Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Valiant hearts:the great war

    Užasná hra, hodně mně baví i se něco člověk přiučí z dějin 1.světové. Pecka. *5*
    • ringmancz
      kolik her co sis stáhl, jsi teď koupil ve slevách na stranu?
    • Malleth
      Jsem teď poslední kapitole a nudí mě to k smrti. Té hře by prospělo kdyby ji zkrátili minimálně na polovinu. Je tam několik skvělých momentů a zajímavých nápadů, ale většina hry se skládá z pasáží kde jen bezmyšlenkovitě nosíš předměty z bodu A do bodu B.
      Krom toho sem tam měl dva bugy, kvůli kterým sem musel restartovat celou sekvenci od začátku.
      • Keyz
        Hlavně to je jako hra lehké jako prase. Sice super, že to je další forma jak se něco málo (hodně málo) naučit ale hraje se to strašně lehce. Celé to je extra zjednodušené. Jako hra tedy dost slabé. Navíc řešení úkolů je hodně komické. To by mi nevadilo, kdyby to bylo děláno celé jako komedie ale má to vážné téma a je to spíše pro smích. Toho jsem se obával.
        + složitě se to ovládá. Hlavně v menu kde máš fakta a inventář. Na to, jak moc to je lehké tak tohle udělali složitě *15*
      • Ronox
        Zavřele? Jsi to ty?! *1*
        • Malleth
          Lol, ne, ale už sme se o tý hře bavili u oběda a máme v podstatě stejný dojmy :)
    • teprve ted mi doslo proc jack, jack sparrow, taky nejvetsi pirat ze vsech *5*
  • Sniper Elite 3

    zatím je to katastrofa, AI je naprosto bugnutá a nereaguje.

    Rebellion o tom ale ví, každopádně byla blbost to vydávat v tomhle stavu. Počkejte na patche, nebo zatím hrajte MP. Což můžete dělat i ve Fau 2
  • Fanouškovský song k Witcherovi...

    https://www.youtube.com/watch?v=c0trGRJs_IU
  • Grid 3 nadoraz vč. vyhlazování hraju na 70fps. Kámoši říkají, že mám Super-nextgen.

    *1*
    • Keyz
      Máš Next-Nextgen. Tedy Nextgen co bude po tomto Nextgenu *3*
  • Sniper Elite 3

    Hráli jste někdo? Má cenu to sosat?
    • Má to akorát cenu to stáhnout... Kupovat je šilenství. Ve hře neexistuje A.I: Normálně zabiješ tiše nepřátelé a kolega to sleduje a přitom nereaguje a jde dál...
    • Jack1947
      "Má cenu to koupit?", ty se ptáš sosat na legální stránce... uh oh typickej predátor. Jinak se na to teprve chystám.
  • Blue.Shark

    Etherium

    Jen jsem si říkal, že bych sem mohl hodit zmínku o tom, že strategie Etherium spustila plnohodnotnou homepage. Autoři zde popisují strany konfliktu, prostředí a herní mechaniky. Kdyby tahle hra někoho zajímala odkaz je zde: http://www.etherium-thegame.com/
  • Miserius - pridán do detrolleru, nahlášen a zablokován
    • Ty jsi odpad trolí generace. Nejenom hloupý, ale ani nejsi vtipný. Navíc pochybuji, že víš jak funguje detroller.
      • mas v tom zmatek protože trolling není o tom bejt vtipnej, btw ja tady slušne diskutuju a na oplátku se mi dostalo jen urážek od primitivu, tak konkretne v tvoji vete je tak 5 urážek. ty musíš byt hodne velkej ubožák
        • Jack1947
          maxi? Prosím už dost, nenut mně měnit můj názor na tebe... prosím. *7* ano? *3*
    • Miserius
      Ach ty děti...
      Ale tak alespoň že jsi mě nahlásil, věřim ze zitra bude krizovej meeting v games.cz
      • Jack1947
        On není špatnej, jen se mu to moc nepovedlo... nák koukám je citlivější, pořád nechápu za co že tě nahlásil. *7*
        • Miserius
          Vždyť je to jedno, nahlásit tlačítko tu je jen aby to dobře vypadalo...
          • Jack1947
            Zase by mne zajímalo jestli funguje protože už jsem měl párkrát BAN, tak jestli mně někdo nahlásil (i když nevím za co) nebo byl od přímo redakce.
            • Jack1947
              Aha, tak to jo... já ho moc nesleduji takže nemám tolik přehled. *3*
            • Miserius
              Rikali to jednou v Fight Clubu
            • Jack1947
              Miseriusy ty se nák vyznáš, neděláš tu náhodou ? *2* jinak to je fuk... a díky za info tak částešně i. *3*
            • Miserius
              Tlacitko nic nedela, jen se tam nekomu ukaze ze nekdo nekoho nahlasil a on muze mrknout co se deje a jestli si Doktor zase ten ban zaslouží nebo ne...
            • Jack1947
              Taky si řikám no, párkrát to bylo možná oprávněně ale jinak asi ne ale to je fuk... jen mi to příjde docela srbácké v některých případech jak kdyby někdo žaloval ředitelce... že ho šikanují nebo jak. *15*

              Veska? fakt já myslel že má nějakou tu protekci... *7* v hodně případech to vypadá že za ním redakce stojí i když to nechce přiznat. *4*
            • Určitě funguje, ostatně kolega Véčko by mohl v dobrém poreferovat.
            • Miserius
              Tak ono asi když te nahlasi najednou 25 lidi tak uz se mrknou co se děje...
    • kennyB
      Nahlášen a zablokován??? Že si dovolil ti odporovat??? *8*
  • Dead Island Epidemic

    Zase mi přistál v inventáři na steamu :) Tak kdo má zájem, rád daruju *5*
  • NavrySS

    PS3 nebo next-gen?

    Zdravím, jdu si sem pro radu ! *15* Plánuju si koupit koncem měsíce konzoli, protože můj PC zažil lepší časy a peníze už do něj bohužel dávat nebudu. Takže se chci zeptat jestli má cenu kupovat tedy PS3 nebo už novější next-gen? Zdá se mi že je lepší koupit si raději PS3 a zahrát si spoustu her, které jsem si musel odříct kvůli PC a nebo že byli exkluzivně právě na PS3 a jejich taky samosebou více než na novější PS4 a taky za už jiné ceny. O grafiku která se často řeší mi vůbec nejde, chci k tomu přijít a zahrát si *3* na grafiku si nepotrpím. Jenže poslední dobou slyším že už to nemá cenu a že už lidi hromadně přecházejí na novější PS4/Xone. Jenže mě to příjde zbytečný dát těch 11-12 tisíc (odhadem) a koupit si 1-2 hry co by mě na ní teoreticky bavily a chtěl bych je. A taky bych se zeptal jak je to s on-line hraním na PS3 ? Nikdy jsem se o něj nezajímal, je to za měsíční poplatky,či jak? *3* Děkuji všem.
    • Jack1947
      PS3 jednoznačně spousta exkluzivek co si nehrál + ještě nějaké ty hry vyšli/vyjdou...když už koupíš ten PS3 zvaž taky Xbox360 vždyt si přece nechceš nechat ujít Forza,GOW,Halo nebo ano.

      Xbox nemá online zadarmo ale tak tam hrát nemusíš nebo si koupíš z "druhé ruky" roční... u PS3 asi kvůli lepším možnostem, nabídce her co dostaneš ale nebudeš moc hrát když ti PS+ vyprší ale to jistě víš. Jinak bylo by velice hloupé jít hned do nextgenu, jinak 500gb +10her nevím za 7000,. trochu moc ne? možná by se dalo sehnat z druhé roky za méně. Jinak bazarové hry se dají koupit i z krámu a jak bylo zminováno tolik nestojí http://www.originalky.cz/Sony-PlayStation/PlayStation-3/Hry-pro-Playstation-3/

      Nebo přes inzerát, nové asi ne ty vyjdou třeba i na 500 náký opravdu staré pod 300,.. PS4 si pořídíš posléze páč nebudeš mít co hrát alk do té doby ti PS3 stačí. *4*

      maxi nic proti tobě ale asi by ses neměl moc vyjadřovat k tématu co tolik nerozumíš... a haha tebe ani netřeba komentovat. *7*
    • PS4 si kup.... Vyplatí se to více, v budoucnu si zahraješ i hry z PS3, Teď dostaneš remaster Last of Us. Moc bych neváhal. Kupovat PS3 už se v současnosti nevyplatí...
      • Vzdyt tam momentalne neni co hrat. Vyhozene prachy zatim. Na PS3 jsou nejake exkluzivky, kvuli kterym se to vyplati a pak ju muze prodat i s hrama a az zacne byt PS4 zajimava nabidkou her, tak cena uz bude taky trochu niz, i kdyz jen o malo.
        • Během půl roku ma vyjít tolik her.. Např Zaklínač? Kde ho bude hrát? Pověz? Kde bude hrát Bloodborne?
          • blodborne hrat nebude protože je to blbost
            • 2haha-hele kdlidek at ti nepraskne nejaka zilka. To chce klid a nohy v teple. *1*
          • Az si koupi PS4? Do te doby ma co hrat na PS3 a az se dostane k PS4, tak ty hry budou zase o trochu levnejsi.
            Pokud nepotrebuje nutne hrat nove hry a ty stare na PS3 nehral, tak nevidim problem.
            A spolehat se na ten stream PS3 her, to bych nedelal. Kdovi jestli to vubec dopadne a predevsim v jake podobe to dopadne.
    • Miserius
      V tenhle moment je jasne lepsi PS3... Spousta exkluzivnich titulu ktery si proste musis zahrat... Ale samozrejme do budoucna je lepsi investice PS4...
      A taky záleží jakých 10 her k tomu dostaneš, pokud se v tom nevyznáš tak ti může dát 10 her v hodnotě 15 stovek...
      • Jo bude kupovat skoro 10 let starou konzoli skoro za cenu té nové, navíc podpora her se bude během tohoto roku zmenšovat a zmenšovat... Tak mu raďte aspoň trochu ekonomicky. Kupuj PS4 proboha...
        • kennyB
          Já bych poradil PS4, v srpnu má vyjít má vyjít TLoU remastered, v září Destiny a pak se to vydávání her pomalu začne rozjíždět.
        • ucho
          Ano, poradil bych koupi PS4, jenže dotyčný se zajímá o hry, co jsou i na PS3 a ty současně může hrát jen na PS3. Na PS4 si je ještě dlouho nezahraje, takže pokud koupí za rozumný peníz PS3, za ty peníze ta zábava stojí, vyloženě ošklivou grafiku to nemá a některé hry jsou nádherné i dnes. Takže jestli chce teď hodně pařit, vychází to lépe na PS3... Pak už jen záleží na tom, jaké hry chce hrát, aby za ně utratil co nejméně...
        • Miserius
          Ja bych ted PS4 nekupoval kdybych nehral PS3 exkluzivity jako treba GoW, MGS4, Uncharted serii, Heavy Rain, Demon Souls, Gran Turismo, Ni No Kuni a mnoho mensich her (Journey, Tokyo Jungle)... To že mozna za 2 roky pujdou nektery streamovat na ps4 je ciste ve hvezdach, takze ted se proste vic vyplati PS3... Za 2-3 roky bude lepsi PS4, ale to si pak muze koupit a prodat trojku...
          Nebo bys třeba batoleti koupil horský kolo, protože jednou ho využije mnohem líp nez piskaci hračku?
          • NavrySS

            Ucho

            Jasně, tady zase hraje roli faktor že většina mých přátel vlastní PS3 a já chci využít hraní MP *3* .
          • NavrySS
            Je to složitý, je logický že někdo nesouhlasí s tím druhým a že se názory mění. Haha má pravdu, vrážení peněz do PC jsem měl za ty roky dost, a už si chci odpočinout od koukání se na HW požadavky pomalu u každé nové hry, takhle příjdu domů,zapnu konzoli a hraji. Ať už v horší grafice. *3* PS3 si kupuju kvůli vynikajícím titulům jako Uncharted, Last of Us a Gta V a hlavně pro Fifu a Pes. *3* Čili to beru spíše jako dlouhodobou investici ať už hardwarově zastaralou *4* .PS4 si plánuji koupit v tu dobu, kdy bude plně fungující systém a spousta her *3* Díky všem za radu.
            • tohle prave jsem se pokoušel ti vysvetlit, pokud kupuješ levne pc komponenty, tak potom ti nove hry nemusí jit poradne, ale pokud koupíš kvalitu, nebudeš muset po dobu životnosti ps4 rešit hw požadavky. ale jasne pokud jsi se rozhodl pro konzoli tak to respektuju
            • Hele Last of Us, GTA V dostaneš na PS4 v lepší grafice, Fifa má na next- gen daleko lepší engine. Doporučuji si zkusit zehnat někde PS3 na půjčku nejlépe od známého a projet si ty exluzivity, koupě téhle konzole nemá v současnosti žádnou cenu...
            • ucho
              tak zrovna kvůli Last of Us a GTA V jsem si koupil PS4 :) zase pokud už je ta hra i na novou konzoli, chtěl bych ji hrát raději tam. každopádně na PS3 je pořád tuna titulů, které se na PS4 jen tak nedostanou.
          • jo a nezahraje si novýho Batmana, Bloodborne, Mortal Kombat má být na oldgenu vyvíjen úplně jinou firmou a tak dále bych mohl pokračovat. Takže bude hrát staré hry a na nové bude jen koukat. NE!!! Tohle je prostě k ničemu. Doufám, že zdravý rozum zvítězí a koupí si PS4, do roka věřím, že PS4 bude umět stremovat hry z PS3....
            • Miserius
              Haha prosimte taky na chvilku zapni mozek... Nehrál hromadu suprovych her tak si je chce zahrát, ty mu cpeš hry co vyjdou za rok a možná budou za něco stát... Každej nemusí hrat jen maximalne tyden stary hry...
            • ucho
              ignoruješ skutečnost, že dotyčný člověk je herně pozadu. tedy on si teď vystačí s těmi starými hrami a k těm na PS4 se může dostat klidně až za 2 nebo 3 roky. jestli z PS3 nehrál nic, na slušný čas ho to zabaví. a nikdo neříká, že pak to nemůže prodat...
    • Jestli to chceš jako náhradu za PC, tak bych šel spíš do PS4. PS3 exkluzivity jsou dobrý, ale do roka je dohraješ. PS4 by ti mělo vydržet ještě pár let.
    • tak herni platformu si kupuješ kvuli hrám, tak bych si zvažil jake hry chci hrát a podle toho se rozhodl
      • NavrySS
        No kupuju si to abych nemusel stále řešit problémy s PC / zda hru aspoň spustím / na jaké nastavení apod. Na to už jsem dost líný a nebaví mě to. Ale s hrami máš taky pravdu, na PS3 si chci zahrát spoustu her, to činí taky důvod koupě. *4*
        • to nejak nechápu pokud dnes koupíš mainstreamový herní pc, tak prístich nekolik let nemusíš nic resit. ale jasne, takovy pc te vyjde 3x víc nez ps3
          rekneme Nvidia GTX 770 kolem 250€ a rekneme core i7 taky za 250€, k tomu kvalitní zrdojak, pameti a dalsi prislušenstvo a v pohode se dostanes na 1000€
          • owny
            hlavně že píše, jak pc nechce...
            btw. core i7 v herním pc je overkill jako prase *3*
            • to je jedno tak at si koupí i5
          • ty počty ti, ale vůbec nejdou chlape...
          • Miserius
            On se snad ptal nejakyho diskuzniho trolla na to jak utratit 27 tisic korun? Ptal se jestli si myslime ze je lepsi PS3 nebo PS4, ani tak jednoduchou otazku nezvladnes?
            • Jasně píše, že do PC nebude vrážet prachy(dobře dělá) a ty mu tady začneš psát o grafikách a cpu...
            • on se ptal jakou herní platformu si koupit, a z jeho otazky jsem mel pocit že stale jeste uplne nezavrhnul ani pc ale že tomu moc nerozumí. tak jsem se pokusil ho presvedcit aby se nedaval na cestu zla (koupa konzole)
    • ucho
      mno problém trochu je, že PS3 taky není nejlevnější :)
      verze s 12GB diskem nemá cenu, musel bys do toho koupit ještě disk, ta teď stojí 4,5k v okey
      verze s 500GB diskem se pak dá tuším koupit za nějakých 5400,- (no a nebo leda z druhý ruky, někdo by se toho mohl levně zbavovat)
      PS4 pak seženeš za 10k
      pokud tě lákají nějaké hry z PS3, tak se zřejmě oplatí koupit ještě ta PS3, čekat na to, než se rozjede Playstation Now na PS4, asi nemá teď moc cenu, to ještě bude chvíli trvat.
      většinu her na PS3 seženeš kolem 350,-, i levněji.
      • NavrySS
        Ta cena u PS3 mě až tak nestraší, měl bych si PS3 koupit dle všeho za 7000,- ( 500 GB disk , 10 her ) , samozřejmě druhá ruka *3* No na to jsem se chtěl zeptat, jestli na PS3 store ( jestli se nemýlím ) padají také slevy či stahování her ? *3* Na hry jsem už také koukal, ty ceny nejsou závažné *4* Díky !
        • ringmancz
          7000? neblázni, v pohodě koupíš ještě v záruce i se hrama kolem 5000, klidně i míň když máš štěstí
        • Miserius
          Slevy na Store jsou posledni dobou 1x do měsíce, pro někoho kdo bude na PS3 novej tam určitě bude hromada dobrých her za dobrý peníze...
          PS+ je sluzba ktera ti kazdej mesic da 2 PS3 hry "zdarma", ale posledni dobou to podle me stoji za prd... Kdybych tam nemel za posledni 3 roky asi 150 her, tak uz si to asi neplatim... (Driv to davalo i 4 hry mesicne)... Treba tuhle stredu dostanou ps+ členové na ps3 Dead Space 3 a Vessel
          • kennyB
            Já si zrovna včera poprvé koupil 3 měsíční PS+ kvůli multiplayeru na PS4 a jediná hra, o kterou bych měl docela zájem je Trine 2. Jinak je celkem bída, což je škoda *9*
            • ucho
              Na PS4 teď u PS+ nemůžeš čekat žádné zázraky. Určitě letos dají ještě nějaký zajímavý kousek, ale zatím tam mají na rozdávání spíš takové hříčky. Postupně se to ale počítám bude zlepšovat.
        • ucho
          slevy jsou tam občas slušné, jen tady se v minulosti vyplatilo zaplatit si PS+ účet, měl bys teď k dispozici spoustu her. ale tak jestli půjdeš jen po těch exkluzivkách, tak toho zase není tak extrémně moc.
    • Multiplayer na PS3 je zdarma.
  • Veskoslav

    Alice: Madness returns

    Tak jsem se po letech konečně dostal k jedné z nejstylovějších her, co kdy vývojáři na LSD vytvořili. Ta hra je prostě nádherná a dealer, co jim dodával matroš musel mít sakra kvalitní materiál. Po letech i když je to starší kousek, tak hra pořád vypadá úžasně a člověk nevěřícně kroutí hlavou, jak Alenčin svět za zrcadlem autoři geniálně pokřivili. Za sebe můžu vřele doporučit i pro lidi, co neujíždí na drogách. Rozhodně nebudete litovat. Jenom za tu občasně tragickou kameru bych autorům nedopřál týden LSD, aby se projeli na absťákové vlně.
    • Jack1947
      Na mně to bylo asi tehdy moc těžký ale co jsem četl tak na 1Alici to nemá ani náhodou...
    • Erendiel
      Musím souhlasit že mě nesmírně baví procházet dál a sledovat ten design který nám naservírovali. V zamrzlé krajiné, kde jsou zamrzlé sochy zvířat kterým lezou vnitřnosti, v pozadí na obloze měsíc s cigárem v hubě z kterého namísto dýmu vychází polární záře? To se jen tak nevidí *15* Gameplay se stává mírně repetetivní a soubojovému systemu něco chybí ale jinak úžasná hra 7,5/10
    • Vrook
      Absťák po acidu? :DDD
      • Veskoslav
        Ono je to spíše myšleno tak, že jim v tom absťáku budou chybět jednorožci atd. Protože na LSD jako takovém není fyzická a ani psychická závislost. Jenom průběh užívání je "sranda":)
    • ucho
      chystám se na to, mám to v pořadníku ještě tenhle rok, tak jsem zvědav. ale tak už jednička byla slušné psycho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit