Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beyond divinity cestina

    pokud by ji nekdo mel nebo vedel kde je tak dejte vedet :)
    • Inquisitor
      Nevyšlo to náhodou v češtině?
      • no já to mám na steamu a tam lokalizace není
    • Není, leda by udělali fanoušci.
      • Tak omyl, jsem viděl Divinity (Beyond jsem nevnímal), tak jsem myslel, že se jedná o to nové Divinity: Original Sin. Pardon.
  • Dvojnik Dana Vavry

    Tak jsem dnes ve zpravach videl dvojnika Dana Vavry
    http://play.iprima.cz/zpravy-ftv-prima/zpravy-ftv-prima-572014
    reportaz je v case cca 15:20.
    • Je nesmírně komické, jak si každá církev dělá patent na univerzální pravdu. Já vám to povím na rovinu. Ani jedna nemá pravdu a mě snad věřit můžete.
      • žid se ozval
    • Keyz
      Asi se snažil vžít do role pro jejich hru *3*
    • to neni dvojnik, to je bracha
    • Draken69CZ
      Njn už mu z toho hráblo :D
  • Sobotní otázka

    1) Co vás z poslední doby nejvíce zaujalo / zabavilo (nehledí se na datum vydání hry)? Wolfenstein, Grid Autosport, Gods Will Be Watching (zatím jen ta první epizoda)

    2) Co zrovna hrajete? Já přes den Watch Dogs a Rogue Trooper a večer Murdered a Thiefa.

    3) Chystáte se / máte v plánu? Alpha Protocol, Xenonauts
    • N0isy
      1) Před pár dny jsem zrovna dohrál Killzone: Shadow Fall, kterej byl peckovej. Podobných old school stříleček není nikdy dost. Dále jsem se královsky bavil u Metal Gear Rising. Nemůžu se dočkat až bude 2. Dále mě na pár týdnů zabavil Wildstar, ale po dosažení 50 jsem se na to vybodl.

      2) Asi se vrhnu na Divinity: Original Sin, která vypadá dost zajímavě kvůli dialogům mezi postavami a nesmím zapomenout na The Forest.

      3) Chystám si pořídit tento týden ještě Infamous: Second Son, později MGS: Ground Zeroes a konečně 17. se vrhnu na Destiny betu. *5*
    • 1) Dost mě překvapilo Game of Thrones RPG, podle recenzí jsem čekal průšvih, ale příběhově mě to dost zaujalo a mile překvapilo.

      2) Zrovna hraju právě to Game of Thrones a Expeditions: Conquistador

      3) Chystám se na Deus Ex 3: Directors Cut, Shank 2, System Shock 2 a Kotor 1
    • Gambit92
      1) Sniper elite 3 docela překvapil

      2) L.A. Noire, GTA V

      3) Chystám se na Last of us Remastered a taky už bych chtěl konečně vyplatinovat Infamous Second son
    • 1) Jade Empire, InFamous Second Son
      2) FIFA 14, 7 Days to die, Jade Empire
      3) Alpha Protocol taktéž, Witcher 2, nový Grid, Alan Wake
    • 1) Datadisky k Dishonored nebo DLC, jak se dnes moderně říka. Já na tyhle přídavky nikdy nebyl (i když mě původní Dishonored bavil), ale tohle sem si hodně užil.

      2) Assassins Creed 2, Euro Truck Simulator 2 a Enemy Front.

      3) Zkusím přídavky k Bioskock Infinite, když už sem byl mile překvapen u Dishonored a nového Wolfensteina.
    • Jack1947
      1. Nic moc... možná MGS5 a ještě něco nevím a to nebylo v poslední době ale už od oznámení. AC unity noo.
      2. Sniper elite3, dopařil Valiant hearts( konec zmrvily ) SMITE.
      3. Grid:Auto sport, Transformers - ještě něco co výjde. (bude stát snad zato i když nevím)
    • 1) Instalace Win Vista na jednu pracovní stanici HP (musel jsem řešit snad všechny problémy, co s Vistama můžou nastat).
      2) Právě jsem dohrál Thomas Was Alone (THX ringmancz)
      3) Konečně snad Fallout 1.5 Resurrection
    • Veskoslav
      1. Division a nová Civilizace
      2. Wildstar a Rayman: Legends
      3. Zatím nic.
    • 1) Wolfenstein, Ultimate general: Gettysburg, From The Depths

      2) Spintires, KSP, Skyrim, Dota2, Dragon Age Origins

      3) Nechystám se na nic, spíš jen pokračovat v hraní rozehraných her
    • ringmancz
      dneska jsem dohrál Metal Gear Rising a ještě nevím, čím budu pokračovat
    • 1) Asi nic.

      2) Nejvíc momentálně hraji asi CS:GO, Super Meat Boy, Rock of Ages a občas i Mafii s Ikarus modem, i když se tam trochu už nudím. :)

      3) Dohrát EFLC, které jsem si tak vášnivě před dvěma měsíci konečně kupoval, ale vůbec se mi do toho nechce. I po dvou měsících jsem stále na začátku. :P
    • Jazz
      1.) Grid mám koupenej, bohužel mě vůbec nebaví...

      2.) Black Mirror 3 a CS:GO.

      3.) Právě stahuju AC: Brotherhood a po BM3 se možná vrhnu na nějakou další adventuru. *5*
    • 1, 2,3) get a life
    • shefield2
      1) Escape Dead Island, docela se na to těším, námět vypadá více než dobře. Valiant Hearts, Enslaved.

      2) GTA III, Rune Classic, Hotline Miami.

      3) Všechno, co jsem nakoupil za poslední 3 týdny a resty z časopisů.
    • kennyB
      1) V poslední době mě nejvíc zaujal DS 2

      2) Právě hraju Watch Dogs a Trine 2

      3) V plánu mám Evil Within a Metal Gear Solid 5
    • ucho
      1) asi nic :)
      2) RDR Undead Nightmare, The Testament of Sherlock Holmes
      3) Infamous Second Son, Tomb Raider
      • Á Sherlock Holmes je má slabost. Který díl se vám líbil nejvíce, pane Ucho?
    • Miserius
      1) Nezaujalo ale rozhodne me dost zabavilo Dragons Dogma, připomíná mi to hry ala Gothic
      2) Walking Dead sezonu 2, koupil jsem až teď + konečně jsem se odhodlal k Metal Gear Solid 4
      3)Mam v plánu znovu projít Dark Souls 2 a TLoU :)
      • ucho
        MGS jsem nehrál ani jeden, stealth hry moc nemusím. stojí to za to? ta MGS 4 mě celkem láká. a co jsem koukal, je tam 9 hodin cutscén :)
        • Miserius
          Ucho.... Naprostá pecka! Akorát jsem si pročetl článek co postoval někdo o trošku níže a začal to hrát a hraju to od oběda celý den... Výborná hra... jedna z těch her kde po vypnutí nejen že máš chuť si to zase zahrát ale vyloženě musís hrát *3* *1*
          • ucho
            a je k tomu potřeba hrát MGS1? MGS2 a MGS3 bych před tím ještě teoreticky testnul, ale u MGS1 si nejsem tak jistý. nebo se může hrát klidně rovnou čtyřka?
            • Miserius
              Jo, už jsem si koupil HD kolekci digitalne, je ve sleve... Jsem totiz z MGS4 naprosto nadšenej... Nemůzu prestat hrat... Ted jsem mel behem 2 hodin tak hodinu a ctvrt cutsceny a pomalu me bavilo vice na to koukat nez to hrat... Pribeh naprosto super, vzdy hltam kazdou cast cutsceny (kor Raidena souboj s Vampem, to me v pulce doslo ze jsem uplne napnutej na hrane gauče *1* ) A napriklad stopovani skupiny vojaku s ehm... VIP osobou me bavilo jako zadna hra za posledni dobu... Zkoumat jednotlivy stopy v bahne, davat pozor na snipery co stopovali me... No, nemam slov... Na jednu stranu nechapu ze jsem to jeste nehral a na druhou jsem stastnej, protoze to mam jeste vse pred sebou... Jestli budou ty HD remaky z poloviny tak dobry, tak to mam co delat cely prazdniny
            • Rozhodně doporučuji začít od Metal Gear Solid (samozřejmě můžeš zkusit i díly, které vycházely ještě před PSX, ale není to tak nutné). I na dnešní poměry jsou všechny předchozí epizody docela slušně hratelné a nabízí ten úžasně Kojimovský filmový feeling.
            • Miserius
              Hale jak řikám... Pročetl jsem si ten článek od uživatele Kuba + si pročetl "životopisy" jednotlivých postav na mgs wiki a vrhnul se do toho... A musim říct že jsem hral asi 4 hodiny a vše chápal a dokonce jsem i předem očekával zvrat, kterej určitě očekával každej fanda serie, ale člověk co o ničem neví by neměl šanci to čekat....
              Takže to naprosto bohatě stačí, pul hodky si neco poradne procist...
              Jsem ale naprosto nadšenej... Animace častý mě vůůůůbec nevadí neboť jsou naprosto excelentně provedený a kolikrát jsem se těšil na další...jako koukat na dobrej film
              Jediny co mě vadilo byl uvod, cca 20 minut... Pořád jen vysvětlování všeho možnýho a žádný možnosti, pak se to ale otevřelo a já odcházel od telky jen na záchod *2* Ještě večer určitě zahraju...
              Pokud si předchozí díly fakt chceš zahrat tak si je zahraj, pokud ale jen pro příbeh, ten clanek vysvetluje uplně všechny hry, od prvních přes psp po ps1 a ps2 (nastesti pro nas je MGS4 na casovy ose az hoodne vzadu, takze se dozvis fakt vse)... Co nevysvětlí nebo te bude zajimat si najdes na wiki (ja dohledaval asi tak 10 znamych postav abych dyštak vedel o cem mluvi ve hre kdyby zminovali neco z minulosti...)
              Teď jsem začal druhou z 5-ti misi (prvni mi zabrala 4, hodne jsem vše procházel a pomáhal rebelum proti PMC) a musim teda zatleskat grafice... Na 6 let starou hru to vypada lip nez hry co vychazeji letos...
        • Miserius
          No, hral jsem zacatek a zatim to rozhodně neni špatný, jen komplikovaný... Jediny nad cim porad premyslim je, jestli venovat nekolik veceru koukání na všechny cutsceny predchozich her, abych chapal pribeh... Jenže zase člověk tolik volna nemá, aby kuli hraní jedný hře pročuměl 4 večery... Nepochybuju ze to je vytecna hra, ale pokud nebudu znat pribeh, asi mi to tak uchvatny neprijde
          • Celý příběh, v podstatě je to jen o tom, že dva týpci mají trochu rozdílný pohled na to, jak řídit svět. :-)

            http://www.gamesradar.com/the-complete-history-of-metal-gear/
            • Jo, já to taky neznám, ale pomalu se připravuju na nový MGS na PS4, tak jsem trochu hledal a tohle mi přišlo dostatečně informativní. :-)
            • Miserius
              Pointu pribehu zvladam, jde mi o jednotlivy postavy atd...

              Musim teda rict, ze me to zatim hrozně moc baví :) Pořádná "old-school" stealth hra
              Ale dobrej článek, dík
      • Tak to se v MGS4 těš na závěrečnou cca hodinovou cutscénu.
  • slavek.skara

    Dotaz

    Děcka kde teĎ nejlépe sehnat ze slevama Zaklínače 1 ?
    • ucho
      jestli na to chvátáš, tak bych to riskl zde: http://www.kinguin.cz/category/2418/the-witcher-enhanced-edition-director-s-cut-steam-gift/
      je to neautorizovaný přeprodej, ale je pravděpodobné, že bude vše v pořádku.

      tedy klidně konkrétně to první: http://www.best-games.uk.com/category/2418/the-witcher-enhanced-edition-director-s-cut-steam-gift/
      za £1.87

      Platform: Steam
      Languages: EN/DE/FR/IT/ES/PL/CZ/RU/HU
      • Ronox
        Pár giftů takhle jsem tam bral a všechno bylo v pohodě. Většinou to nakoupí ve slevě a pak s malinkou marží takhle přeprodávaj dál. Vyhnul bych se jen těm RU apod klíčům.
    • kennyB
      Jestli to může být krabicovka, tak tady je za 199,- http://www.gamestation.cz/pc-hry-rpg/zaklinac-rozsirena-edice.htm
  • GOG - Omerta

    Docela sranda tahle situace, pro zajímavost ji sem napíšu.

    Nejspíš dost z vás obdrželo zdarma hru Omerta: City of Gangsters když byla na GOGu zadarmo. Hra v sobě měla i 4 DLC, což se zdálo bejt super. Ovšem neobsahuje nejnovější patche, který se ani nedaj nikde na GOGu stáhnout, ani je z licenčních důvodů GOG nesmí distribuovat, takže hra v podstatě nejde kvůli dvěma měsíce známým bugům (v Georgia Ave a Pier) dohrát. Čili Kalypso nedá patch GOGu a GOG prodává hru, kterou nelze kvůli game breaking bugům dohrát.

    To jen, kam až může sahat tzv. ochrana autorských práv.

    Jak to vyřešit? Buď si Omertu koupit na Steamu, nebo stáhnout patch od Skidrow.. To je fakt kuriózní.
  • Divinity Original Sin minirecenze

    v podstate kopírka diabla 3 jen pri tom musíte číst dialogy. diablo 3 je mnohem lepší doporučuju nekupovat!
    • Keyz
      Jen se bojuje na tahy a mnoho věcí zjistíš právě z rozhovorů, kde je potřeba být pozorný.

      Tedy opravdu jako Diablo *3*
      • proč je to na tahy když hráč se skillem by to v pohode zvladal real time *7*
        • Keyz
          Protože to tak udělali.
          Taky mám raději real time a třeba s pauzováním. U tahů vznikají naprosto komické situace. Ale je to skvělá hra. Hlavně nutnost myslet a řešit dialogy je skvělé a na dnešní poměry nevídané.
  • Tři dny nejprodávanější hra na Steamu, náklady zaplaceny první den

    Moc hezky se na Games ignoruje Divinity Original Sin.
    • Morraw

      Hra byla v Early Access až do svého vydání tzn. ani novináři neměli full verzi k recenzím. Proto ani nikde nebyly day one recenze. A jak tu někdo psal, je naplánovaný lets play. Tak nevím co tu třepeš.
    • N0isy
      Ignoruje? Na 15.7. už je dávno naplánovaný GamesPlay na YB.
    • ringmancz
      http://games.tiscali.cz/divinity-original-sin-14959/clanky
    • Keyz
      Divím se, že nebyly recenze první den. Jak to tak bývá.
      Hru patchují hodně a dost to pomohlo. Borci se o to starají i když je vtipné, kolik těch oprav je.

      Pořád lepší jako Ubisoft, kde na to kašlou.
    • ono totiž jak se nevynakladaji obrovsky prostredky na pr, tak se tady k redaktorum skratka informace nedostanou a nedostanou se tim padem ani k nam, neco jako selektivni vyber informaci, investigativní novinarina, dohledavani informaci nebo nejaka vlastní činnost (mimo slepeho prebirani pr) tady neexistuje.
    • lol to už vyšlo? no jo to je tak když neco neni od ea nebo ubi tak se tu o tom moc nedozvíme. zato se dozvíme uplne vše o dragon age nebo ac, nebo když si ukilečka v ubisoftu uprdne *7*
  • planetary annihilation - massive fail and downgraded version of supreme commander 2 in stupid graphic
    • pa minirecenze

      no abych to rozvedl:
      -pidi mapy a na tech pidi mapach obrovsky jednotky a budovy lol
      - jen dva tech tiery a nizka variabilita jednotek lol
      - zato mužete kolonizovat jine planety (=hráte na víc pidi mapách najednou
      *3* )
      - ultimatní abilita je že vychílite planetu z orbitu a narazíte s ni do jiny planety - co to je za kravinu
      - trapna grafika
      - klikfest
      vratte se radši k supreme commanderu, i dvojka je lepší než tohle (škoda jen že supcom už znam naspamet)
      • Pidi mapa? Lhář. Nízká variabilit jednotek? 6 druhů tanků, 6 druhů robotů, 6 druhů stíhačů ti přijde málo? Klikfest? Je to RTS a ty většinou bývají. Grafika je individuální. Co je to za kravinu? Ty jsi sám kravina. Prostě nemáš superzbraň, co vyhladí planetu, ale vychýlí jí z orbity. Co na tom nechápeš?

        No prostě jsi ulhaný debílek, nic víc.
        • P.S.
          zjisti si kolik jednotek mel v T1 nebo T2 supcom FA, proste tohle je osekana verze
          • p.s.
            no kdyby se to nekomu nechtelo zjištovat tak ve SC Forged aliance v prvním tieru bylo asi 5 tanku, ve druhém asi 6 a pak tam byl ješte tretí a experimentály. (to same letectví)
        • jak muže neco vychílit planetu z orbitu, to nemohli vymyslet neco lepšího? *7* ja chci experimentalni jednotky a vice tieru ne trapne piditanky 6 druhu *11*
          • Pilgrim66
            Například 100 km2 asteroid může- PA jsem nehrál, nevim jak vypadá animace, ale timhle způsobem by to šlo
            • animace vypadá tak že je to planeta/asteroid o stejne velikosti jako ty na kterych normalne hraješ
    • Bože retarďák Max verze 2.0.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit