Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shefield2

    Ještě letos vyjde (pravděpodobně multiplayerové) nové DLC do The Last of Us. Ty předešlé, které jste si zakoupili, budete mít zdarma dostupné i v PS4 verzi. 

    Těch bleskovek týkajících se Naughty Dog nebo The Last of Us je tu tolik, že si tu hru snad koupím, i když nevlastním ani jednu z konzolí, na které vychází... *1*
    • Keyz
      Něco jako u hry Ultima online kde to lidé bez internetu kupovali pro fyzickou mapu :)
  • ringmancz
    má tu někdo zkušenost s Metal Gear Solid Legacy Collection? konkrétně s aktivováním kódu z německé nebo jiné verze
    • Miserius
      Tam je oproti HD Kolekci navic jen MGS 1 ne? To me pridje dat o litr vic kuli jedny hre silenost, pokud teda clovek nechce i ty digitalni komixy ci co to tam jeste je... Ja HD kolekci koupil minuly tyden za 360 korun v Japan slevach na PS Store
      Aaa, vlastne jeste MGS4 tam urcite bude...
      Myslim ale, ze nemecky verze by ti meli jit normalne aktivovat, ruku do ohne za to samozrejme nedam... Tady se vetsinou prodavaj US verze a ty nejdou
      • ringmancz
        z Amazon.de vyjde na 1300, což je o něco málo víc, než kdybych si koupil HD kolekci + čtverku + jedničku na PSN, ale zase jsou k tomu hezký bonusy
        • Miserius
          Jo to je fakt ,me vypadla ty čtyrka z toho (ikdyž ona ted stoji na aukru v puvodni edici za 150kč... a ze se mi ten manual - POZOR manual kterej nema jen jednu stranu ale opravdu vysvetluje veci- hodil)
          • ringmancz
            tak nic, Němčouři mají přeloženej manual a jestli tam jsou důležitý věci, tak to bych z něj měl prd
            • Miserius
              No urcite si ten manual najdes na internetu. Ale dulezity veci, pokud jsi novacek, tam rozhodne jsou... Prvni hodinu jsem porad pauzoval a koukal do manualu co ze to teda vlastne je a jak se to pouziva...

              Tady ho mas ofiko https://www.konami.com/support/manuals/metal-gear-solid/MGS4ps3MAN-full_ENG.pdf
              Obzvlast stranu 17 jsem studoval *1*
          • ucho
            stačí ta základní verze nebo se oplatí 25th Anniversary Edition za těch 400,-
            • Miserius
              Jojo, stahne se sam.. .Ten patch pridal trofeje a odebral multiplayer
            • ucho
              takže počítám, že patch se mi stáhne i po nainstalování normální verze. tedy o ničem.
            • Miserius
              Rozdil je jen v obalu krabičky a že 25th verze uz ma v sobě patch, takže nemusís stahovat (jestli si dobře pamatuju měl asi 700 mega) + plakat na zeď
      • Na to se neptal.
  • ahoj

    doporučil by mě někdo nějakou pořádnou vesmírnou 4X strategii ?
    • neni to zrovna 4x (ale skoro) ale z novejších znám akorát Sins of solar empire a to je hodne kvalitní
    • Pethulla
      Galactic Civilization 1 nebo 2.
      Nebo staré, ale pořád dobré Master of Orion - jenom se vyhni trojce
      • a existuje něco jako total war, ale z vesmiru ?
        • Mám dojem, že Dawn of War dark crusade si pohrával s nějakou tou "globální" mapou, ale tak komplexní jako TW to samozřejmě nebylo.
          • + to samé potom nabízelo i další rozšíření pod názvem Soulstorm.
        • Jack1947
          Ne?
      • Keyz
        Navíc je možné již i nějak zkoušet hrát Galactic Civilization 3
        • Pethulla
          ale pořád jenom v Early Accesu a na Steamu za lidových 93 euro - no nekup to.
  • PS4 Destiny beta klíče

    L59E-BTN7-C94A
    M62F-NNN6-FHL2

    klíč stačí zadat do Reedem codes v PS store, pokud vám to půjde ,rád si s vámi zahraji *2*
    ID:Ronhal
    • Moc díky, ten druhý se mi snad podařilo ukrást. :-)
  • Johnny

    Last of Us, Last of Us, Last of Us

    Někdo je v bleskovkách velmi zaujatej, ne li zamilovanej do The Last of Us? xD
    • Třeba si to ta hra zaslouží :) Těžko říct, osobně jsem ji zatím nehrál
      • frantisek_nejezchleba
        jo, dobrý odhad. Je to renesanční dílo, které si pozornost zaslouží.
  • http://www.steamgifts.com/giveaway/58ZjW/the-7th-guest
  • Miserius

    PS3 Destiny beta klíč

    Klíč pro aktivaci bety Destiny na evropskym PS3 účtu... Trvá to do 27.7 tak si někdo zapařte

    29AJ-9LN9-MGJA
    • ringmancz
      kdes to vzal? já chci taky
      • Napiš sem email a já ti ho pošlu.
        • ringmancz
          ringmancz@aol.com
      • Miserius
        Dostal jsem od Bungie 3, jeden ja, jeden kamos a jeden tady
    • Byt bylo na moji Plejstejsne nutny prenastavit wifi, aktualizovat system a restartovat—tak me nikdo nepredbehl a klic se mi podarilo aktivovat. D I K ! Ted uz vesele stahuju.

      PS — Redeemnout kod pres webovej prohlizec v PC se mi pro nefunkconost PSN linku nepodarilo.
      • Miserius
        Good, třeba se tam potkáme... Dyštak muj PSN ID je hilts663
        • michelangelocz
          Moje PSN ID je shodny s mym games uctem, ale stahovani neni zrovna dvakrat svizny. Zatim jsem nekde na 15%. Jdu docist novotou stale vonici "KURVA VELKY SIN CITY" a treba se to v mezicase dotahne.
  • Multiplayer The Last of Us: Remastered bude v Evropě cenzurován. Stejně jako v původní verzi tedy ubude krve a nepůjde ustřelit končetiny.

    Po pravdě řečeno mě to až tak nevadí, ale přesto to nechápu, připadá mi to strašně stupidní, když na trhu jsou mnohem brutálnější hry, které jsou bez jakékoliv cenzury prodávány.
  • Multiplayer The Last of Us: Remastered bude v Evropě cenzurován. Stejně jako v původní verzi tedy ubude krve a nepůjde ustřelit končetiny.

    Proc ??????????????? *16*
    • Gambit92
      Protože když to zase rodiče koupí svým 10ti letým dětem k narozenínám, tak by jim to mohlo způsobit špatný sny
    • Protoze by ses z toho mohl zblaznit a jit postrilet nejaky lidi neasi.
      • S tím mají problém spíše v USA a né v Evropě...
        • ringmancz
          Němci s tím mají problém, takže to tak udělali i pro zbytek Evropy
          • Tilwaen
            S čím vlastně nemají Němci ve hrách problém?
            • Prasaak

              Ještě letos vyjde (pravděpodobně multiplayerové) nové DLC do The Last of Us. Ty předešlé, které jste si zakoupili, budete mít zdarma dostupné i v PS4 verzi. 

              S tím, co jim jejich noví páni dovolí.
        • shefield2
          Řekl bych, že v USA více vadí obnažené ňadro, než končetiny létající ve vzduchu. *7*
        • Jack1947
          Časem tohle bude i v Evropě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit