Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Herní kritici zvolili nejlepší hry E3 2014.

    Best Role Playing Game
    Dragon Age: Inquisition

    Asi bych nemohl být kritikem *1* . DA sice vypadalo... fajn... ale to je tak vše.
    • Někdo ma jiny názor. Upalte ho!!!
      • Nikdo nečeká Games.cz inkvizici *5*
    • tomocz
      Těmhle kritikům věřím asi jako věřím kritikům na Oscarech... ti se taky letos předvedli xD
    • Keyz
      Také to nejsou kritici co by řešili věci do hloubky. To slovo klidně mohou vypustit.
    • Herní kritici zvolili nejlepší hry E3 2014.

      DA 3 je 15 rokov prevarovana kasa, sa cudujem novinarom, ze nemaju gule to tym vajcakom co prezentuju hry povedat
  • MickeyMutant
    Blíži se 599. výročí dne, kdy zrada podlého Zmikunda vedla k upálení našeho mistra Jana. V souvislosti s tímto jubileem bych rád upozornil na bohulibou akci, která si bere za cíl posílit ducha národa a srdce kališníka v každém z nás.
  • Keyz

    Kirill Pokrovsky vytvořil opět skvělou hudbu pro Divinity: Original Sin

    http://www.youtube.com/watch?v=38Ep1yRhq4U&list=PLW8D8Ik0gTfYkUXPFMk1-ff0RmgEafiT-

    http://www.kirillpokrovsky.com/
  • ringmancz

    AirTight (Murdered: Soul Suspect) zavřeli krám

    http://www.geekwire.com/2014/airtight-games-taken-last-breath/

    taky jim Petr mohl dát víc než 4
    • Kruci, Murdered mám teprve rozehraný, tak uvidím až dohraju, jestli si to zasloužili nebo ne.
      • Jack1947
        Nezasloužily, zase to byla jedna nepovedená hra no ... z toho se přeci nestřílý. Nebo ano? *4*
        • shefield2
          A za to tvoje znásilňování českého jazyka už se střílí, kamaráde?
  • Lukyz

    PC Master Race

    *1* *1* *1*

    http://d3dsacqprgcsqh.cloudfront.net/photo/aLKxjGP_700b_v1.jpg
    • aby ne když jsem dal za hw 5x vic nez konzole
    • Keyz
      *15*
      Ty vlasy. To je určitě věrohodný obrázek.

      Jen bych ten Steam vyhodil. To mají i konzole digitální nakupování s DMR a dal bych tam GOG. To konzole nemají. Když to má být opravu PC Maste Race
      • Jack1947
        Já nechápu jak to ještě může lidi bavit, ale jo baví se zasměju co si osobě ty nabubřelý pccčkáři nemyslí. Ted už jen aby to hlásali i do éteru... pořádně někde na ulici. Nejeden kokos by nezůstal celej. *2* *3*
        • Keyz
          Hlavně proč to lidí řeší? Někdo hodí přehnaný obrázek podle kterého to vypadá, že každý má PC za 20.000 Kč +. A pak se najdou lidí kteří asi závidí a komentují to kecama..

          Mají být spokojení s tím co mají a budou mít veselejší život *3* . Jestli jsem chudej a mám levný HW anebo drahý je jedno. Netřeba závidět ani machrovat.
          • Jack1947
            To nejde a řešit se to prostě musí, máš jako se vším např. nevím šikanování slabších jedinců na školách ? proč je to baví nebudou si stěžovat pravda no tady z toho budou jen a jen dohady nebo nevím česká závist, na silnicích mám rychlejší a dražší auto budu buzeerovat chudšího člověka a naopak... atp. Rozumný člověk si řekne kkti ale jiný d-bil to bude řešit no.

            Ohraná písnička a přeskakující deska ZZzz... máš to i v online hrách když nejsi tak dobrý tak si slovně napadán a když si... prostě nějaký podivní koloběh života stále se opakující blbosti. Tím chci říct že patrně krom CZ to asi dost řeší i mimo EU možná ještě více.

            Jde o to jak to řeší někdo slušně někdo sprostě a někomu z toho teče pot po čele, někoho vůbec nezajímá. Jednou co já se těším že je třeba aby byl cross-platforem a dostal nějaký profík s klávesnicí pořádně naprdel od páčkovače třeba v CS to už je jedno. Byl by nahrán stream na YT a machr by ho prostě totálně zdeptal a znemožnil. Věřím že jednou se tak stane, splní se sen o rovnoprávnosti a že páčkovači dokážou taky páčkovat a natrhávat sedinky (svým teplejšším bratřím sry nemyšleno na všechny ale když už sme u toho *15* ). Takže tak...
            • Jack1947
              V principu je to na stejné brdo ne? není rovnocenost a tak. To je jedno jak bys srovnal ty... to je trochu přehnané ale v tom zmíněném principu je to celkem shodné. Většinou se jedná o majetkové či jiné možnosti. (omezené). Jinak na mně to působí tyhle console wars/pc majst schreize k smíchu. Pro někoho je to zase naopak ůčel života, neřeším. *4*
            • Srovnávat žabomyší války nevyzrálých individuí (z obou táborů) se šikanou na školách je tedy dost velký úlet :-D
          • Podle mýho jde o to, jestli to má někdo v hlavě pořádku. A to už jedno není. Jestli je PC banda plná psychopatů, tak se s tím musí něco dělat nebo nám tu krásnou herní společnost utopí ve své nabubřelé gumovosti. A to, milý kolego, by mohlo být opravdu fatální.
            • Hanzales
              Snaž se jak chceš, míru ptákovitosti na "konzolisty" a "pcčkáře" nerozdělíš. A formu taky ne. Jak to chceš určovat? Máš na to výzkum, ve které "sekci" (pc/konzole) herního osazenstva je kolik a jakých ptáků? Nebo soudíš ze zdejší diskuze? (malinký svět oproti tomu tam venku). Nebo ze svého okolí? Vím že nejsi haha, ten je více anonymů, ale ty to nejsi (doufám) ale pořád nechápu, co tady nějakému maníkovi tak rozhodilo auru, že to tady už několik týdnů zaplavuje takovýma schýzama šílenýma :) A jede a jede. Až jsem si vzpomněl na jednoho šílence, co do chatu psal šílené odstavce něco o bohu, člověk ho 12h banoval, a další šichta na noční dalších 12h... šílená energie :D PS: Začátek příspěvku ti nějak koliduje s jeho obsahem. Nebo že bych tě podcenil a byl jsi schopen i takové sebereflexe? ;o)
            • To já vlastním jen to PC. Ale tak nějak mi přijde, že tahle naše přeslavná vyspělá komunita uhnívá a smrdí. Nejen, že to krade, ale egoistická vírá v platformní nadřazenost gumovost u téhle barikády zcela jasně překypuje. Ani nejzarytější konzolista není takovej pták, jak PC hráč s patentem na všechno. Nad tím se nedá smát, to je k pláči...
            • Hanzales
              PC je osobní počítač (personal computer). Gumy jsou na obou stranách "barikád" ...bohužel. Fatální je to co se tady vyrojilo po vydání nových konzol. Zatím (zatím) to není nic zrovna převratného a některým slabším jedincům se z toho asi zbortil jejich malinký svět a pak to tady takto ventilují. Inu jim to tady prochází a vždy se najde někdo, kdo zareaguje. Naštěstí poměr reakcí a ne-reakcí je propastný, tedy lze usuzovat, že zdejší "Tiscali komunita" (nikoli nutně master PC race) nad těmito prskajícími, provokujícími jedinci vyhrává na plné čáře :) A teď koukám, že si někdo dovolil udeřit opačným směrem a ejhle :D Osobně si myslím, že člověk co to má v hlavě "v pořádku" se nad těmi linky zasměje, ať už vlastní jen pc, nebo jen konzolu a ti co mají obojí se smějí nejvíc :) Tím nemyslím sebe, mám k PC už jen PS3, ale tak do roka PS4 určitě neminu.
    • Spades
      http://i.imgur.com/8BHSrwl.png
    • Jack1947
      Njn demence toho nejčistšího mástrovství. *7*
    • jj, a ten obrazok bol robeny kde, na xbone alebo ps4?
    • To se mě kámoš ptal, proč si myslím, že jsou PCčkáři nejhorší. Tak jsem mu ukázal "PC (warez) master race a jak to PCčkáři žerou...
    • Chybí něco o pirátění. Ale celkově to je potvrzuje, že to jsou takový hráčský adaptace na metrosexuální *****. Co by od téhle skupiny tady jeden čekal, že jo.
  • Jack1947

    DLC Battlefield 4 Final Stand se možná opozdí.

    To je katastrofa! Že by už ani nestíhaly vydávat DLC v řádném termínu... no to snad není ani možné ani ze srandy ne. To už je vážné. *7*
  • Spades

    Final Fantasy XV a Kingdom Hearts 3 jsou vyvíjeny na DirectX 11.

    Počkat co?
    Jak můžou dělat s DX11 a nevydat to na PC? PS4 snad DX nemá, a dělat to na DX jenom kvůli XBONE?
    • Fremencz
      Lidi ve Square Enix minulej rok prohlásily že chtěj všechny své tituly dostat i na další zařízení včetně PC a bily velmi nakloněni k tomu, aby FF15 a KH3 na PC vyšlo jenže Tetsuya Nomura tedy producent obou her z jehož hlavy právě pochází KH se v jednom rozhovoru zmínil o tom že chce zachovat sérii KH na konzolích takže tu jistá pravděpodobnost toho že FF15 vyjde na PC tu stále je ,ale u KH 3 to růžově moc nevidim.

      P.S. To že jsou obě hry jsou vyvíjeny pro DirectX 11 se přece ví už od E3 v roce 2013.
    • Jack1947
      Jak můžou exkluzivní hry vydat na pc. *4*
      • Spades
        Když jsou exkluzivní, proč nevydat hru na OpenGL, které jede na obou konzolích hm?
        Když použijou DX11, použijou ho jen na XBONE a na PS4 stejně musí použít OpenGL.
        To, že použili DX11 je známka, že jdou na PC, nebo že o tom minimálně uvažujou.
        • frag.ment
          Obě dvě konzole mají grafiku od AMD (ATI), která v základu podporuje DirectX 11, tak nevím, proč by to nemělo jít. Předpokládám, že dokonce je DirectX v obou systémech (nebo nějaká jeho podoba) už implementovaný od počátku.
          • Spades
            Karta nepodporuje DX. Software podporuje DX.
            Kdyby záleželo jen na kartě, tak můžeš mít DX na linuxu a MacOS.
      • Ani jedna s těch her není exkluzivní. Obě hry vychází na PS4 a Xone.
        • Jack1947
          Jsou, exkluzivní pro konzole. *3*
          • A vysvětlíš mi, proč by to nemohli (ne proč nechtějí) vydat na PC.
            • Jack1947
              V podstatě ano, Pc si to asi nezaslouží. (aspon ne valná warezící většina. Vydat by to jistě mohli jern nevchtějí. V tom je rozdíl. *4*
            • Protoze ten vtipny zvyk PCckaru warezit...
  • EA již neplánuje vydávat hry pro 3DS a PSV.

    Pomalu se uzavírá další kapitola herních dějin . To co započal Gameboy jako první komerčně úspěšný programovatelný handheld , to ukončí neprůbojná PSV a Nintendu to jen přidělá další vrásky na jeho už tak dost paviáním obrazu společnosti.
    EA od teď už exkluzivně ve všech mobilech (Dětinští zastánci mobilních Windows zatlačí ty kbelíky slziček, že na ně nikdo nemyslí ...) a tabletech ...
    *3*
    • Jako by EA vydalo něco pro 3DS co za to stálo :) no loss there..
  • Redakce GAMES/LEVEL je plná mysogynů a rasistů!!!

    Děkuji uživateli Kozy (mysogynní přezdívka - jsi další na řadě) za upozornění na nešvár v herní novinařině v zahraničí.
    I současná redakce GAMES/LEVEL není genderově vyvážená a navíc není dodržena diverzita (jsou to proto rasisti a mysogyni).
    Proto žádám pana Petra Poláčka o nápravu této situace. Místo "bílejch rasistickejch mysoginů" jako je Homola, Smutný, Bach a Bohoněk je nutné sem dosadit zástupce z řad žen a dalších menšin . Samozřejmně, po vyřešení této situace bude pan Petr Poláček (a nejen on - vedení tiscalli taky dostane padáka) odvolán pro neschopnost dodržovat kvóty pro ženy a menšiny.
    Už tuto věc řeším i s ostatními velkými herními weby a vypadá to nadějně (Jan Doskočil z EG.cz už pracuje na nápravě). Doufám i v úspěch zde bez toho, aniž bychom museli k soudu (je to zdlouhavé).

    (nebrat vážně - parodie na "bojovníky" práv a hlavně na tu pitomou kauzu s Giant Bomb protože zas tam pustili bílýho chlapa)
    • Draken69CZ
      Trochu jsem se divil že jsi nezmínil Grygara pak jsme si vzpomněl že je zrzatej a nejspíš, i když to ještě oficiálně neřekl, nastoupil na hormonální terapii a v blízké době půjde na operaci.
    • Jack1947
      Ty jo ty si nákej napruženej aby si nedostal infarkt, kámo. Fakt s tím nejsou žerty. *4*
    • Bleskař totiž nepřemýšlí, když někdo napíše aby se na něco těšil, tak se bude těšit.

      Bleskaři těš se na výprask.
      • WhySoSad
        Já se třeba projedu rád s někým na krev v toyotě aygo, tam člověk nesmí udělat chybu, protože by toho druhýho už nikdy nechytil *1* Popravdě mě ty supersporty od Peugeotu atp. totálně nebaví a neříkejte že jsem jedinej *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit