Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny

    V The Witcher 3 půjde kdykoliv zaútočit ze sedla koně.

    Wáááu! tomu říkám pokrok! *15*
  • Dobrý den, našla by se zde hodná duše, které přebývá The Bureau: XCOM Declassified z právě probíhajícího bundlu? Velice se omlouvám, že obtěžuji právě zde, ale v okolí nemám přátelé, kteří by mi ho zakoupili a rodiče jsou staromilští (nepodporují internetové bankovnictví).
    Pokud se zde najde ochotný člověk, prosím, zašlete hru na následující e-mail: mp3king@seznam.cz

    Mockrát děkuji.
    • Jeden dobrodinec už mi to poslal. Děkuji.
    • Cosi
      Tak já ti napíšu číslo účtu a ty mi peníze můžeš poslat složenkou, co ty na to?
      • x_ander
        To bys vážně chtěl složenkou poslat těch 20 korun?
        • Cosi
          Ne šlo mi o to, že si přes složenku může poslat peníze na paypal účet a tohle vymlouvání na rodiče aby získal hru zdarma je ubohé. Kdyby se chtělo, tak je to ve výsledku stejně složité, jako kdyby mě poslal na účet peníze. Takhle si může kdokoliv založit paypal účet a mít tam pár kaček pro tekovéhle výprodeje.
          • Miserius
            No jistě, to jsou lidi kterym prijde lepsi žebrat jako sociál o jednu hru v hodnotě 5 korun než opravdu zvednout pr*el a zaridit si ucet/paypal cokoliv a nemuset zebrat...
      • Jelikož už mi jeden dobrý člověk tu hru poslal, tak bohužel. Třeba jindy.
  • WhySoSad

    Slevy

    Tak slevy od Microsoftu na X360 mi dělají radost :)

    The Witcher 2: Assassins of Kings
    Dishonored
    Gears of War 3
    Fallout: New Vegas
    Skate 2
    FIGHT NIGHT CHAMPION

    V celkové ceně 700,- Kč *1* Na takovýto do víkendový pohrávání o je perfektní *4*
    • Tyhle hry jsou snad po 100 Kč na aukru...
      • WhySoSad
        Cha *1* Takže zaplatím 6x100 za hru a k tomu 6x100 za poštu a budu čekat bůhví jak dlouho s bůhví jakým výsledkem ? Nehledě na to, že většina těch her jen aukru tak od 350 výš ;) To si to mnohem radši vemu všechno naráz a večer to mám na HDD *3*
        • Ty asi neposíláš věci poštou viď..No hele užij si ty hry určitě to byl super kauf :)
  • Bloodborne bude v hratelné podobě dostupné na Gamescom.

    Ty vole! Ze bych prvne vyrazil na herni vystavu? — BAAAH, to urcite neklapne, protoze prachy...
    • Veskoslav
      On vstup není moc drahý a cesta taky nevyjde draze. Loni nás to z Ovy ve 4 na 2 dny Gamescom+4 dny ubytování vyšlo na 3000 Kč. Včetně jídla.
      • Ja mel dojem (nevim teda na zaklade ceho), ze tolik stoji samotnej vstup. Ale tim padem tenhle napad nehazim uplne za hlavu.
        • Veskoslav
          No E3 vycházela na vstupném nějakých 4500 v roce 2009, teď netuším.
      • MickeyMutant
        Kolín na čtyři dny ve čtyřech za 3000? Jak chutná tráva pod mostem?
        • Veskoslav
          Tak vstupné stálo 21 euro na dva dny, formule stála 8 euro/noc včetně snídaně (což je káva a croisant) to ti dělá 32 euro+21 euro, jízdné vyšlo na 500 každý, celkově 2000 stál benál+poplatky za dálnici. Což euro v té době jsme kupovali za 26, což dává nějakých 1400 za vstupné a ubytování, 500 jízdné a 1100 ti zbyde na jídlo. Navíc počítej s tím, že dva dny toho moc nenajíš a první den cesty máš jídlo z domu. A ano, není v tom započítáný chlast a normální pití. Ale pořád se naprosto v pohodě vejdeš do 4000 maximálně a to máš na 6 dní.
          • MickeyMutant
            Měl jsi napsat "...vyšlo na 3000 Kč pro každého", a ne "...vyšlo na 3000 Kč". Bylo by jasno bez diskuze. Ale stejně bych rád vlastnil vaše auto. Obratem bych ho prodal nějaké automobilce na výzkum; by ze mne boháč. 2000 km s dálničními poplatky za 2000 korun totiž dává spotřebu do 2,5 litrů na 100 km.
            • Veskoslav
              No měli jsme Opel Ampera od kamarádovy ekologické matky a tam fakt není nikterak závratná spotřeba (jeli jsme něco okolo 2,5-3/100 a cenově mi přišel benál levnější u Němců, tam to jelo za nějakých 32 Kč/litr, což mě fakt překvapilo)+na Kolínské univerzitě byla možnost dobití zdarma v rámci nějakého projektu, který funguje i na VŠB TUO, ale netuším přesně o co se jedná. A no, špatně jsem to formuloval, V tom máš 100% pravdu, že za 3000 čistého je to sci-fi. Celkové náklady byly okolo těch 4000+-200.
        • ucho
          vezmeš řízky z domova a paštiku
          • Keyz
            *15*
          • MickeyMutant
            Píše včetně jídla, tak na luxusní paštiku z domova zapomeň. Ta by jim děsivě nabourala rozpočet. Možná suchary ze slevy a na příděl.
            • dyt jen keca
      • Kozy
        Vstupný jde, horší je ta cesta. Letos bych se tam rád vypravil jenom s tou dopravou bude problém.
        • Miserius
          Odkad jste panove? Taky bych jel jeste s kamosem, ale ve 4 v aute by to bylo lepší a levnější :) Okolí Prahy?
          • Veskoslav
            To by nebylo špatné:)
          • Miserius
            Tak já zjistim jestli to pořád platí a časem se vám ozvu kdyby to platilo :)
          • Veskoslav
            Já bohužel Ostrava. Ale tak není problém přijet do Prahy, že.
          • Kozy
            Praha *3*
  • Wolf - vyklánění

    Nainstaloval jsem si ho znovu, že si to projedu podruhé a nemůžu se zbavit pocitu, že jsem se předtím vykláněl ??? Jsem blbý nebo co, v ovládání jsem nikde vyklánění nenašel. Zdá se mi to nebo to tam fakt není ?
    • Ježiš já jsem lama :) Je to tam samozřejmě, poslední položka, jsem tak horlivě mapoval, až jsem to přemapoval :D Mimochodem fakt bezva hra, od loňského Tomb Raidera první hra, kterou jsem měl chuť začít znovu.
    • http://www.squakenet.com/download/wolf/1570/

      o jakym vyklaneni to mluvis ? ale bylo to super, vydrzel jsem u toho hodiny... diky za pripomenuti
    • To zalezi na jaky obtiznosti jsi to hral... Ja hraju ÜBER a to si bez vyklaneni moc neumim predstavit. Ale taky hraju na gamepadu, kde je vyklaneni mozna intuitivnejsi k ovladnuti. Kazdopadne hra te tuhle mechaniku nauci uz behem uvodni casti hry – hned po padu letadla.
      • Předtím normal, teď Uber, že by to u Uber nebylo, to je blbost ne? Hned po letadle jakože hned? Já jsem v té úvodní části, kde jsem se po řetězu spustil do těch katakomb, tak 20min po samotném pádu... je to divné.
        • Promin, ale kdo krome tebe tu rika, ze hrani ÜBER obtiznosti neobsahuje herni prvek vyklaneni se?

          Uvod hry je (teda krome uvedeni do deje) zaroven demonstraci toho, co ti hra v ramci svych mechanik umozni. A mechaniku vyklaneni MUSIS pouzit ke zneskodneni nacka skvirou pode dvermi — tim ti hra rekne, ze je tu moznost vyklanet se a ze jsi si ji prave osvojil a muzes ji tudiz v prubehu hani pouzivat.
  • Anketa: Na čem sedíte u PC?

    Otázka v nadpisu je myslím jasná, tak se pochlubte *4* .
    • ležím na pohovce pred svoji konzolou, na zdi velka TV, nekdy si TV pootočím na zavesnem stojanu a hraju ze sve terasy, kolem tráva, palmy bazén a kopa krásnych holek co se koupou.
      to vy pc-ckari nemate, jen se hrbíte nad stolem a čumíte do 17 palcoveho monitoru CRT lol
      • Hanzales
        Ani otázku si to neumí přečíst, lol
    • Jack1947
      7-8let starý "bůvolí kůže" křeslo které se mi pozvolna začíná rozpadat - upadávají kolečka, vyfoukl se vzduch z nastavitelné pozice (už nejezdí nahoru, jen dolu) , je pravda že funkce houpání ještě a to musím zaklepat funguje... jinak si nestěžuji prožil jsem s ním pěkných pár let. Chce to nové no, ale aby bylo levnější. *4*
    • Já mám PC na zemi a taky na zemi sedím. Opírám se přitom o stěnu. Doporučuji všem.
      • To je takove Japonske...
    • Křeslo Mark II, koženkové, hodně pohodlné, k tomu stůl na zakázku, ruce krásně opřené ve vodorovné poloze. Dobrý posed je základ kvalitního hraní.
    • kennyB
      Jelikož jsem chtěl od jednoho nejmenovaného člověka k vánocům pohodlnější křeslo, ale ten se na mě vybodl, tak sedím na tom starém, méně pohodlném. Děkuji tedy za ignorované přání *1*
    • Pohodlne kancelarske kreslo s technologii free float ktera umoznuje nezavisle nastaveni sedaku a podperky zad, nastavitelne podrucky pro lepsi ergonomii pri praci s mysi a samozrejme mu nechybi ani nezbytna nastavitelna opora hlavy pro jeste vetsi pohodli pri delsim hrani.
    • ucho
      já u PC zásadně stojím.
      • Dobrý dvojsmysl *15*
    • Na vzduchu. Ještě v testování, ale taky vyhovuje.
    • Na zadku. Je to sice starší model, ale mně vyhovuje. *1*
    • shefield2
      Na střeše.
      • Jsem to nejdřív přečetl jako "Na sestře." >.<
  • Keyz

    Nový blog od WH

    http://kingdomcomerpg.com/?p=508
  • Veskoslav

    Rayman Origins

    Tak jsem konečně dojel bonusový level a zachránil zombii vílu. Po 2 hodinách hraní toho nejbrutálnějšího levelu, jaký jsem kdy v hopsačkách hrál. Naprosto bezkonkurenčně mě bolí z gamepadu prsty, ale na druhou stranu všem vřele doporučuji. Protože ten level Vám ukáže, jestli jste fakt machři. Já asi moc ne, když jsem se někde dočetl, že to projel za 8 minut.
    • Cosi
      Já to dal i na klávesnici.
    • Komu to cpeš? To že seš blbej, nemehlo lemra už víme dávno. *7*
  • Kozy
    Kdyby někdo chtěl uspět na kickstarteru, tak tady je recept

    https://www.kickstarter.com/projects/324283889/potato-salad
    • Jsem dneska ráno četl, že nějaká hra na styl Stalkera vybírá 1 milion korun na kickstarteru, ale problém je v tom, že možná prý ani neexistuje. :)
    • To je fakt 63 000 $ nebo je to desetinná čárka?
    • Je celkem smutný, že takováhle blbost získá takovejch prachů a některý projekty, který by si ty prachy nepochybně zasloužily, je nedostanou. No, jak říkal, myslím, Rybka ve FC: Peníze tečou od hloupějších lidí, k těm chytřejším.
      Spíš je vtipný, že se najednou na KS objevily další salátový projekty...
      • Veskoslav
        No ono je to spíše humorné než projekt na vybrání peněz. A když se podíváš na KS, tak jsou tam desítky projektů, které peníze vyberou. Ono je spíše o tom, kdo a co považuje za kvalitní a naopak. U mě všechny projekty, co jsem podpořil, tak nejenom uspěly, ale vybraly mnohonásobně více. Takže rozhodování o úspěchu/či neúspěchu je podle mě hodně individuální. A co se může zdát jako naprosto brutální projekt, tak následně z toho taky nemusí vyjít absolutně nic. A naopak.
      • Jack1947
        Njn, tak Kickstártr naděje pro všechny jinak neuskutečnitelné projekty... *4*
  • x_ander

    Humble 2K Bundle

    Nařachaný Humble Bundle - Bioshock série a řada dalších

    https://www.humblebundle.com/
    • Bioshock:
      https://www.humblebundle.com/gift?key=2Uqe3NtKSXz5cGeW

      Mafia II:
      https://www.humblebundle.com/gift?key=kYWRHxfaT5kEV5fU
      • stratego
        Vzal jsem Bioshock, díky moc *5*
      • Díky za Mafii 2.
    • dík za info!
      jinak pro vás:
      Mafia 2
      https://www.humblebundle.com/gift?key=BfmXn6AaNX4w4K23

      The Darkness 2
      https://www.humblebundle.com/gift?key=F3NpZhSTkMf8DVBX
      • Diky za The Darkness 2 :)
    • Tady si můžete vzít:
      The Darkness II
      https://www.humblebundle.com/gift?key=6MR3XSBtrubr57bv

      Bioshock
      https://www.humblebundle.com/gift?key=w7VaTDD4yCezGN7M
      • Pospec

        Vzal jsem si Bioshock, moc děkuji!!
    • Už jsem si říkal, že zas dlouho nějakej bundl nebyl...skvělej kup.
      • Čekám co dalšího přibalí

        *5* No tak 20 USD (€ ?) za Xcom je trochu moc ...
        Ještě že The Bureau: XCOM Declassified a Darkness II jsou v základu , protože "beat the average" nic extra nového nepřináší ..

        (A Civilizaci si tu 2K vystřílela nedávno .....)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit