Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Open Beta - Hazard Ops Dojmy

    Takže postupně rozepíšu dojmy na hru kterou jsem neprávem trochu odsoudil pravda netušil jsem že to bude mít takový parádní COOP.

    Hlavně se to dá hrát klidně 10hodin a furt baví... at už coop , assault nebo zombíky... je pravda že za 22odehraných her jsem mohl mít lepší LVL než jen 6 ale i tak kam se hrabe blbé Warface tohle je jak GOW (menší verze) v horší grafice na pc, no seká se to občas dost a grafika není zas buhvíjaká průměr. Revive tokens tu jsou ale získavají se po odehrané hře a taky se dá tzv silver bullet dostat nějaká ta odměna většinou časově omezená. Takže hrát se dá do alelůja , expi jsou za lvl celkem velké a bohužel jen snad že těch coop misí je málo. Pak se liší obtížností...

    Jinak hrál jsem v kuse asi 8hodin, kdyby mi hra nespadla hrál bych stále a to i přesto že mám jen základní výzbroj a výstroj to tady nerozhoduje - jasně je odolnější ten kdo má lepší atp... ale veskrze je důležitý okamžitý prst na spoušti a kosení fůry nepřátel.
    Pak taky okořenění krátkého průjezdu v meších, v misi je taky celkem bré.
    PVP se moc nehraje a veskrze bude podobné... co u jiných her. Takže ten kdo ještě nezkusil a chce něco nového např survival se zombíky ala state of decay at zkusí. I ostatní kdo rády thps. Navíc to je open beta a ještě fůra věcí se může změnit.
    *4*
    Napsal jsem to rychle... takže to je chaotičtější ale hodnota textu i výpovědbní je jasná. Jděte do toho!.
  • Veskoslav

    Otázka

    Vím, že není neděle na naše otázky. Ale napadla mě dneska jedna. Jaká je pro Vás nejzvláštější hra, která se vymyká danému žánru a něčím Vás překvapila, oslovila či nějak změnila pohled na určitá zaběhnutá klišé. Pro mě to rozhodně je E.Y.E: Divine Cybermancy. Tahle hra je tak zvláštní, že doporučuji všem vyzkoušet.
    • Kozy
      S E.Y.E. souhlasím, i přes to mě bavila víc než Deus Ex. Podle mě je to nejlepší co může herní cyberpunk nabídnout.
      Jinak by to byl MGS, hrál jsem sice jenom jeden díl ale i tak, hrozně bych si přál nějakou kompletní edici na ps4.
    • Možná to nebude úplně sedět k tomu, na co se ptáš, ale za mě Mirror's Edge. Přenádhernej vizuál, perfektně sedící hudba, parkour (má oblíbená činnost ve hrách), sympatická hlavní postava s příjemným hlasem a adekvátně postavenej příběh. Všechno prostě jiný, lepší než v ostatních hrách, dá se říct.

      Pak třeba ještě bez zdlouhavějšího rozepisování Super Meat Boy, Hotline Miami, Dishonored, série Metal Gear Solid, Zeno Clash a z poslední doby nejspíš The Stanley Parable. Má pamět nesahá až tak daleko.
    • Khanemis
      Napadlo by mě více takových her, ale hned první, co se mi dere na mysl je starý dobrý Planescape: Torment. Nejen, že už samotný svět Planescapu boural hromadu klišé, které vycházejí z typického high fantasy světa (což bylo v době, kdy kralovala Baldur's Gate), ale samotná hra a její mechaniky byla, a do jisté míry stále je, zjevením.

      V téhle hře není smrt konec a není ani důvodem nahrávat starou pozici. Jako nesmrtelný Bezejmenný je smrt jen součástí herních mechanik a v některých chvílích právě na ní spočívá další postup.

      Potom mi Torment otevřel oči tom, že i na první pohled klasická hra může překypovat neuvěřitelným množstvím textu (aniž by šlo o vizuální novelu) a přitom být poutavá od začátku do konce. Prostě proto, že je úžasně napsaná. Že v jednom rozhovoru s NPCčkem můžu strávit klidně půl hodiny jen čtením a přitom budu hltat každé slovo

      .A v neposlední řadě jsem zjistil, že i sukuba, která vlastní nevěstinec, může být nejctnostnější osobou široko daleko:)

      Vzpomínky...
    • Jack1947
      Sehrál jsem i DLC (??) jedna z nejpodivnějších her pak už snad jiné diuvnosti jsou ruské Buka a jiné B-udgety... mockrát se nestane abych po dohrání více přemýšlel než při hraní...
    • Miserius
      Metal Gear Solid a to sice 2 hry... Snake Eater v tom že to je stealth hra kde si člověk musi lovit jidlo, ošetřovat zranění, měnit maskáče, kreslit po hubě barvy aby nebyl tolik vidět, romantika celou hru :D a bossove... A 4:Guns of Patriots, protoze doted poradne nevim co to je *1* Stealth hra? Third Person strilecka? Akční adventura? Film? A co boje s bossema? Vždyť tam jsou (zase) tak super udělaný bossove že nejaka hra by stavěla jen na tom... (vsechny mgs hry jsem hral az nedavno protoze jsem poridil MGS HD kolekci + čtyrku)
      Od obou her jsem čekal stealth hru s dlouhejma cutscenama a dostal jsem to + tolik navíc, že teď už si podobnou hru neužiju pokavaď nebude takle všestranná... Japonskym hram se musi nechat jedno, jsou udelany do posledniho detailu, maji hromadu vedlejsiho obsahu, hromadu skrytych veci a pokud chcete vedet vše, musite věnovat pozornost kazdymu detailu
  • Miserius

    Video: Reklama na The Last of Us Remastered.

    Výborný... Ten soundtrack miluju... Jdu si zahrát jednu kapitolu *14*
    Pro lidi kteří to hráli, co byla vaše oblíbená kapitola/pasáž? Něco co se vám přesně trefilo do vkusu nebo k čemu se rádi vracíte... Prosím dyštak do spoiler tagu, je to stará hra ale když vyjde na PS4 a spousta místních to chce hrát poprvé...
    Za mě rozhodně začátek kapitoly 7 - Tommyho přehrada... Bylo to přesně v fazi hry kdy jsem do toho byl maximálně zažranej a když vylezete zpoza mostu a najednou se naskytnul pohled na opuštěnou, poničenou vodní elektrárnu... *8* Hned jsem si řikal že to tam prolezu, co tam asi bude, jak se tam dostanu a že to asi nebude tak uplně prázdny jako to vypadá nebude... No výborný... Stejně tak mam rád zimní kapitolu a "outro" kapitolu... asi bych mohl pokračovat ale vyjmenoval bych všechny kapitoly... Elektrárna je ale stále muj top pocit ze hry... Ze všech her co jsem hrál *3*
    • Pro mě je úžasná celá hra :) , ale kdybych měl napsat moment, který mám nejradši tak by to asi také byla Tommyho přehrada, a hlavně následná ´´projíždka´´ lesem k ranči. :)
    • Jack1947
      Defakto bylo vše řečeno, zima - na koni a atp...Uvod byl snad nejkratší ale o to zajímavější je hráč vlastně vržen bez skrupulý do událostí. Začátek nebo první čtvrtina hry s vaší partačkou a pak její smrt, převezmutí Elle. Taky s tím černochem to nebylo zlý tím "starým známým" vysení vzhůru nohama *15* je toho fůra ale tyhle mi utkvěli v paměti a samozřejmě v zimě s elí to bylo taky hezké.
    • ZvacA
      Nemá cenu vykládat o tom, jak je silná celá hra, ale pro mě spíše jako nejzajímavější část představuje hned úvod a kapitola s vypuknutím epidemie. Tím víc, že většina projektů na podobný post-apo téma se tomu vyhýbá a hráče nebo diváka přímo hodí do již podělanýho prostředí. Ale tomuhle se podařilo nastínit sice klasickou, ale pořád výbornou atmosféru a vizi. Tím víc škoda té krátkosti toho úvodu, přestože to samozřejmě nemá být tou hlavní náplní celé hry.
    • Rozhodně příjezd na koni na tu Univerzitu. Prozkoumával jsem ji ani nevím jak dlouho, maximálně jsem si to vychutnával, plus moc příjemná hudba. Jinak je samozřejmě celá hra od začátku do konce moje nejoblíbenější pasáž :) ale kdybych měl vyzdvihnout fakt jen jednu, tak zrovna tuhle.
      • Miserius
        Vidíš, to mi nějak vypadlo... Mě se hrozně libilo když jsi vyjel koněm na schody a najednou jsi uviděl cely to namesticko a opičky před tebou...
        A žirafy ty jsou už klasika
  • Seznam volantů a pedálů, které budou podporovány ve hře Project Cars. (+ Videoporovnání záběrů ze hry se záběry reálnými)

    Zajímavej odraz v zrcátku :) Chudák řidič ve hře nic nevidí.
    • ringmancz
      a co to jak se celý auto leskne a všechno se v něm odráží? stromy, mraky a tak
  • Seznam volantů a pedálů, které budou podporovány ve hře Project Cars. (+ Videoporovnání záběrů ze hry se záběry reálnými)

    Fanatec FTW!
  • A stejně, pamatujete si starej design games? Už nevím jak dlouho to je, co to změnili, ale vůbec si nevybavuju, jak vypadaly diskuze apod. Lidi se rychle přizpůsobí. Teď už mi pročítání (když už teda pročítám) článků kvůli nevkusnýmu fontu a velikosti písma nevadí.
    • Pilgrim66
      http://web.archive.org/web/20050211022555/http://games.tiscali.cz/

      Myslis jako treba 2005?
      • Jéééžiš, taková nostalgie :D
      • Miserius
        Vizionáři... V roce 2005 a jako dělaný pro tablety *1*
        • Nene, to bylo normální 4:3, ale pro menší rozlišení než dne ;D
      • no fůůůůůůůj *11* *15*
    • To mne teda ten prisernej font vadi porad ale uz se kvuli tomu nevztekam...
  • ringmancz

    Jiná než PC verze vesmírného titulu Star Citizen se v tuto chvíli a za aktuálních podmínek neplánuje.

    "We’re about ready to build the ultimate AMD rig with FOUR R9 290Xs and AMD’s eight core CPU driving a set of 4K monitors in Eyefinity"

    Dámy a pánové, nechci se vás dotknout – kdo z vás to má?
    • Kozy
      Jedině nějakej tlustej nerd
    • Keyz
      To je celkem jedno kdo to má.

      Hlavní je, že jsou borci a myslí i na lidi kteří to mají i když je jich méně. A posouvají technologii dále. O mnoho lepší přístup jak klasika, kdy to vypadá na všem stejně a je jedno co nastavíš...
  • ringmancz

    Jak získat všechny rozšíření do Sims?

    stačí pár let počkat, než hru přestanou podporovat
    http://www.pcgamer.com/2014/07/16/the-sims-2-is-being-retired-ea-to-give-owners-a-free-ultimate-collection-upgrade/
    • owny
      pro jistotu se už nedá rok na originu vůbec koupit, aby se náhodou nepředali *1*
  • nekromant33

    Spekulace: Připravují se dva nové striptýzové kluby do GTA Online.

    doufám že otevřou Cockatoos
  • hitokage

    Chris Avellone a Brian Fargo se možná objeví v příštím Fallout: Nuka Break

    Pokud se podaří vybrat $60 000.
    https://www.kickstarter.com/projects/waysidecreations/fallout-nuka-break-tales-from-the-wasteland/posts/909121

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit