Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neoficiálně: Google odkoupil společnost Twitch za jednu miliardu dolarů.

    Já jen čekám na den kdy Google odkoupí Facebook, anebo naopak, Facebook odkoupí Google.
    • Veskoslav
      Víš jakou hodnotou disponuje v současné chvíli Google? Ten by si mohl koupit Facebook 3krát ještě by mu zbylo na zaplacení ročního rozpočtu ČR:)
      • nevim a odkud máš ty udaje?
        • Veskoslav
          Jinak tržní hodnota Google je 398 miliard dollarů (k 1.6.2014) a má disponovat 128 miliardami na nákup a investice. Hodnota Facebooku 139 miliard dollarů (opět k 1.6.2014) a má disponovat 38 miliardama na nákup a invesice. To druhé číslo je pouhý odhad (samozřejmě že ne můj) a je tak odchylka +-4 miliard dollarů. Takže ano, kdyby Google chtěl, tak dokáže odkoupit majoritní podíl ve Facebooku, ale opačně to půjde hodně ztuha.
        • shefield2
          Víš jakou hodnotou disponuje v současné chvíli Veskoslavův účet? Ten by si mohl 3x koupit Humble Bundle a ještě by mu zbylo na párek v rohlíku.
          • Veskoslav
            Párek v rohlíku nemusím od 2. třídy na ZŠ, kdy jsme chodili dvakrát týdně na plavání a já se toho přejedl:) Takže 3*Humble (ten je teď drahý ale!) a sklenku oliv:)
            • Že tys chodíval plavat na Porubský bazén?
  • Veskoslav

    Návštěva Tesco

    No má obvyklá návštěva Teska byla zajímavá v tom, že tam honili nějakého cikána, jak se snažil propašovat snad stovku tabulek čokolád a následně v tom, že se prodávají hry na PS2 a PSP v akci. Tady je fotka výběru PS2 her za 249 Kč: http://i.imgur.com/hFbJASP.jpg . PSP her je tam asi 25 druhů a každá je za 199 Kč. Zítra se tam asi budu muset vracet, dneska mi to vyšlo akorát na Colu v akci a rum.Dále je tam akce na Xbox a PS3 hry. U Xboxových mě zaujala Carrier Command či Bulletstorm, ale bylo toho tam hodně. Asi nejvíc bylo FPS a pak sportovní, hodně pak her na Kinect. Výběr na PS3 byl asi nejchudší, ale byly tak Gods of War nějací. Všechno na 249 Kč. A na pc tam furt platí ta akce 2+1 za 199 Kč. Hlavně RTS (Heroes V tam či Red Faction atd.). Nevím jak u ostatních, tohle platí spíše pro to "porubké" Tesco v Ostravě.
    • MickeyMutant
      Regál vyfotil a honičku zmeškal. Ty seš h*vno zpravodaj.
      • Veskoslav
        Ještě by mě obvinili z rasismu, že vyvolávám stereotyp o tom, že cigáni kradou *1*
        • Keyz
          Cigáni kradou? To snad není ani možný *15*
  • ringmancz

    Sony souhlasí s odškodněním ve výši 15 milionů dolarů za únik dat z roku 2011. Kompenzací bude bezplatná nabídka PS3 a PSP her, PS3 témat, předplatných PS Plus a služby Music Unlimited či SOE Station Cash.

    neví někdo, jaký jsou podmínky, pro ty věci zadarmo :) myslím, že jsem v té době už PSN účet měl
    • ringmancz
      tak nic, jen pro Amíky. data ostatních asi nemají žádnou cenu
  • Keyz

    Rozdávám radost a smích

    Inquisitor Deluxe Edition (LEVEL 244) – klíč pro Steam: HK23D-PRN5K-7G4J9

    Numen: Contest of Heroes (LEVEL 244) – klíč pro Steam: ZK5AP-5ZJEV-PRTCN

    Gumboy Tournament (LEVEL 244) – klíč pro Steam: WJE6Q-2D0IT-TW297
    • Draken69CZ
      Vzal jsem si Inquisitor, děkuji
  • CRIMES & PUNISHMENTS (SHERLOCK HOLMES)

    Nový gameplay z chystané adventury, moc líbí. (Menší spoilery samozřejmě)
    https://www.youtube.com/watch?v=fMAMlyzg2KI
  • Miserius

    Destiny

    Destiny beta bude behem par hodin otevrena pro všechny, tak zapařte
    • fps s packovacem, ale tak paralympiada ma taky asi taky nejakej ucel *5*
      • Miserius
        Jo, je fakt ze clovek pozna kdyz tam prijde nejaky PC hráč ktery umí jen s myší... Vykřikuje nadávky do mikrofonu, než ho máma okřikne
        • kennyB
          *1*
    • faitheater
      Vie niekto dokedy bude otvorena?
      • Ronox
        28.7.
        • faitheater
          Dik. Tak to pre mna nema cenu ani stahovat :(
    • Draken69CZ
      Ok, mám PC kde si to mám pohlídat?
      • ucho
        poplácej se po rameni za to, že ze sebe v diskuzi děláš idiota *3*
        • Draken69CZ
          Ok, asi to vypadá jako flame, ale opravdu jsem si neuvědomil že to na PC zatím nemá vyjít, pro tebe a HE/HE stačilo mě o tom upozornit a nenadávat mi, ale vy jste zvyklí na samí trolly tak budiž vám to odpuštěno teď prosím o odpuštění já *13*
          • ucho
            promiň, ale na tohle ti neskočím. jenom teď ze sebe děláš blbýho.
            • Draken69CZ
              Nemám důvod lhát, klidně mi nevěř. Prostě jsem viděl že nějaká beta bude přístupná pro "všechny" tak jsem se zeptal kde to seženu na PC toť vše, teď už vím že si to mám stáhnout na Xko.
      • Prej mám PC. Co by na takovým nesmyslu asi tak mělo dělat?
        • Draken69CZ
          Vypadat líp a hrát se líp než na konzolích? (pro mě, nemám gamepad rád v FPS)
          • Takže takovej typickej PC uživatelek.
            • Draken69CZ
              Já hraju na gamepadu, ale když si můžu vybrat nebo je to pro tu hru vhodnější (stále mluvím o mém subjektivním pohledu) tak je pro mě lepší kombinace M+K, a nevidím žádnou úchylku v tom že když už tak si koupím tu verzi která vypadá líp když už si můžu vybrat, a neříkám že je to pravidlo ale častěji je to ta PC verze. Já se nezastávám žádné platformy, pořád říkám že je nejlepší mít všechno a fanboys se jen smát.
            • Správnej hráč by měl zvládat ovládat všechno a bez keců. Tohle není hráčství , to je jen pseudopreference pro omluvu vlastních omezených klávesnicových a grafických úchylek.
            • Draken69CZ
              Považuju se za hráče, ne za PC nebo konzole fanboy, prostě hraju to na tom co mi vyhovuje nejvíc, problém?
  • Pilgrim66

    Demoverze hry Doom, která byla k vidění za zavřenými dveřmi na Qakecon, se prý graficky velice blížila předrenderovanému E3 teaser traileru.

    QuakeCon*
    • Tma v demu byla naprosto dokonalá, diváci nemohli uvěřit, že je to realtime. Vypadala tak temně - jako ve skutečnosti!!!
    • Demoverze hry Doom, která byla k vidění za zavřenými dveřmi na Qakecon, se prý graficky velice blížila předrenderovanému E3 teaser traileru.

      Watch Dogs hype!!
  • Draken69CZ

    Steam

    Steam je ňákej mrtvoučkej nevíte co se děje?
    • Už jede, ale stahování všech mých her se zastavilo na 100%. Ach ten prokletý STEAM!!!
  • Pillars of eternity

    a mame tu prvy gameplay :)

    http://www.giantbomb.com/videos/quick-look-ex-pillars-of-eternity/2300-9224/
    • re:

      wow, tak to je paradicka, uz se nemuzu dockat vydani hry :-)
  • Redakce

    Doufám, že jste to nejen smazali, ale Jacka vyprovodili.
    • Naopak bych raději smazal to nevychované individuum jménem Veskoslav. Jack aspoň nikoho nenapadá od zmíněného Veskoslava, který za A) neumí diskutovat za B) je ho agresivní výpady jsou daleko za hranicí slušnosti.
    • Miserius
      Pořád banovat, to je jedinej lék
      • Upřímně, přátelé, tady se pohybuje takových nesoudných a tolerovaných lopat, jejichž žvásty a teorie se úspěšně přátelí s vydělanou žumpou den co den, že není důvod, čím by si to jeden s nickem 1947 měl nějak zasluhovat víc. Ten sice z jistých důvodu není žádným Svěrákem, ale naopak nadaným kryptologem, a některý jeho názory jsou bohužel nedomyšlenou, zbytečnou a přetlakovanou pračkou nejrůznějších subjektivních pochodů vozící se na vlně (což se týká i další slušné části), ale celkově nedělá nic jinýho, než že chce být součástí téhle grupy a bavit se o hrách.

        Ale já mu fandím. Tohle je totiž hodně nadanej panáček, kterej hýbe střevama místním spasitelům takovým způsobem, jako nikdo předtím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit