Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Syberia Bundle za 1€ STEAM

    Dnes na Steamu jsou oba díly téhle super adventury za 1.09€
    • Draken69CZ
      Pecková hra snad se dočkáme i trojky, jinak už je to 10 let od druhého dílu docela to letí.
  • Veskoslav

    IT4

    Vyloženě jsem zklamaný z toho finále. VG nepředvedli prakticky nic a jejich taktika se od 1. dne turnaje prakticky nezměnila a ve finále mi přišlo, že jsou naprosto omylem.
    • Pilgrim66
      TI vyhrali nejvetsi rasisti z Doty 2 sceny. A obecne cinska dota je desne nudna...
      • Veskoslav
        A přitom když se občas mrknu na LoLko a hraje Číňan, tak mi nepřijde, že by to oproti Evropě a USA bylo nudnější. Ale v té Dotě? Ten pick ve 4. zápase, no kámoš se málem smíchy složil, jak to viděl.
        • Pilgrim66
          Kamos si delal srandu ze je to jak nejaka pro public game. Clovek by cekal trochu vic od nejvetsiho Dota 2 eventu na svete,,,
          • Veskoslav
            Taky si říkám. Finále bylo podle mě jedno z nejhorších, co jsem kdy viděl na vrcholovém turnaji. Jako hraje roli i to, že "moje" Aliance to nezvládla ani v kvalifikaci, ale ta čínská taktická nuda, co předvedlo VG ve finále. No kámoš nasraný, bo jsme čekali, že aspoň 30 minut a oni si během 4 minut nechaj first blood a mírný feed Spirita zadarmo.
            • Sranda je ta že VG jelo deathpush od začátku TI a přitom to nikdo nebyl schopen zastavit. Stačil by jeden pitomej kotl a ten push by je rychle přešel
  • Veskoslav

    Prosba

    Vím, že Google strýček mi má pomoct, ale nějak jsem to zatím nenašel. Nevíte, kdo to zpívá v traileru na nejnovější AC? Jedná se o tento:https://www.youtube.com/watch?v=xzCEdSKMkdU
    • shefield2
      Jsem asi retardovanej, ale verze od Tears For Fears mi přijde daleko lepší. Ale to bude asi tím, že jsem jí slyšel první. Pravidlo prvního zde působí jednoznačně. http://youtu.be/ST86JM1RPl0 *5*
      • jestli to nebude tím, že to od TFF je muzika a to od Lorde naprostá sratzschka.
      • Svatá pravda. Ale Lorde měli alespoň snahu to trochu posunout a to se cení, i když se mi to moc nelíbí.
    • Příště u toho YT videa napiš "song nebo music" sjede ti to o pár řádků níž, kde to máš.
    • Jazz
      Eh, cože?
      Na YT napíšeš něco jako "ac unity cinematic trailer song" a máš tam asi triliardu odkazů.
      • navic je to tam v te diskuzi hned na začatku napsane
    • Kozy
      Darude - Sandstorm
      • Draken69CZ
        Hodně dobrej song, ale ten to není. (Nemusíte mi to vysvětlovat já to chápu)
    • kennyB
      https://www.youtube.com/watch?v=cY3g6N5Sokk
      Tohle???
    • Draken69CZ
      Lorde - Everybody Wants to Rule the World

      https://www.youtube.com/watch?v=IfDfeIor5NQ
    • Lorde - Everybody Wants To Rule The World
  • N0isy

    Obrazem: Grafické porovnání PS4 a Xbox One beta verze hry Destiny.

    Zase někdo neumí číst. Je to porovnání PS4 verze mezi Alphou a Betou! /facepalm *7* *7*

    EDIT: Omlouvám se, že jsem to nenapsal trochu mírněji. Jen mě ty neustálé chyby začínají unavovat. Ještě k tomu, když je jich čím dál více. *7*
    • braveman
      Pardon, pardon, samozřejmě je to moje chyba, zkrátka je teď velké množství článků, které porovnávají různé verze a těsně před nasazením této novinky jsem četl jinou o srovnání XO a PS4, jenž jsem se nakonec rozhodl nezařadit... bohužel při psaní té následující se mi vryla do prstů.

      edit: že by jich bylo čím dál tím více se mi nezdá, vždyť naposledy se chybka vloudila před cca 150 bleskovkami (a to tehdy šlo jen o nepřiblížení platformy u bleskovky, která oznamovala datum vydání hry). Každopádně věřím, že osud mi teď pomůže v tom, abych jich jak na potvoru nasekal několik během jediného dne *2* )
    • Draken69CZ
      Ok, chybička se vloudila, ale ke hře je tam nějaký rozdíl? Nebo chtějí jen poukázat že se to nezhoršilo?
    • Veskoslav
      Jsem si říkal, jestli jsem mimo nebo jsem zapomněl angličtinu. Navíc už podle screenu jde jasně poznat, že oba jsou z PS4. Ještě nikdy jsem od 1. generace Xbox neviděl na ovladači čtvereček.
    • Jack1947
      Ty by jsi byl určitě mnohem lepším bleskařem než kdy bleskař vůbec byl. Mohl být. *3*
      • A ty by jsi konečně mohl nepsat jako rettard.
      • N0isy
        Nezlob se na mě, ale takovou triviální věc jako je nadpis by si nespletlo ani 6 letý děcko. Ještě k tomu je to napsáno v URL. *7*
        • Jack1947
          Já se na tebe nezlobím a nechtěl bys bleskovat? Radší a lépe co... *4*
  • Příští hra od Sony Santa Monica (tvůrců God of War) bude vyvíjena v novém studiu "The Reserve".

    Teď jestli to bude zase další God of War nebo je konečně napadne udělat i něco jinýho...
    • ringmancz
      Ascension jsem nehrál, ale trojka mi přišla jako nejlepší díl. akorát je pravda, že příběhově už by další díl byl míň zajímavej
      • Mám to úplně stejně jako ty, ale bylo by dobrý, kdyby se už konečně přesunuli k jiný IP.
        • Miserius
          Ascension byla slabota pánové... Ani jsem to nedohrál...
          • Hanzales
            Nevím čím to, ale GOW3 jsem taky projel 3x z toho jednou na tu těžkou obtížnost a Ascension jsem taky nedohrál (zatím) on to nějak přebil Last Of Us a pak jsem se k tomu Ascensionu už nějak nevrátil, no něco na tom bude :)
          • Jack1947
            Těžko se tomu dá věřit když hra sbírala celkem vysoká (i když né přehnaně vysoká) hodnocení... asi byla chyba někde jinde. *7*
            • Jack1947
              To sis špatně vyložil, čéče...

              " Asi je chyba u tebe v hlavě...zase".

              *4* (doufám že nejsi už ten z těch který jen slyší/čte co chce číst a na ostatní bezvýznamné pro něj věci kálí). Rozhodně mínusujte, je to zbytečná diskuze a když nebudu umínusován tak to nebude spravedlivé).
            • Miserius
              Mě se vubec libi tvoje "logika" Predchozi dily se mi libily ze jsem je hral nekolikrat, ale Ascension se mi nelibilo protoze dnes prší...
            • Jack1947
              I feel your pain bro, really...

              Tak třeba néé no, třeba jo. Akorát nevím jestli mi řikáš abych se nebavil - tudíž se nemám u toho bavit nebo se určitě u toho nebudu bavit protože to nebavilo nimkoho a co je tam tak nezábavného. Vždyt to že to není plnohodnotný díl to vím dávno. Rubání je všude stejné nebo ne. Pak tě lituji kdyř si koupíš hru kterou ani nedohraješ... (jo Darksider 1,2 ) mě je to taky občas líto že něco nedopařím ale peněz mi líto není. (naštěstí).
            • Miserius
              Omg co to placas? Ascension je proste slabota, muzes si davat na ohlasy lidi nebo na celkovy ohlasy nebo cos to zase vypotil za blabol, ale nebudes se u toho bavit jako treba u tretiho dilu... A ne, bohuzel jeste neprselo, nesnasim tohle vedro
            • Jack1947
              Copak začalo pršet (aspon u nás konečně) a tobě se náladička zhoršila co? já si zahraju GOW jednou a nedám ti určitě zapravdu... GOW se zkazit přece nedá nebo jo...
              Ánoo dám více na něčí ohlasy néé lidí co to nebavilo ale globálně - a tam to prostě je dobré ale nebudeme se dohadovat.
  • Nový The last of us?

    https://www.youtube.com/watch?v=NZpIxiWPjtk&list=UU-lHJZR3Gqxm24_Vd_AJ5Yw&index=5 (komentáře)
    Co mají tolik společného? *7*
    • Nic, to je akorát krásná ukázka toho, že chybí jakýsi přehled o videoherní historii. Pak je možno vždy po určité době udělat "kolečko", a začít znovu objevovat objevené prvky, ale přisuzovat je novějším titulům, aby působily na oko lépe (a prodávaly).

      Těžko vysvětlovat že existuje například nějaké Tenchu nebo nějaký MGS (obojí na PSX), které jsou akčně adventurní hry viděné ze třetí osoby a umožňují průchod jednotlivými úrovněmi tichou i akční cestou, jak se hráč rozhodne. To vše dávno před nějakým TLoU.

      Jelilkož toto novodobá (vydavatelskými firmami správně přiohnutá) generace hráčů nemůže pobrat protože nemá odkud vzít znalosti, tak pochopitelně bude přirovnávat jenom k titulům ze současného "kolečka", ergo například k TLoU.
      • Každej nemá tak dobrou pamět jako ty. Já se považuju za velkýho herního znalce, ale při sledování Evil Within gameplaye by mě nikdy Tenchu ani MGS nenapadlo, a to jsem obojí hrál. Právě, že mi v hlavě přistálo hned TLoU, protože je to holt čerstvější no. Co naděláš.
        • kennyB
          Jo, Tenchu byla skvělá série. Je fakt, že jsem si taky hned vzpoměl na TLoU a v jedné části i na nového Tomb Raidera. Jinak hra vypadá hodně dobře.
  • Nový update pro Battlefield 4 opět způsobuje mnoho problémů, a to včetně těch, které již byly vyřešeny.

    :D

    Tady asi nemá cenu nic dodávat, jen mě štvou ty paka, která tohle hrají, protože díky nim bude další díl stejná zabugovaná srajda. Kdyby lidi měli rozum a vykašlali se na tu blbinu, tak se vsadím, že BF 5 bude vynikající hra.
    • Pilgrim66
      Si snad můžu hrát co chci a co mě baví za svoje vlastní peníze. Battlefield 4 je fakt dobrej, když funguje, jak má (a když jsem začal hrát zase před týdnem, tak jsem neměl ani jeden crash nebo bug, takže to zas tak tristní nebude).
    • EA má už prachy v kapse

      No jo, co chceš od EA. Není schopna dodělat jeden podělanej titul (Řekněme si to na rovinu, polovina titulů není dodělaná) .A když kur** nestíhám tak to odložím. Na tohle se nedá nic říct. Hra samotná má ale velký potenciál kterej EA s Battlefieldem 4 definitivně zkurvili. A naposled chci říct tohle: absolutně nechápu, že najednou EA básní o tom, že BF nebude vycházet každém rok a že naslouchají hráčům. OK, možná na to přišli, v pohodě. Akorát na to přišli po asi 15 dílech napříč platformami, desítkou datadisků a stovkou DLC. Opravdu tleskám
      • Pozitiva BF

        Já kritizují EA, ne Battlefield. A abych to dokázal napíšu pozitiva a nevyužitý potenciál BF.
        Nebudu se zaměřovat na singl, ten jak každý ví je jen navíc ( Bad companny 2 měla docela dobrý příběh)
        1. Na Battlefieldu se mně nejvíc líbily vždy multiplayerové mapy, ty jsou rozsáhlé a člověk si vždy mohl vybrat jak mapou bude postupovat a s jakými zbraněmi.
        2. Grafika celé série byla dobrá až skvělá, takže velké plus.
        3. V mnoha dílech byla taková zvláštní ale dobrá destrukce.
        4. Jako nevyužitý potenciál určitě vidím nové herní módy, které by vyčlenily BF od normálních stříleček. Ty v BF:HD jsou akorát jiné módy s jiným jménem
        5. Zběsilá akce je velice návyková.
  • WhySoSad

    Inquisitor Deluxe Edition

    Zbyl mi z levelu klíč ke hře Inquisitor, kdo chce tohle skvělý klasický RPG, napište mi na mail whysosadcz@outlook.cz, prvnímu to pošlu ;)
    • Draken69CZ
      Mít zbytečnej rok života šel bych do toho.
      • WhySoSad
        Jooo, už nepiště, prvnímu posílám, nedostal jsem se k PC dřív ;)
  • Draken69CZ

    Nový update pro Battlefield 4 opět způsobuje mnoho problémů, a to včetně těch, které již byly vyřešeny.

    DICE se snaží :D
  • DESTINY(?)

    Paklize jsem hral betu na PS3, muzu na moji postavu navazat v plny verzi hry na PS4?

    PS—A je to fakt super (kdyz pominu PVP, ktery me osobne naprosto miji)!
    • N0isy
      Samozřejmě, že zůstane. Je to MMOFPS. Máš jeden účet, na kterém máš postay. Je to jako, kdybys to chtěl hrát za týden na jiném počítači. *7* Ale ještě se neví, jestli vůbec postavy z bety zůstanou. Podle mě, ale ano, když je maximální level 8 z 20. To by pak moc velká výhoda v plné verzi nebyla.
    • "Vaši Guardiani z Destiny s vámi budou schopni cestovat z jedné konzole na druhou, pokud zůstanete věrni jednomu systému, tzn. z PS3 na PS4 nebo mezi Xboxy, potvrdili Bungie."
      • Za prvy jsem se ptal na BETU, o ktery v tvy citaci neni ani zminka a navic to mas (jisteze jsem hledal zdroj) z eurogameru...

        PS—A hned pod tim clankem jsem narazil na clanek jinej—o LEVELu. A to teda byla hodne neprijemna sonda do hovinek v hlavicce jednoho individua.
    • ringmancz
      hlavně se zatím neví, jestli se bude postup z bety vůbec přesune do plné na jedné platformě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit