Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • STEAM včera překonal hranici 8 milionů (najednou) přihlášených uživatelů.

    Hehe PayDay jede :)
  • Tenhle týpek nemá ruce ani nohy a přesto hraje Counter-Strike...
    https://www.youtube.com/watch?v=bONUFkP3i8s
    • Některým lidem zde chybí mozek a přesto diskutují...
  • Redakce, vy si z náš snad děláte pr*el ne? Jen kvůli tomu že jste líni promazat tenhle spam, se máme my čtenáři brodit touhle sračkou? Když už tak ať to dělá bleskař ne? Kdyby to byli aspoň trollové ale oni nejsou, jsou to jen kidi co se o prázdninách nudí, nebo nějáci zkrachovalci co nebyli schopni dodělat střední a teď si tu léči komplexy. I ten Jack má někdy smysluplnější komenty a to ho pokládám za trola. Jejdásek, Bieber a i ten šašek Doctor mě bavil víc než neustále žvatlání co je lepší, zda PC nebo konzole, nebo kdo je warezák či kdo je Veskoslav. Ale nejvíc mě štve, jak REDAKCE ser-e na diskuze. Ozvou se jen když je někdo osočí ze špatné recenze.
    • Jack1947
      Děkuji za uznání... ano no... děcka maj pré. *7* *2*
    • Inquisitor
      Redakce sem radši ani nekouká.
      • Tilwaen
        Třeba aplikují podobnou strategii jako ekoteroristé u kůrovce na Šumavě - nějakou chvíli tu bude bugr a pak to samo všechno vychcípá.
  • Konečně to někdo řekl(haha) na plnou hubu, jak to je. Opravdu nechápu proč ho mínuskujete, když má v základní myšlence jednoznačnou pravdu. Vy si vlastně hru nekupujete, ale za plnou cenu jen pronajímate a hra vám neříká pane na rozdíl od konzolového hráče, když se k tomu přídá neoptimalizace, zabugovanost her a že Steam nekontroluje v jakém stavu hra dorazí je jednoznačný signál pro uživatele hru stáhnout.
    • To je můj vrah, to je můj vrah.Dneska jste si Vy blázni dali sraz tady, na Bleskovkách? Šupaj zpátky do pokoje.A nechci brát tvé hlavince iluze,ale stejně to funguje i na konzolích.Hru nevlastníš i kdyby ses na hlavu stavěl.A o PS+ a Xbox Gold ani nemluvit.
      • Nevím Ivetko, ale konzolový hráč má fyzickou kopii, kterou může kdykoli prodat. PC-hráč to spáří se Steamem, Originem, Uplayem, BattleNetem a už se ji nikdy nezbaví a všechny hry člověka rozhodně nebaví, čili hráč je nucen hry stahovat a jak jednou stáhne, už se mu nechce kupovat...
        • nekromant33
          To je divný, já dřív stahoval, teď kupuju, možná to bude tím, že hry jsou levný a já mám peníze. A když můžu po půl roce od vydání hru sehnat za zlomek ceny, tak mě nějaký bazary moc nepálí. A taky to, že ty hry, který se rozhodnu koupit, protože mě něčím zaujaly, neberu jako spotřební zboží a občas se k nim i po dohrání vrátím.
          • Pravda, ale víš jak to je, 20 Kč je pořád víc než 0 na torrentu. Logika warezu
            • Tilwaen
              Zde to skončilo tou druhou možností ihned, co ta diskuze začala.
            • bud rad, vacsina diskusii na zivo konci pri sexe alebo hovne :)
            • nekromant33
              řešení víceméně offtopic co by kdyby pod flame/troll vláknem... nová meta diskuzí na games
            • ano, ale moze zmenit aj podmienky pouzivania :)
              napr. dat ze ked chces hrat stare steam hry, budes musiet platit pausal za udrziavanie niecoho niekde :)
              a mozes sa potrhat a nic s tym legalne neurobis - lebo je to drm
            • nekromant33

              skaven123

              Bude to jak s bankama nebo pojišťovnama, nebo zemědělci jestli ti je to bližší. Ty závazky, v tomhle případě tvou knihovnu ke správě a tedy i nabízení ti ji ke stažení jen převezme někdo jiný.
            • ad edit, vrav steamu co chces, nemas pocit ze to je alebo nieje drm, ale bez tych par dll hru nespustis...nikdy nevies co bude, co ked o 10 rokov steam skrachuje, ak nepouzijes warezovske obidenie steamu, tak si tu hru budes moct pustat tak maximalne z 5teho poschodia na zem *1*
            • ved GOG na wareze nenajdes, vsetky skupiny sa dohodli ze kedze je gog drm free, tak ho nebudu ponukat na "distribuciu"
              a na gog mam 84 kuskov :) prave som ich zratal
            • nekromant33

              skaven123

              1) gog
              2) Steam jsem nikdy nebral jako drm, respektive ještě mě nikdy neomezila. Když jsem byl donucen k offline modu, fungoval jak měl.

              edit: já tě nijak nenapadal, jen že tím padá další argument k warezu, když existují služby kde za malej peníz dostaneš hru a ještě bez DRM

              edit2: krásných instantních -10 hlasů *1*
            • nie, logika warezu je ze
              NO DRM
        • Takže další warez,co vesele kupuje na konzole a pirátí na pc.Takové lidi bych střílel brokovnicí.Nejhorší typ lidí a pak řvou,jak pc scéna krade.
          • Nejsi ty Veskoslav náhodou? V jednu hodinu a máš za vteřinu tři plusy, hodně nenápadné naklikávání. Kde jsem psal, že vlastním konzoli? Konzoli samozřejmě nemám, jsem čistý pc-hráč s racionálním pohledem na věc...
            • uz chapu, proc ta iveta spachala sebevrazdu...
            • Nebudu diskutovat s někým, který jen uráží a ještě naklikavá o půl druhé v noci. Člověk, aby se tady bál vyjádřit názor.
            • Nejsi ty haha? *7*Pochybuji,že jsou dva tak blbí lidé.
    • Kozy
      Ty vrahu!
  • frag.ment
    Jde vidět, že začaly prázdniny. Je tu násobně větší odpad v diskuzích, než je běžné..
    • Jo třeba chudák Jack nejspíš umírá nudou, když tu sedí celý den a má neuvěřitelnou nutnost se ke všemu v diskuzích vyjadřovat.
  • ucho

    GOG

    mám zde kód na:
    Fallout 1 + Fallout 2 + Fallout Tactics (někomu jsem to zde posílal, ale píše mi to u her že nejsou redeemnutý)
    Torchlight
    Still Life 2

    tak jestli někdo chce, kódy sem pastnu
    • still life bych chtěl a moc... hra, kterou mi furt každej doporučuje a ještě sem jí nezahrál..
      • ucho
        no tak tohle je dvojka, tu jsem ještě nehrál, jednička byla opravdu parádní.

        V7EU-3V7N-HA84-AZWM
    • je ten fallout i pro mac ?
      • ucho
        jo
        Fallouti: TXWN-G7LE-HFJJ-7YKD
    • Miserius
      Still Life je pecka, doufám že si o to řekne někdo kdo to pak fakt zapaří...
  • Poslední den letních velkých slev na Steamu

    Tak co jste si koupili?
    • Skyrim, XCOM, Castle Crashers
    • 7 Days to Die, GoG byl výživnější :)
    • Planetary Annihilation, Metro Last Light a Tranzistor...

      Plantery Annihilation me bavilo chvilku hrat, u Tranzistoru zatim nevim. Metro Last Light me akorat strasne sere protoze me nenecha skoro vubec hrat a musim porad stat a poslouchat jak mi nekdo neco vypravi.
    • ringmancz
      Gone Home, CoJ: Gunslinger, FC3: Blood Dragon, Dishonored GOTY, System Shock 2
      a k tomu zadarmo Papers, Please, Portal, Lone Survivor

      a co je na tom nejlepší, tak jednu hru už jsem dohrál a další rozehrál :)
    • Alice: Madness Returns
      Portal 2

      za 0 ,-
    • cities xl platinum, ale ne protože byli ve sleve ale protože jsem chtel, kdo nakupuje ve slevach, prodela
    • Veskoslav
      Batman Origins, Planetary Anihilation, Alice Madnes: Returns, Rayman Legends, Shadowrun Returns, Nether (nedoporučuji, nápad skvělý, ale hra pořád padá) a Betrayer. A díky prodeji karet jsem ušetřil cca 15 euro:)
    • 0,-
    • Syberia 1+2, jinak jsem nakupoval spíš na GoGu.
    • ucho
      Enslaved
      a díky možnosti prodávat sběratelské karty vlastně hra zadáčo, takže spokojenost :)
    • Kozy
      Sám jsem překvapenej že skoro nic, buď už to mám nebo mě to nezajímá.

      Takže Brothers, Machine for Pigs a Assetto Corsa a teď ještě zvažuju první sérii WD.
    • Ronox
      Transistor, Brothers, Wolf Among Us, Dragon Age: Origins UE, Kingdoms of Amalur: Reckoning - Collection.

      S tím, že Brothers a Wolf Among Us už dohráno ikdyž čekám na poslední epizodu wolfa a Transistor někde v půlce. Letos to bylo pro mě slabší, ale taky možná tím, že to, co jsem chtěl už jsem koupil v posledních dvou summer salech.
  • Ubisoft pracuje na zcela nové hře s AAA grafikou, která vyjde na PC, Xbox One a PS4.

    hmm grafika AAA? co to znamená? takže grafika UberCool ze který nakonec az to vyjde bude prumer a hratelnost nulová?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit