Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bioware prosí o vyplnění dotazníku, kterým pomůžete udat směr vývoje nového dílu Mass Effect.

    A já prosím Bioware, aby další Mass Effect hru nedělala. In fact, nejlepší by bylo, kdyby už nedělali vůbec žádný hry. Ale dotazníček jsem jim hezky vyplnil. *5*
    • Keyz
      V dotazníku chybí zásadní dotaz. A to zda chceme ještě větší zadky a prsa.
      • ringmancz
        já chci před postelovou scénou říct: We'll bang, okay?
      • Hlavně ať tam není na výběr něco o růžových košilích, tričkách a trenkách, jinak by mohla jistá skupina místní komunity výsledku řádně zatopit.
  • X-COM: Complete Pack

    Daruji Steam klíče z Humble Bundle na hru X-COM: Complete Pack
    (Apocalypse, Enforcer, Interceptor, Terror from the Deep, UFO Defense)

    Vážný zájemce ať mi napíše na ondrej-tomek@seznam.cz

    PS: Kdo dřív příjde, ten dřív bere! *3*
    • Mám stejný problém jako Ondra, potřebuji se zbavit X-COM: Complete Pack. Má někdo zájem?
      • Když budeš té lásky :) magic.clan@centrum.cz :)
      • Byl bych moc rád za něj ;) email vasekveselej@seznam.cz
    • Obdarováno, už nepište *3*
  • Nejaky takticky RPGcka v izometrickem pohledu ve stylu Shadowrun Returns (ktery jsem sice jeste nehral, ale z gameplay zaberu me zaujal)? Neco spis futuristickeho, temneho s atmosferou, zadny fantasy, odehravajici se ve meste (preferuji), se strelnymi zbranemi?

    Vim, ze mi v tomhle muze pomoct strejda Google, ale tady je skvela komunita, co vzdy dobre poradi, tak radte.
    • Hotline Miami, neni to sice RPG, není to jako Shadow Run, ale je to izometrický,taktický, odehrává se to ve městě a atmosféry to má že by se dala krájet
      • To mám dohraný už čtyřikrát a netrpělivě čekám na dvojku. *14*
    • wasteland 2 ?
      • Ten uz vysel? Jestli je jeste v nejakym pre-alpha bullshitu nebo neco takovyho, tak to zatim nechci. Chci hrat plne, dokoncene hry.
  • prudislav

    10-12% ze všech prodaných kusů Watch Dogs patří PC verzi. Verzí pro nové konzole se prodalo 2x více než pro konzole předchozí generace.

    tzn při 8 mil. prodejích za pár měsíců něco kolem milionu prodáno na PC což je na to jak je ten port totálně zprasenej až moc! A s takovymhle hypem jakej ta hra měla se divim že neutržila víc a že se prodalo tolik verzí na oldgen - docela by mě i zajímalo srovnání mezi jednotlivými oldgen a nextgen platformami, protože z těch 28-30% oldgen procent klidně mohla být jedna konzole an úrovni PC
    • ringmancz
      já jsem to viděl rozepsaný někde na twitteru, ale už si nepamatuju kde. PC mělo zhruba stejně jako X360 i PS3 (okolo 12 %), potom X1 a PS4 nejvíc

      tak jsem to našel: 36% PS4, 17% XONE, 17% PS3, 14% X360 a 14% PC
      • ucho
        no lepší jak bleskovka "dopočítej si sám" :)
    • No na nových konzolích skoro po roce není co hrát, tak se nedivím :) Je vidět jak PC táhne, byť se hned od začátku vědělo a všude řešilo, že je to zprasené docela (já teda žádný problém neměl). Teď už jen doufat, aby se UBI polepšili (:D) a 2ka bude o level dál.
  • ucho

    10-12% ze všech prodaných kusů Watch Dogs patří PC verzi. Verzí pro nové konzole se prodalo 2x více než pro konzole předchozí generace.

    no to je hotový matematický rébus :)
    • tonnymontana
      13 procent pc? tak tomu rikam mega uspech pro vyvojaro jelikoz si tento titul nezaslouzi ani procento. Zajimalo by me spise cislo warez stahovani tohoto titulu jelikoz bych vsadil posledni mokrej kapesnicek ze je daleko vetsi nez u vetsiny titulu v te dobe vydanych.

      konzole jako ps4 chapu tam warez zdrejme jeste neni nebo jsem o tom nikdy neslysel a tak hold uzivatele doplatili na platformu. priste to chce pockat a kupovat az kvalitni hry na prislusne stroje kdyz uz neexistuji dema nebo nemaji moznost si to vyzkouset predem.

      ale jako majitel ps3/4 bych byl hezky nasranej tusim ze to nebyla zrovna levna zalezitost tahle hra kdyz si vezmete ze masina pées3ky stoji kolem 4klacku
    • 10-12% ze všech prodaných kusů Watch Dogs patří PC verzi. Verzí pro nové konzole se prodalo 2x více než pro konzole předchozí generace.

      Hej, pojďme se k PC platformě chovat jako k prašivému psovi, pojďme házet hráčům klacky pod nohy a smát se jim do obličeje úmyslným odstraněním video efektů, aby hra nevypadala na počítačích lépe, než na konzolích, a pak se pojďme podivovat nad tím, proč jen 10-12% prodaných kusů patří PC platformě.
      • 10-12% ze všech prodaných kusů Watch Dogs patří PC verzi. Verzí pro nové konzole se prodalo 2x více než pro konzole předchozí generace.

        Který normální PC gamer utratí peníze za přehajpovaný propadák?
      • Ono hlavně, jestli by bylo vůbec možný, aby se ty procenta zvedala i kdyby to bylo dělaný ve zlatě. Holt PC platforma je plná....

        ...ale radši nic, abych tu nevyvoval nějaké pohoršení.
        • Neboj, jen to řekni. Není tvá vina, že PCčkáři neunesou pravdu....
      • kennyB
        Dejte už sakra pokoj s těmahle kecama *7*
    • p.s.
      jen jestli se pod prodanymi kusy rozumí i digitalni distribuce, protože na pc nikdo krabice nekupuje
      • Jsou do toho započítány i digitalky. Tyhle čísla pochází od Ubisoftu.

    • 60% nové konzole
      30% stara generace
  • oktavius66

    Obrazem (1 / 2): Takto by mohla vypadat infikovaná zvířata v The Last of Us.

    Tak ten lev je ale fakt úžasně udělaný ! *3*
    • God-of-War
      Ten je fakt brutální:)
      • Vubec by nebylo spatny, kdyby do pokracovani zakomponovali i infikovana zvirata.
        • Miserius
          Infikovaný jsi měl opičky v TLOU *1* Jinak když jsi s Ellie potkal žirafy, to byl asi nej moment ze hry
          • infikovany opicky si ted fakt vubec nepamatuju, v jaky to bylo casti? a souhlas, zifary byly kouzelny, to umi snad jen v naughty dog
            • Miserius
              V ty univerzite... Nejdrive jste je videli kdyz jsi prijizdel na koni a pak uvnitr univerzity a kdyz jsi nasel jeden z zaznamniku tech doktoru tak na tom rikal, ze opice jsou infikovany a dokonce ho pokousali a proto se pak zabil
  • brigáda pro hráče

    Čau, chcete si vydělat nějakou tu kačku testováním her? Mrkněte na tenhle inzerát: http://bit.ly/hry-brigada *3*
    • Spíš to vypadá jako sběr dat....
  • Humble Flash Bundle - Codemasters

    https://www.humblebundle.com/flash *5*
    • ucho
      rebundle
  • ringmancz

    Dishonored 2 na Gamescomu?

    http://www.vg247.com/2014/07/15/dishonored-2-darkness-of-tyvia-release-date-gamescom-reveal-rumour/
    • WhySoSad
      Byly jste po hypu kolem Dishonored se hrou spokojení nebo ne ?

      LÍBÍ - ANO
      NELÍBÍ - NE
      • Nemám to slovo rád, hype, dost pejorativní. Jinak ano byl, hlavně geniální design úrovní, skvělá atmoška.
        • Jack1947
          Až něco bude mít hejp jako WD, tak pak možná jo. Doufám že s WD tenhle typ hejpu skončil... a ubyde i těch lidí co se na to přisajou jak včely na bonbony. *4*
          • tonnymontana
            bohuzel bude a klidne vetsi, hold je to znameni dnesni doby i u her. Prodavaji se hry nekdy i mesice dopredu bez vetsiho infa nebo dema, prodavaji se alfa verze her kde se o jakemkoliv pozitku ze hry neda mluvit, prodavaji se pristupy do her kde je hratelnost otazkou stesti a alfa to zdaleka neni, co bude dal? hmm to je otazka asi se zacnou prodavat textaky,antworky,dve-3 knihovnicky za 80e rok dva pred dokoncenim titulu :) ja se vyvojarum nedivim... pokud jim lidi daji penize za proslov o revolucni hre ... delal bych to stejne:D
      • Pilgrim66
        Dish mel hype?

        ANO
      • ringmancz
        asi si to už nepamatuju, ale nějakej hype ala Ubisoft hry si nepamatuju. a se hrou jsem byl spokojen víc než dost
      • Kozy
        Záměrně jsem se hypu vyhýbal a musim říct že je to jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál, teď to jedu po čtvrtý.
        • Jack1947
          Taky o žádným hypu pokud si dobře pamatuji nevím. *7*
        • WhySoSad
          Jedna z her, u kterých mě odradila stylizace, nějak jsem se přes to nemohl přenést...
          • Ja jsem se zas nemohl prenest pres to, ze necakalo z nepratel vic krve, kdyz jste jim podrezavali krčky. I tak na to byla ale radost pohledet, a proto byl stealth postup bez jedineho spatreni a zabiti nudnejsi nez opak, ne ale nutne.
          • Kozy
            To je zajímavý, u mě to byla věc která mě k Dishonored přitáhla. Viktor Antonov je pán.
            • "Viktor Antonov je pán. " Souhlas. Dost me mrzelo ze odesel z valve. Doufam ze na pripadnem pokracovani HL bude alespon spolupracovat.
            • WhySoSad
              Já jsem spíš na tu realistickou stylizaci
  • Obrazem: Tváří obalu FIFA 15 je (opět) Lionel Messi.

    Díky bohu že tam nedali nějakého skopčáka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit