Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War

    Driveclub Weather Racing - Rain | Driveclub Gameplay PS4 1080p

    Dem graphics.. http://www.youtube.com/watch?v=aacF0L7L97w
    Kvalita videa šílená, ale i tak to vypadá hodně luxusně. Ten odklad vydání stál za to. *14*
    • Však jen počkej, oni ti to před vydáním stejně hezky očešou. *1*
    • Kozy
      Asi nejrealističtější grafika co jsem viděl, vypadá to skvěle.
      • lol *1* *1* . Tak to je na case si nechat vysetrit zrak. *3*
    • Hlavně že jsi to vystříkal tady na web! *1* Blbej sonyboy *6*
      • Strč si klávesnici do prd*le a nemel replikanskej nesmysle s buzno-značkama.
  • Divinity: Original Sin zítra konečně na GOGu

    nadpis mluví za vše, kdo jste čekali, zejtra by to tam mělo vyjít (já jsem teda backer, takže pařím už dávno :D
  • Cosi

    Vývojáři svýmm hlasováním rozhodli, že nejlepší konzolí je PS4 (5. místo), následuje Xbox One (7. místo), STEAM (15. místo), 3DS (21. místo), PSV (24. místo) a WiiU (32. místo).

    Tak jsem si říkal, jaká konzole byla na prvním místě a ono nic. Na odkazovaném článku taky nic, ale ten se odkazuje na vydání tohoto časopisu: http://content.yudu.com/A2xcc7/Dev100TechList2014/resources/index.htm?referrerUrl=

    kde už se mluví o: "The top tech and tools for developing..." Kdy byl první Raspberry Pi a druhý Unreal Engine 4

    Nechcete mě vzít na pozici bleskáře?
  • Monitor

    Tak jsem koupil po čase (poslední 3 monitory byly IPS, poslední Eizo mělo nativní 8bit luxusní barvy) TNko, kvůli 144Hz - což je samozřejmě nářez hrát v tolika fps nativně, nicméně malý šok co se barev týče.. má někdo Benq herní XL řadu s kým by se dalo rozumě prodiskutovat nastavení?
    • Hanzales
      Částečné provizorní řešení je taková kalibrační fotka z foto Škoda (dávají zdrarma) a k té si stáhneš fotku digitálně a pak héblat a héblat s nastavením barev na TNku dokud to neni alespoň přibližně o.k. U mně to celkem pomohlo, ale kalibrace to není no :) Naštěští fotky profesionálně nedělám a na hry a filmy to stačí. Tak jako tak pořád lepší než hádat :)
    • Rozdíl klasického 60Hz a 144Hz monitoru co se plynulosti týče je obrovský, kdo nezažije nepochopí. Já to teď na vlastní oči zažívám u Grid 3, měnil jsem svoji FS2333 taky za 144Hz mrchu :)
    • Komu není barev dáno, v apatyce nekoupí.

      Pláčeš na špatném foru...
      • Nepláču, jen zkouším, jestli se mezi těma čím dál většíma pitomcema tady dá i normálně bavit o věcech, které s hrama samozřejmě souvisí. Protože co tu čtu poslední dobou za nesmysly, tak už mi stačí sem nahlídnout jednou za pár dní, dřív to bylo denně.
        • Co chces na tom prodiskutovavat? Pokud chces nastavovat barvy tak potrebujes nekoho kdo to umi zkalibrovat a ma k tomu potrebny vybaveni. Nastavovat to z hlavy asi muze pomoct pokud mas na barvy ten spravnej cit a trochu zkusenosti ale jinak nevim nevim...
          Muzes zkusit stahnout profil nekoho kdo sondu ma ale vzhledem k tomu ze se to muze lisit panel od panelu tak si ani tady nejsem jistej jestli to bude mit nejakej hlubsi smysl - http://www.tftcentral.co.uk/articles/icc_profiles.htm
          • jojo, to je mi jasné, znám stránky, spíš jsem chtěl pokecat s někým, kdo má taky XLko. Tak tady nic, nevadí :)
            • Miserius
              Jo, odepsal ti a tos ho jmenoval jako zástupce tech pitomců *1*
            • A ještě řekni, že nejsou, mám pocit, že už tu chodí jen pár normálních lidí, zbytek jsou maxové, Jackové a další omezenci. Tím, že řeknu fakt, přeci nic nebrání tomu, aby mi někdo kdo je v pohodě odepsal, ty jsi třeba odepsal.
            • Jack1947
              To není HW stránka máš jít na pctuning nebo jinam kde se probírá HW. Tady se to nedozvíš... jinak napsat "čím dál většíma pitomcema" a pak se divit že nikdo nepomůže, taky dobrá logika.
  • Jack v tv http://youtu.be/o4yE9QUNPi0
    • kennyB
      To je teda vtipný, ha ha *7*
  • Koupit DayZ?

    Celkem rád bych si to koupil, ale nevím jestli to za těch 24 euro a ještě s nálepkou alpha stojí.
    • Pokud máš někoho kdo bude hrát s tebou určitě ber. Ale pro single hraní to silně nedoporučuju, stejně jako WarZ i DayZ je totiž totálně zamořený trollama a lidma co po tobě na potkání střílí bez ohledu na to jestli jsi ozbrojenej nebo ne.
    • Ronox
      S partou jsme nahráli necelých 200 hodin a vykašlali se na to. Ty nedodělky tě začnou po čase hodně štvát. Navíc se objeví těžkej stereotyp alá spawn, gearhunt, vyhledávání přestřelky.
    • Pokud to máš s kým hrát nebo seš ochotnej přidat se k nějaké skupině lidí (česká komunita je kupodivu velice příjemná) tak to určitě ber. Pokud seš asociál, co by to chtěl hrát po nocích sám, tak se na to vybodni. Byl bys akorát frustrovanej a nasranej. Je to sice zabugovaný jak prase, ale se správnýma lidma je to mega zábava.
    • Jack1947
      Já ho mám a ještě jsem nehrál. *15* I když je pravda že jsem ho kupoval trochu dráže 730,. asi z e-shopu alwe radši koupit ted než pak za plnou cenu. I když odladěnou hru ale updaty taky nic nestojí.
    • Kozy
      Ne.
  • Fallout 4 se na QuakeCon 2014 neobjeví.

    ak F4 robia ti isti ludia co F3, je mi to u prdeli
    *7*
    • Johnny

      Obrazem: Fox News vykradlo a pozměnilo ve své televizi logo BioShock Infinite.

      mě třeba trojka bavila víc jak vegas. Vegas bylo malinký, a nějak mi prostě nesedlo
      • Inquisitor
        Tak mě to zase přijde spíš obráceně. Trojka měla pár oblastí a celkem rychle byl konec. V New Vegas jsem strávil o hodně víc času.
    • Sice se za to přiznání trochu stydím, ale klidně bych si dal líbit i nějakou nedokonalost ve stylu třetího dílu. New Vegas jsem už projel tolikrát, že znám každičký kout pustiny.
      • ja si radsej pockam na novy novy vegas *4* , prvy vegas ma po x rokoch fakt chytil za srdce, narozdiel od tej f3 patlaniny
        • Obávám se, že před vydáním regulérního čtvrtého dílu tuto práci externistům nesvěří.
          • Bethesda by měla Obsidianu značku věnovat a dát od ní ruce pryč. :-) F3 byla zábavná střílečka, nic víc.
            • No super, 5M kopií za trochu té (zastaralé) technologie a mrzký peníz námezdníkům z Obsidianu, aby ti pak chudáci museli na Kickstarteru žebrat o peníze na svoje vlastní kvalitní RPG.

              A to taky nemám proti Bethesdě v zásadě nic a její hry mám rád.
            • Khanemis
              Pod tohle bych se klidně i podepsal:) Jenže zlatý voči, Bethesda sotva pustí značku, která jim vynesla takové peníze. A Fallout 3, jakkoliv byl nedokonalý, jim vydělal slušné peníze (mimochodem, obě hry byly zhruba podobně úspěšné, s prodeji kolem pěti milionů kusů). Ale tak nechci na Bethesdu házet špínu, už jen to, že dali New Vegas do rukou Obsidianu, byl od nich skvělý tah vůči fanouškům. Doufejme, že třeba po vlastní čtyřce, udělají to samé:)
  • Johnny

    Pro Mighty No. 9 bylo oznámeno druhé kolektivní financování, za které bude vytvořen bonusový obsah. Prvním cílem je 100 tisíc dolarů, jenž přinese kompletní anglický dabing.

    jak se na tohle mužou vybrat skoro 4 000 000 dolaru, a přitom fantasticky vypadající tituly vyberou sotva pres milion... to mi hlava asi nikdy nepochopí...
    • ringmancz
      Mega Man je pojem, v určitých částech světa
  • DeDy

    Hra pro přemýšlivé

    http://euclidthegame.com/Tutorial/
    • DeDy
      Pomůcka na poslední 25 level http://dagles.klenot.cz/rihova/pravnuhel.pdf
    • ucho
      to není hra pro přemýšlivé, to jsou základy geometrie...
  • Retardované recenze na google play

    Mě by zajímalo, jak může někdo dát Walking Dead S01 i S02 1* za to, že 1. epizoda je zadáče a pak si ty "zm*di" řeknou o peníze. Celkově jsou ty recenze mobilních titulů úplně pitomé.
    Jak je to, doháje, možné? To jsou lidi vážně tak retardovaný? Nebo to je jen doména Play a iTunes jsou na tom lépe?
    • Vzhledem ke stahovanosti prdicích aplikací, ano jsou
    • Není to jiné. "Je to dobrá hra, ale nefunguje mi" a člověk tam prskne jednu, nebo pět hvězdiček. Podle počtu a výše hodnocení většinou poznáš jen to, jak je hra oblíbená, ne jak je dobrá. Většina hráčů na mobilech je velmi nenáročná a dá 5 hvězdiček i tomu, co je pět minut baví, ostatně na tebe ty hry velmi rychle tlačí, ještě v oné "wow" fázi, abys jim to pětihvězdičkové hodnocení dal.
      • Jack1947
        No a pak jim nezbývá nic jiného než uměle navýšit hodnocení... *15* né, to hodnocení je častokrát dost mimo když ta hra je uplná blbost ale má 5vězdiček pomalu se to nedá brát že průměr je zhodnocení od lidí co tam napsali "uživatelskou recenzi".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit