Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    The Testament of Sherlock Holmes

    Dnes v noci jsem rozehrál tuhle gamesku a celkem zajímavý jsou statistiky achievementů.
    74,4 % lidí má Elementary. To je v podstatě vyřešení úvodu, dá se říct tutorialové místnosti, takže 25 % lidí to prakticky vůbec nehrálo.
    47,5 % lidí má Deduction Apprentice, což je dokončení první dedukční tabule rovněž v úvodu, bez čehož podle mě nejde postoupit, takže 25 % tu hru zkusilo spustit, ale dál ji nehrálo, vlastně 52,5 % lidí tu hru pořádně nerozehrálo.
    • a proto se neda vytykat games, ze jsou to spis takovy nadseni pisalci, nez hraci, protoze pisou presne pro tenhle typ lidi

      prisel jsem, videl jsem, quitnul jsem *6*
    • Jack1947
      Ted si ten machřík haha bude myslet že má pravdu... safra. *7*
    • Pilgrim66
      Tohle je skoro u každý hry dokonce i u AAAček.
  • Kozy

    Giant Bomb

    http://imgur.com/BTmQ8L9
    https://twitter.com/CousinDangereux

    enjoy
    *15*
    • ringmancz
      správně tam měl být asi někdo z rasové menšiny a transgender...
      • Co asijský, černý, homosexuální transexuál velmi malého vzrůstu? To by šlo, ne?
        • Tilwaen
          Zapomněl jsi na to, že to musí být především žena.
          • Nojo, sakra. Ale zase tady je hlavní, že to prostě není bílej a není to chlap. Máme tu rasovou, sexuální a výškovou menšinu. Co takhle ještě teda přidat úchylku, že nosí ženské oblečení a líčí se. To už by "bojovníkům menšin" stačilo, ne?
            • Tilwaen
              To by byl tak ideální kandidát, že by si těžko mohli přát lepšího :-)
    • Tilwaen
      Žádná skupina zfanatizovaných lidí neznamená nic dobrého. Zfanatizované feministky jsou z nich snad nejblbější.
    • ty vole to je kravička. Zkraťte jí někdo řetěz :D
    • Pilgrim66
      Paneboze Giant Bomb je snad soukroma spolecnost a muze si vybrat do cela koho chce. Neni to zadnej statni podnik, kterej musi dodrzovat kvoty.
  • Keyz

    Divinity: Original Sin

    Tvl to se patchuje snad již po čtvrté *15*

    "Fixed: Crashes on saving "
    To nešlo jako zjistil během testování? Hra byla dostupná nedodělaná...Tohle je opravu zoufalé. Mají to pořád testovat. Sice jsem hru zatím ani pořádně nehrál ale jestli to bude pokračovat, tak to je dost komické.

    Tady je nějaká recenze: http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/1039/view/reviews/load/332/page/1
    • Mám nahráno 8h a nezažil jsem ani jeden bug nebo pád, takže to tak hrozný nebude.
      • já teda výrazně míň, ale taky se mi ještě nic špatnýho nestalo... nutno podotknout, že hraju backerovskou verzi z GOGu, kde vůbec žádný patche od vydání hry v pondělí nebyly a nejsou...
  • Gran Turismo 7 je oficiálně ve vývoji, těšit se můžete i na běžná auta.

    Jaký je sakra důvod abych se těšil na "běžná" ( v originální zprávě standartní ) auta, která pamatují ještě PS2 éru. Polyphony Digital mě začíná fakt štvát s tímhle přístupem... hlavně že mají óbrovskej výběr aut, když většina z toho je stejně 50 verzí Nissanu GTR a Mazdy MX-5....

    Radši vemte ten Dostačující počet "premium" modelů, a přidejte k tomu trošku evropských a amerických zajimavych aut a myslím že lidi budou mnohem radši než za 1200 aut
    • Hanzales
      Husté je, že to tak vidí nebojím se říci skoro úplně každý (stačí pročíst ty fóra) :) Snad jim do vydání ještě doskočí rozum a snad taky konečně něco udělají s těmi zvuky. Jinak ty "standard" auta z toho dělají prostě takový nekonzistentní výsledný dojem :/ Také bych uvítal radši méně premium aut a žádné "standard" než mít mix (kdy v kariéře musíte někdy jet i s tím kripl-modelem). Pokud by je tam nechali někde zapadlé jako optional (mimo kariéru atd) tak by to asi zase tak nevadilo, ale koukám nejsem zdaleka sám, koho tam ty standard modely vyloženě prudí...
      • faitheater
        Ja to vidim uplne rovnako. Standardne auta mi dost kazili dojem z celej hry. Fakt je lepsia kvalita ako kvantita, ale Kaz ma asi trochu inak zoradene priority :-/
        Namiesto 70 roznych Mazd RX7 a 90 roznych Nissan GTR by mohli prihodit do premium napriklad Toyotu 2000GT, Bugatti Veyron a ine... Nechapem, ako mohli taketo kusky zostat len v "standardnej" verzii.
  • Dragon Age: Inquisition po vydání nenabídne žádná DLC s novými postavami.

    EA a žádná DLC po vydání? Ehm ehm...
    • Tak tam je napsáno bez postav. EA tam třeba přidělá 2 nové domy a ten třetí obarví.
    • taky bleskovka rika ze nenabidne DLC s postavami, coz samozrejme neznamena ze zadna DLC nebudou *1*
  • Nevíte někdo jak je to s F.E.A.R online? Jestli se dá dostat do bety, nebo se musí čekat? DÍky
    • Jack1947
      Closed beta byla... a zatím asi nic moc. Taky se ji nestihl a na to jsem byl docela zvědavý no nic tak jindy.
  • Dark Souls na PC

    Ahoj, kdyz dnes koupim Dark Souls (prvni dil) pro PC, budu k hrani potrebovat gamepad nebo lze hrat i na mysi a klavesnici? A jeste jeden dotaz, kdysi jsem cetl, ze je hra pro PC dost zabugovana, stale to plati, nebo to po instalaci vyresi nejaky ofiko patch? Dik za odpovedi :)
    • Johnny

      EA již neplánuje vydávat hry pro 3DS a PSV.

      Jsem PCčkář, ale Darksouls byla dělána na gamepad, tudíž je nejlepší ji hrát na gamepadu. Sám mám X360 gamepad a jsem za něj rád snad ve všech hrách krom Stříleček a strategií.
    • ok, diky vsem za odpovedi :)
      • pokud ti nestaci hardcore hratelnost, hraj to na k+m bez patchu

        to je pak uberbrainsmashhardcore...

        krome toho, ze jsem se na zacatku k*rva trapil, tak ve chvili, kdy jsem poprvy spatne odbocil a jeste jsem si myslel, ze je to rukama a opravdu k*rva neslo projit, tak jsem to chtel fakt k*rva vzdat *5*
    • Dá se to úplně v klidu, hraju to na klávesnici s myší, s pomocí DSfixu a DSMfixu a ta hra vypadá krásně a ovládá se slušně, zezačátku je to docela boj a musíš si to hodně nastavovat, mám za sebou asi 25 hodin a ikdyž u kamery je občas znát, že je to na gamepad a byl by k ovládání vhodnější (sám zatím žádný nemám a nikdy jsem na něm nehrál, takže pro me by to vhodnější nebylo). Takže se neboj, když si to zezačátku nastavíš všechno tak, aby ti to vyhovovalo, tak není jedinej důvod, proč by to nešlo bez problémů dohrát na k+m. A nevím jaké bugy myslíš, ale já se zatím nesetkal s ničím hrozným, minimáně ničím co bych neviděl i na konzolové verzi, největší problém té konverze bylo zmršené ovládání a grafika, což už je obojí díky komunitě opravené.... Takže tak ;)
    • MickeyMutant
      Gamepad není vysloveně nutný. Dnes je to díky modům normálně hratelné i na k+m. Prolez Nexus fórum a stáhni si minimálně DSfix a Mouse Fix.
    • dark souls 1 uz dnes nerozbehnes protože vyžaduje games for windows live a tu službu už vypli
      • Ronox
        Kec jen je oser s instalací, ale na community hubu je dobrej návod.
    • Gamepad. Gamepad. Gamepad. Gamepad. Gamepad. Gamepad. Gamepad. Gamepad. Gamepad.

      K+M ani náhodou. K+M ani náhodou. K+M ani náhodou. K+M ani náhodou. K+M ani náhodou.
    • gamepad, hra je dělaná na gamepad, StarCraft by jsi taky nechtěl hrát na gamepadu...
    • Miserius
      To sis naběhnul, tady ti řeknou že to je lepší na klávesnici jen protože si myslí že to urazí konzolisty... Ja si myslim ze na gamepadu je to rozhodne lepsi, ale i na ty klavesnici se to da hrat... Pokud si ale muzes vybrat, ber gamepad
  • ringmancz

    Trochu jiný Kickstarter

    https://www.kickstarter.com/projects/1620669801/synek-any-beer-ever-made-fresh-on-your-counter

    název vychytali
  • Lukyz

    Diskuse pouze pro registrované uživatele

    Když to tady dneska (poslední dobou) pozoruju - opravdu by nebylo lepší zavést povinnou registraci popř. svázání s jiným účtem jako gmail / FB / MojeID? Plusy a mínusy u komentů neřeším, ale tohle je opravdu nepřehledné a navíc kompletně o ničem...
    • Tilwaen
      Provázání s jinou službou je akorát otravování uživatelů a nic neřeší.
    • Jsem pro. Jsem registrovaný a služný uživatel, ale občas je mi tady z těch všech anonymů na poblinkání. Sám občas melu solidní tchujoviny, ale to jen proto, že jsem si dal moc téčka.
      • Greasemonkey (nebo alternativu pro tvůj prohlížeč)
        http://openuserjs.org/scripts/id_doom/Games.cz_Antitroll
        A potom si zobrazit kód skriptu a přepsat hodnotu pro skrývání anonymů na true. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit