Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    QuakeCon ! Duel Masters QL

    http://www.twitch.tv/QuakeCon
    • C-BEAM
      toľko nadčasov som už dĺho nevidel, je to pekne vyrovnané...
  • Video Games The Movie

    Vyšel film http://videogamesthemovie.com/, v ČR nelze koupit, jen zpirátit.
    • ringmancz
      ani z Amazonu nebo VUDU to nejde koupit/půjčit?
      • na Amazonu film neni a VUDU je nejaka Netflix-like P2P streamovací služba na filmy vlastněna Walmartem? Tam ten film je, ale rozhodne to nebudu platit Walmartu, kdesi cosi se registrovat atd., zaplatil bych tvurcum, kdyby umoznili platbu kartou a já si mohl stáhnout drm-free film k sobe na disk, nebo ho ve full hd streamovat, v dnešní době fakt nechápu geolokační znepřístupnění samotnými tvůrci filmu.
        • ringmancz
          na Amazonu je
        • Jack1947
          Jasný, pak se nemůžeme divit že se tak vehementně warezí. Viva la w@rez. *4*
    • Jack1947
      Njn, tak není divu pokleslou ČESKOU Babovřesky- Kamenako komunitu nějaké filmy o hrách nedejbože nezajímají. *3*
  • Hlavní postava titulu Without Memory bude složena z 50 tisíc polygonů. (+ fotky z vývoje hry)

    http://dinosaurum.com/wp-content/uploads/2014/07/3_BRQT37ZT4.jpg

    Hustej piercing! :D
  • Konzole PS4 byla pro Ubisoft v posledních třech měsících nejvýdělečnější platformou. 

    Neb jak káže náš Pán: Nebudeš peníze konzolistů přijmat, neboť jsou to peníze ďáblovy, kterež ti k užitku a spokojenosti nebudou. Kdož toto přikázání poruší, věčným konzolovým peklem ztrestán bude.
    A tak, pravověrní, nepodporujte ziskuchtivé firmy, kterým se konzolovým penězům zachtělo a odmítají peníze z požehnané platformy. Jsou to firmy nenažrané a hříšné, kterým by milion kopií z jediné správné PC verze stačil. Ale nebojte. Po smrti ztrestáni budou věčným utrpením zatím co vy, pravověrní, se v Nebi radovat budete s ostatními.

    Požehnán buď náš Pán a nechť ochraňuje všechny pravověrné.
    • kennyB
      Ano, upalte ty bídné konzolové hráče a vaše duše tím budou spaseny. Nehleďte na špatné a zlé firmy, které vám budou nabízet zlo v podobě GTA V a jím podobným hříšným produktům. Nepodporujte ty zlé firmy, bojujte s nimi a nenechte své věrné srdce zlákat tímto neřestným svinstvem, které vám budou ďábelsky nabízet. Nekupujte, jen stahujte a tím tyto satany vypudíme z našeho okolí *1*
      • Jsem rád, že i zde, na této konzolemi prohnilé stránce, kde chci šířit osvětu, se našel někdo, kdo plně rozumí tomu, co jediná správná víra prosazuje.
        Požehnán buď, kennyB, neboť jsi ukázal, že tvá víra je silná.
    • Hlavní postava titulu Without Memory bude složena z 50 tisíc polygonů. (+ fotky z vývoje hry)

      Nejsi nic víc, než pomatený poustevník, který oslepl ze záře monitorů a zbláznil se při pohledu do hlubin samotné podstaty internetu, pohledu jež se nabízí sic všem, avšak ne všichni jej dokážou unést. Je načase, aby jsi si sundal pleny, vyvětral svou poustevnu a vyšel na slunce, abys nabral trochu vitamínů D, pro pevnější kosti.
      Frajere, četl jsi vůbec Hráčovu Bibli? Je tam jedna pasáž, která se mi vryla do paměti.
      Ezechiel 25:17.
      Cesta spravedlivého hráče ze všech stran lemována jest troly, lamery a nevychovanými spratky. Požehnán buď ten, kdo ve jménu spravedlnosti k vývojářům a Boží pařby zakoupí originál hry a vymaní se z údolí temnoty nelegálního stahování, neb ten jest skutečným hráčem a spasitelem herního průmyslu. A já zabanuji účet mocným kliknutím a divokým komentářem všechny, kdo se pokusí vytrolovat a hatovat mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je PC!
      • Moment, to jako znamená, že PC sestoupilo z nebes a zastavilo tyhle voly?
  • Proč si redakce do Fight Clubu nebo do jakýkoliv jiný kraviny, co tam mají (Tea Club, Social Club, Crap Club atd.), nepozvou někdy třeba Ken Levina, Hideo Kojimu nebo bratry Housery? V IGN tam takovýhle významný vývojáře mají každou chvíli a tady nic. Nejsou na to peníze nebo je pozvat nechcete?
    • Nikdo z redakce neumí anglicky ani japonsky. Zkoušeli jim psát, ale..asi jim nerozuměli. A na překladatele nejsou peníze. Smutnej příběh, věř mi.
      • ringmancz
        zrovna japonsky by si Petr s Kojimou možná pokecal
      • Pilgrim66
        No ja kdyz si vzpomenu na vyslovnost "Werld of Waaahrcraft nebo Týf (Thief)" tak mozna nejsi tak daleko.
    • Miserius
      Zase se nudíš?
      • Jak zase? Já myslel, že jsme kamarádi.
        • Miserius
          Jak zase? Jednou jsi tu založil podobně "zajimavý" vlákno a pak psal že to je protože ses nudil...
          • S někým si mě pleteš. Nedávno jsem tu založil vlákno o hrách, co vás v poslední době zaujaly apod. nic jinýho.
    • MickeyMutant
      B je správně.
  • jindra.veliky

    PS4

    Mam si koupit PS4 v baleni s Watch Dogs nebo The Last of Us? Co myslite?
    • kup si pc a divinity original sin
    • Post-apo akční survival s filmovým feelingem, skvělou hratelností, silnou story, krásnými lokacemi a výbornými hereckými výkony.

      VERSUS

      Watch Dogs..... *6*

      (co by si asi každej vybral)
    • Jestli si TLOU na ps3 nehrál, tak jdi určitě do toho.
    • kennyB
      Doporučoval bych Last of Us. je to perfektní hra ;)
      • jindra.veliky
        kdyz tu ted ctu ty komentare pod videorecenzi, tak jsem taky spis toho nazoru...

        nebo bych si mozna pockal na to baleni s bilou verzi PS4 a Destiny, ale nevim jestli se bude prodavat i v CR, predobjednavky nikde...
        • Rozhodně Last Of Us, na PS jedna z těch lepších her narozdíl od Watch Dogs
  • GeoHot, hacker známý především za prolomení ochrany PS3, začal pracovat v bezpečnostním oddělením společnosti Google.

    To by mě zajímalo čím mu pohrozili
    • Deseti kufříky s tisícidolarovkami...
  • Herní business už opravdu nutně potřebuje nějakou souhrnnou encyklopedii

    http://www.gamespot.com/articles/the-last-of-us-remastered-devs-discuss-making-60fp/1100-6421147/

    Jaký "Nový standard"? Když už, tak "staronový" a hezky pokorně přiznat, že do jisté doby a do nástupu jistých platforem bylo 60+ FPS u 3d person her tiše akceptovanou samozřejmostí.
  • Majitelé PS3 verze The Last of Us nakonec žádnou slevu na The Last of Us: Remastered neobdrží.

    Nejsem si zcela jist, jestli jim někdo nějakou slíbil.
    • Neslibil! To zas hraci spekulovali.
      • Gambit92
        Přesně, nejčastější problém. Hráči si něco vymyslí, pak se toho všichni chytnou a nadávají když to není pravda
  • Lukyz

    EVGA PrecisionX 15 5.0.0

    Vyšla nová verze PrecisionX, která konečně podporuje OSD v 64bit aplikacích *3*

    http://www.evga.com/precision/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit