Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    ať se tu furt neřeší blbosti. mám navíc BioShock, The Darkness II a Antichamber. napište na ringmancz@aol.com co z toho byste chtěli ;)
    • Keyz
      Mohli by jsi pak dotyčnému poslat odkaz na cracknutou verzi. To by jsi tomu dal korunu *15*
  • Vrook

    Oculus Rift TV Spot

    Nevim jestli to tu už nebylo.. *15*
    http://vimeo.com/74025061
  • Dva ze zakladatelů Zátoky jsou teď ve vězení. Měl by o tom být článek, protože o dvou jistých vývojářích třetí Army tu byla taky spousta článků.
    • Jack1947
      Jéje, zase se tu řeší nekonečné téma stejně jako jsou nikdy nekončíčí Console a pc fag wars. Pirátské kopie vs. legální. Já to řeknu takhle, u filmů jasná věc kdyby nebyli zpirátěný a tady v téhle posrané zemi se nedostali na placku ani do kina. Mrzelo by mně to hodně, páč já bych rád viděl hodně filmů ale naše zkurvená česká distribuce pouští do kina jen mega srágory a na ty "menší" ale mnohdy lepší sere úplně. Bohužel a to že to nějakýho debílka vytrhne ze židle, těch pár melounů co jinak stejně ziská mně taky nechává v klidu. To jsou filmy jasně na festivalu s omezenou učastí to je fakt něco, néé jiná než americká a evropská kinematografie nezajímavá ale kdeže. Potom proč bych chodil na kdejakou sraččku do kina když lístek stojí 150,. násoberno filmami co jsem měl možnost vidět ne to se nevyplatí. 3D je mi u zádele a když už jít na D tak na stejnej nebo podobnej film jako AVATAR jinak ani omylem.

      Hudba? vzhledem k tomu že doma neposlouchám žádnou hudbu, tak pro mně nemá význam něco třeba vypálím tátovy do auta ale to je tak všechno. Takže jsem v klidu.

      Nakonec tu máme hry - takto je bezesporu jasné nikdy bych nekoupil hru o které moc nevím aniž bych jí nezkusil, logické proč bych to dělal ne? demoverze není a internetovým strohým informacím taky nelze moc věřit kor když si dost protiřečí a mění tak celkovou podstatu. Jasně u tutovek bez debat ale u her co bych si nebyl jistý ale kdeže to nejde. Nikdo nechce být testovacím králíkem (i když dneska *15* ). Nikdo rozumný takhle jsem to myslel. To samé platí i o programech a ty jsou moc drahé stejnak. Pokud je využívá jen pro vlastní potřebu neměl by být sebemenší problém. *5*

      4bod. Nechápu proč se to řeší tady... nemá to hlavu ani patu a nedává to smysl. Pirátění je bylo a vždycky bude a dle mého názoru ano je to dobře. I když je ho moc málo na to aby bylo na světě lépe. Viz. (EA/Activ a jiní).

      Potom je fakt legrační vůbec se pozastavovat nad nějakým Piratebay těch vyhledávačů je taková spousta že pokud jeden zkoná ještě jich tisíc minimálně zůstane. Nepočítám li ty privátní kde zase rozhoduje poměr ratio a nějaký leecher co kurví komunita má smůlu. Takže vážně k popukání zavřít nemůžou všechny. At se FBI, a RIIA a jiné snaží seč jim síly stačí. *3* *5* *12*
    • Miserius
      Teď by ještě mohli zrušit zátoku a bude hotovo... Nastane chaos, protože polovina místních nebude mít možnost stáhnout hry
      • Veskoslav
        Nechci ti brát iluze, ale podle návštěvnosti vede o celý Titanic CZtorrent oproti PirateBay. Navíc jenom v Praze vím minimálně o 10 obchodech, kde se prodávají za cca 300 Kč nové Xbox a PS3 hry vypálené. Což mi přijde mnohonásobně horší.
        • Miserius
          10 obchodů co prodává pálený hry? Stačilo by otevřít jeden obchod s palenou hudbou a filmama a viděl bys to divadlo a najednou by se to řešilo...
          • Veskoslav
            A o tom to je. Samozřejmě že to není tak, že přijdeš a vidíš pálené kopie. Všechno podpultovky. Ale přijdeš, dáš 300 na pult a automaticky se Tě zeptá, co chceš za hru a jestli PS3 nebo Xbox. Jinak v Ově vím o dvou obchodech, kde mezi originální hudbou jsou vesele vystaveny pálené kusy v "akci". ČOI jeden už zavřela minulý měsíc.
        • To se mě nezdá. V dnešní době, kdy si najdeš pomocí googlu na netu všechno sám, ještě někdo kupuje pálenky? Navíc, když na PS3/X360 ani vypalovat nepotřebuješ a všechno se může naházet na HDD. Mě by ani nevadilo to, že někdo je tak blbej a platí za pálenky, spíš mě vadí, že dávají vydělat někomu, kdo jen hodil disk do mechaniky. PC hry tam taky jde sehnat?
          • Veskoslav
            Ne, jenom konzole. Řekne, že jediné, co nesmíš, připojit se na net. Pálit v dnešní době hry na pc? To se nevyplatí.
      • to je dost naivní představa, pokud to není humor
      • zrusit, zatvorit...
        necitis sa ako v 39tom v cechach? *7*
        • Miserius
          Zloděje bych pozavíral, at uz kradou cokoliv - v tomhle pripade bych zrusil moznost krast, pokud ti prijde ze zavirani zlodeju nebo ruseni veci ktery umoznujou krast je nacismus tak mas pekne zvracenej pohled na svet
          • Jack1947
            Miseriusy, jako fakt? budeš dělat ze sebe blba a radit těm dementním trollům jako je Newell btw pěkná přezdívka pro trolla. Že krást se nemá a z internetu krást je krádež tak velká atp... já souhlasím s tím když na hře dělá jeden člověk nebo malé indie studio a někdo si to stáhne tak jim děla docela škoda a je to určitě hodně mrzí ale to je tak všechno. Tebe to dokáže tak dopálit? fakt tak to máš tedy zlé, nic proti tobě samozřejmně ale chce to klid. Jinak hry se pálej a prodávaj a co o co jde, prodejci nabádají k tomu aby sis koupil už upravenou konzoli že je to lepší.

            Budu se pozstavavovat nad tím co se děje a sám se z toho zblázním. Fakt to chce klid, oni to beztak jen píšou kvůli tomu když se najde někdo jako ty (možná potencionální obět) aby tě tím vyprovokovali. K těm zlodějům dříve se sekali ruce... *3* např. Jen tak na okraj. At si kradou no... když je to baví. *5* *7*
          • michelangelocz
            Vy lidi a ty vase militantni nazory... Pirateni bud zlo a nebo svatej gral a dva tabory slepych, nebo jen zavrenych oci. A byt je mi jasny, ze se tu pohybujou spis deti, kterym nasledujici radky vubec nic nereknou, budu pokracovat.

            S dusevnim vlastnictvim je to zkratka komplikovany a definovany dobou, masivni nabidkou a pochopitelne poptavkou. Ale jakpak by to asi vypadalo, kdyby si clovek veskerou hudbu, filmy atd. nemohl stahnout, tudiz jedinou moznosti, jak se k nim dostat, by bylo za ne platit. A kolik kultury by mu v ramci moznosti jeho rozpoctu asi tak dostalo? A kolik kultury by k vuli tomu ani vubec nevzniklo?

            Tady jde o zdravou rovnovahu obojiho. A ta, co si budeme povidat funguje. Pirateni realne tribi vkus a paklize clovek dospeje do bodu (coz sice neni vec obecne dana, ale naprosto individualni), kdy se mu to stava nejakou hodnotou — tak autory, kteri ho ideove, esteticky, nebo jinak bavi, zkratka podpori. At uz zpetne a nebo v budoucnu. Navic je to eliminator kultury a tvorby, ktera hodnotna neni pro nikoho, tudiz je odsouzena k zaniku.

            Ve vysledku je tahle rovnovaha zrcadlem vkusu (byt i vzdelani) obecne a o leccem vypovida.
            • Aha, takze ja jsem troll a nekdo kdo si o sobe evidentne nemysli ze je blb mi tu bude bez dukazu tvrdit ze ja kradu. Chapu.

              Na "trolla" reagujes protoze ti tvoje ego nuti cpat ostatnim svuj nazor a neumis se nad tim zamyslet, uz to jak mi cpes ze jsem zlodej to dokazuje. *5*
            • Miserius
              Kenny radeji konec s reagováním, jen ať si krade a zastává se toho a ma radoby chytry reci jak tomu rozumi, pricemz ocividne romu rozumi jako koza petrželi, stacilo by pouzit google... Šlus, ze vubec na trolla reagujeme... a tolikrat *8* *12*
              Tady má, může lustit s slovnickem a premyslet proc to neni pravda http://en.wikipedia.org/wiki/Copyright_infringement
            • Precti si definici kradeze. Slova totiz neznamenaji to cemu ty veris a co se tobe hodi.
            • kennyB
              Co to sakra... Tohle že je argument??? *8* Mimochodem, indiáni věřili, že fotky kradou duši, tak i tam by se mohlo jednat o krádež, i když jen u fotky auta, protože někdo se o auto stará jako o dítě *1*
            • Samozrejme ze neni, ty mas pocit ze kdyz neco stahnu z netu tak jsem to ukradl? Kdyz si vyfotim (cili udelam kopii) tvoje auto tak jsem ti ho taky ukradl? Budes bez nej? Vznikne ti skoda?
            • kennyB
              Newell: já tě porád nechápu. Nesouhlasíš s tím, že stáhnout si hru = krádež??? To nemyslíš vážně *8*
            • Moralius: Ty nekde vidis neco co dokazuje, ze jsem neco ukradl a vidis, ze nadavam nekomu co si neco kupuje? Muzes prosim neco takovyho co jsem psal citovat a nebo si opet vymyslis, abys svoje fagotsky blaboly necim podeprel?
              kennyB: Debilita je neco tvrdit, nekomu kdo nesouhlasi nadavat do debility a nechtit svoje tvrzeni necim podeprit. A vymyslet si. A mit jediny argument typu "chlapce, az si zacnes vazit prace". *4*
            • kennyB
              Newell: Zlejma pirátama??? Spíše blbejma, protože obhajovat herní pirátství a chtít důkaz, že se vlastně jedná o krádež je s prominutím debilita.
            • Miserius
              Chlapče, az si zacnes vazit prace ostatnich a zacne ti fungovat alespon druha mozkova bunka a dojde ti co to tu placas a za jaky zasady se stavis tak to se vsem uleví... Jsi normální zloděj co se to snazi ospravedlnit a jest enadava lidem co nekradou a plati za zbozi (ano, i to je dnes pro nekoho nepochopitelny... za něco zaplatit)
            • Rekl pokrytecky moralfag. Strasne jsi mi to nandal. Doufam ze ti z toho vzteku nad zlyma piratama co okradaji tvoje oblibeny korporace praskne cevka, bude o blbecka min. *3*
            • Miserius
              Asi jsi hloupej nebo neumis cist
            • Miserius: Ty jsi tak zaslepena korporatni ovce ze ti nedochazi ze "kdyby to neslo tak to prezijem" uplne vsichni?
              Nebo proc je tvoje pirateni ok a ostatnich ne? Pseudomoralfag? *11*
            • a uz to z tebe leze, pokrytce, za filmy "no budiz" kvality se platit nemusi atp.

              selektivni moralka je horsi nez zadna moralka, tim se aspon nikdo nebije v prsa jakej je zasadovej borec
            • Miserius
              Jak by to vypadalo? No jako před 15 lety... Chtěl jsi film? Kouknul jsi se v televizi, pučil v půjčovně případně koupil... Kazety s pisnickama byly tak levny ze to nemohlo nikoho vytrhnout a prestoze byla nabidka mnohem mensi, stejne mel clovek 2-3 kapely a poslouchal ty... Dnes si můžeš film půjčit online za nejakych mrzkých 30 korun, hudbu poslouchat na youtube.
              S filmama je to i přesto trošku jiny, to samozrejme nebudu rikat ze si zadny nestahuju, taky si stahuju filmy (ale ne přes torrenty), ale kdyby to nešlo, tak to taky přežiju, znám spoustu lidí co se na filmy koukaj zásadně v televizi (mluvim o lidech mezo 20-30 lety, ne důchodce) a jediny co se opováží stáhnout je z ulož.to nějaky dil seriálu... Sám mám doma hromadu dvd/bluray disků s oblíbeným seriálem (např. Sopranos 7 řad) a filmy který mám oblíbený, filmy co si stáhnu jsou takoyv nejaky "no budiž" kvality který kdybych neviděl tak budu vklidu spát...

              Naprosto mě udivuje, že v diskuzích, a ne jen zde, jsou lidé, kteří nechápou že pokud si stáhnou něco, za co se normálně platí tak to ukradli... Pravděpodobně si myslí že když to dělá Pepa tak to znamená že můžou i oni... Určitě je to o vzdělání, inteligenci a věku, protože lidé v mojim okolí hry nekradou a pokud si to nemůžou dovolit, prostě si počkají na slevy (to přijed místním pubošům taky komicky, ze nekdo čeká na slevy - prý jako důchodci, je přece mnohem lehčí to ukrást - ano je lehčí ale neni to správny a prestoze to pr ovetsinu z vas prijde strasne ubohy, ze se nekdo ridi tim co je spravny, ubozí jste právě vy)
              Pokud je ale těm co se tu zastávaj pirátění a urážej normální, platící hráče 15 let, tak pro to mam pochopení, to je věkem.
    • To snad ne? Zatkli moje nejlepší prodavače?
    • Kozy
      Už od pohledu to jsou kriminální živly, doufám že je zavřou až zčernaj.
      • Jsou to normální lidi. Pro mě stejně pokrokoví a možná í více než zakladeté Facebooku, twiterů apod.
      • Ten nalevo určitě, ale ten napravo vůbec.
  • oktavius66

    Rebellion by se rádo pustilo do vývoje nového Aliens vs Predator.

    No hlavně to zase můžete pos*at jako poslední Alien hry a zničíte mi úplně herní život... Na každou hru s Alieny se těším pokaždé jako malý kluk a pokaždé to dopadne "špatně". Neříkám, že mě Colonial Marines nebavilo. Bavilo, ale bylo to zklamání jako pra*e. Ne ne, teď už jim na to neskočím. Pokud se jim konečně povede udělat dobrou strašidelnou střílečku na motivy s vetřelci i predátory, tak smeknu a asi bouchnu šampus.
    • Rebellion nemá s Colonial Marines nic společného.
      • oktavius66
        Já vím... Ale myslím celkové hry s Alieny. I poslední Aliens vs. PREDATOR (3) byl teda odfláknutý.
  • Keyz

    Man - at - Arms skills gendered and sexist.

    http://www.larian.com/forums/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=516294#Post516294

    *15*
    • Sakra, snad si toho nevšimne Lukáš, to pak máme do dalšího podcastu téma jasný. A pozor, pro Francouze to byli "homme d'armes", došlápnem si i na to!
    • je to sranda, ze sa zisti, ze ti, co sa citia ukrivdeni kvoli hocicomu, su proste len nevzdelani a (alebo) hlupi a je smutne, ze ti hlupaci potom udavaju trend, pretoze su hlucni (v diskusiach, protestoch)
    • Tak od Larianu si už žádnou hru nekoupím. Zas*aný mysogyni a sexisti. *16* *16* *16*
    • Jack1947
      *6* *7* *5* *12*
  • Rebellion by se rádo pustilo do vývoje nového Aliens vs Predator.

    Hlavne at Rebellion použijou ten upravený Doom3 engine jako u minulýho AVP ne jako u toho paskvilu Aliens Colonial Marines UE3 to bych zase blil jak šakal a nic bych si nezahrál.
    • Jack1947
      Vždyt, stačí když to zmáknou s 5ti a více updaty pár měsíců po vydání. Dneska se na nějaké " Hra má být hratelná ihned po vydání" přeci nehraje. *5*
      • hodte na nej uz nekdo sit *5*
        • WhySoSad
          A pověste ho nad bleskovky ať si každej může píchnout
          • Ninja Theory (Heavenly Sword) poodhalí v průběhu několika následujících měsíců nový titul.

            Facehugger na něho *5*
  • https://www.g2a.com/r/arbiter
  • Video: Nový produkt Spec Computer umožňuje ovládat hry na chytrých telefonech PS4 ovladačem. Dostupný je zatím pouze na japonském trhu.

    A na ukazkove zabery pouzili ceskou hru DeadTrigger 2. Hezke

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit