Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Pokud by měl někdo zájem, mám 25% slevu na digitální kopii GW2. Jelikož vlastním a bylo by mi líto, když to dali k Wildstar, aby to propadlo. Kdo by měl zájem, tak ať mi pošle mail.

    P.S: Wildstar je naprostá pecka. Kdo "překousne" grafiku, tak se bude skvěle bavit. Problém je ten, že musíte umět dobře anglicky, protože sice humorné scény pochopíte z kontextu, ale tolik skrytých věcí v dopisech a záznamech, co Vás pobaví. A rozhodně to není kopie WoWka, jak si někteří naivně myslí.
    • vždyt jsi wowko ani nehrál, tak jak mužeš vedet ze to neni kopírka
      • Veskoslav
        Co to mektáš? Maxíku alias Joe, nesnaž se o něčem bavit o čem víš prd.
    • Jazz
      Pošli to Bobovi, ten si to užije. *14*
      • Veskoslav
        *1*
  • greenmangaming akce a kosiky bez kolecek k popojeti (?)

    Dnes si jejich kosik postavil hlavu a ne a ne me pustit k dalsim krokum nakupu... Nakupoval tam dnes nekdo? Uspesne? Mam to jeste zkouset, anebo to rovnou nechat plavat?
  • Takové pohyby neumí ani postavy v Next-Genu!

    https://www.youtube.com/watch?v=bITMQWq-pXM

    Všimnětě si pokročilé simulace pásku.
  • ucho

    Otázka pro znalce

    Z minulosti si vybavuji jednu starou hru, ale zaboha si nemůžu vzpomenout na název, tak snad někdo poradí. Ale moc indicií nemám :D
    - klikací adventura (mám za to, že tam není vidět postava, ale tím si nejsem jistý)
    - prostředí bylo tuším složené z digitalizovaných fotek, tedy snaha o reálné prostředí, stejně tak případné postavy, co tam vystupovali
    - vybavuji si jakýsi dům, kde se dělalo něco hadicí, možná na nějakém ostrově, možná se tam cestovalo i nějak časem nebo nějak se tam cestovalo, ještě si vybavuji nějakého šamana. bylo to světlé prostředí.

    no bude zázrak, jestli z tohodle popisu někdo něco pozná
    • ucho
      Tak bude to Lost in Time... (jak jsem si vzpomněl na něco s časem, bylo prakticky vyhráno)
      • Warriosparky
        • ucho
          ne, tohle:
          https://www.youtube.com/watch?v=VStJtTCdVNA
    • Jack1947
      Myslíš Phantasmagoria ne interaktivní film od Sierra...
  • P1trs

    Peter Gelencser (CD Projekt): Dohrání The Witcher 3 do sta hodin je možné ve stylu hry rovnající se speedrunu.

    jo to urcite
    • P1trs
      no me jde spis o to, co vypustil je uplna hovadina... speedrun TW3 bude trvat teda 10 hodin nebo 90 hodin? rozdil je dost velky a v obou pripadech to je "do 100 hodin"
    • prijemna zmena, kdyz to vyhypovany dark souls2 jde prej dohrat za 20 minut *5*
      • Normálně tě zabere první hraní bez pvp soubojů a nepouštel jsem se do toho questu, kde na konci čeká DarkLurker kolem 70 hodin, Wicher 2 nabízel sotva polovinu, takže soudit něco podle speed run je na proplesk. Jinak bych tě chtěl upozornit, že hra hypovaná skoro nebyla, dostala pár videíí před launchem, hypovaná byla až pomocí recenzentů, kteří ji oslavovali možná i více než jedničku což je trošku paradox, a když už jsme u toho hypu, tak Witcher 3 už má více hypu než celá Souls série dohromady, takže wake up...
      • kennyB
        Normálním hraním nejde, to jen pár jedinců podvodem předvedlo, jak moc jsou dobrý *7* Dá se vůbec tomuhle dohrání říkat speedrun???
  • premyslim ze bych si zahral rainbow six vegas, nebo vegas 2. nevite ktery z tech dilu je lepší?
    • obě jsou super ,vegas 2 mi přišlo o něco lepší
    • Raven Shield :D
      • to už je moc stary
        • A ten posledni Swat jsi hral? Ja totiz z toho Rainbow Six Las Vegas byl takovej smutnej a nedoporucil bych ani jeden z nich :D
          • Jack1947
            Vegas1 bylo v pohodě... Vegas2 byla už dost velká střílečka... ale i to se se zatlými zubami nák dalo. *4*

            Maxi zapař si RS:Vegas1 , vyělo to i na Level DVD tak si to asi dám i já no. *4*
          • swat jsem taky nehrál ale čeknu co to je
            • Lockdown byl snad ještě horší než Vegas. Když už si máš vybrat z těch novějších zvolil bych Vegas 2. Jinak bych vážně doporučil Raven Shield nebo jeho datadisk Athena Sword.
            • shefield2
              http://static.fjcdn.com/pictures/S.W.A.T_fc92f3_4686185.jpg *5*

              A teď vážně, z novodobých Rainbow Six bych nedokázal doporučit ani jeden. Možná Lockdown, ale ani za ten bych nedal ruku do ohně. Zkus ten SWAT 4, je to skvělý. *3*
              Kdyžtak zkusím zapátrat v paměti a pak dám vědět.
              Edit: Možná ještě Ghost Recon: Advanced Warfighter 2
  • oktavius66

    Vývojáři Uncharted 4 si dali za cíl, aby hra vypadala ještě lépe než v E3 traileru.

    Pokud toto dodrží, tak to bude grafika století... A celkem v to i věřím, že to dokáží.
  • N0isy

    Vývojáři Uncharted 4 si dali za cíl, aby hra vypadala ještě lépe než v E3 traileru.

    Rozhodnuto. Jde se koupit PS4 tenhle víkend. *14*
    • frag.ment
      Já už jsem neodolal a právě sem ji vybalil z krabice..Mám k tomu Watch Dogs a přikoupil jsem Infamous Second Son. Ještě se budu chvilku napínat než ji připojím a hlavně se snažím vzpomenout na heslo do PSN, ale obávám se, že si nevzpomenu. Nevíte někdo jak se dá heslo zjistit?
      • Gambit92
        Zkus tu .. https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/reg/account/trouble-shooter!input.action?troubleSignIn=true
        • frag.ment
          Díky moc, vypadá to, že se mi heslo podařilo obnovit, takže jdu tu škatulku připojit *3*
    • 1:18 minuta traileru - odkdy se mokrá látka leskne? když neumí udelat ani poradne odraz svetla co to bude za hru
      • oktavius66
        Tak záleží z čeho je to tričko vyrobeno že jo. Pokud je to nějaký takový ten jemný materiál, tak co by se to nemohlo lesknout... Já třeba mám jedno podobné triko a když se namočí taky se leskne. Ale panebože, to je taková puntičkářina si všímat takových kravin *15*
        • je to pravda, jednou jsem se nahodou preklikl a koukal se na gay po+no a tam takove tricko meli
          • Hanzales
            Blbost, ruka takový překlik nedovolí a pokud je to nějaká past, tak oči umí velmi rychle ucuknout, nějakého trička si nevšímaje. Tedy pokud ti z té mužské hrudi pod ním nehouklo. To pak dává smysl, že jsi se koukal ;o)
      • Gambit92
        Gratuluji, právě jsi získal titul .. Vávra roku (nebo alespoň měsíce, než příjde někdo další s podobným komentářem)
    • ucho
      v elektroworldu by teď měla být za 9999,- (koukám to samé datart)
    • V životě bych nevěřil, že to fakt někoho přesvědčí ke koupi. Kdyby jsi si alespoň přečetl recenzi té hry až vyjde a pak koupil PS4, tak bych to pochopil. Ale tohle...
      • oktavius66
        Možná se budu opakovat jak psal tady ucho, ale na UNCHARTED není žádná recenze ani potřeba *1* . To co Naughty Dog řeklo to taky dodrželo. Já jim to věřím. Oni neudělali snad jedinou průměrnou hru. Každá něčím vynikala a získala si tím spousty fanoušků po celém světě. Hlavně si získala fanoušky vynikající grafikou a příběhem a hratelností. A pokud má hra dobrý příběh, hratelnost + bonus úžasnou grafiku... Co víc si může hráč přát. Jsou to borci a já si přeji aby v tom pokračovali.
      • Ronox
        Naughty Dog je jedno z mála studií, kterým bych dokázal taky takhle slepě věřit.
      • ucho
        Uncharted, na to není potřeba recenze :D
  • Jack1947

    ENEMY FRONT- Doba temna aneb lepší už to nebude?

    Rozmejšlel jsem se jestli postnout dojmy téhle béčkárny která mě kupodivu překvapila aspon jsem si ji mohl narozdíl od pokaženého portu WOlfa celkem dobře zapařit. Pařil a dopařil příběh můžeme přeskočit klišé a nuda... bla bla novinář co chtěl spasit normandii nebo jak. Hlavně dostat pullitzera a dát světu vědět o zvěrstvech. Nezajímavé a nikterak zábavné.

    Chtěl bych hlavně napsat o tom sandboxovém pojetí a stealth... no co si budeme povídat máte zde koridory ale tentokráte otevřenější tedy můžete k cíly jít více cestami žádné zdi, jen prostě máte zahrženou cestu. Nemůžete jít dál ale jinak můžete běhat vesele po mapě a ještě jak kde. Tzv takové Crysis trochu, bez možnosti používání vozidel. Stealth je jen taková sranda páč vás většinou po prvním zabitém "tiše" germánovy zmerčí... tím stílt končí, no...

    Pak tu máme takovou průměrnější grafiku, řekněme že bez těch efektů a příšernému nasvícení by to bylo i lepší i by se to lépe hýbalo, např to nasvícení od slunce co se samovolně otáčí je vážně komické a ty efekty rozmazání a kapky, vody a krve na obrazovce už známe z jiných her. Takže tady opravdu moc né plus navíc textury i na Cryengine jsou celkem odpudivé a kostrbaté.

    AI nepřátel na rovinu, jsou to jen fackovací panáci, naskriptované pohyby a pokud neutočí ve skupinách krájejí se jak nůž máslem. Občas překvapí a neříkám že se to dá projít s prstem v nose ale většinu času se hráč nezapotí takže celkem nůůda. Ono nebýt toho křížku znázornujicí zásah a mertvého zase nebylo možné poznat občas že jste ho zabily, páč identifikace zásahů je na mizterné urovni. Kdežto vy toho sami moc nevydržíte ani není žádný ukazatel zdravý prostě dávka ze samopalu jdete k zemi.

    Jinak je to hra plná chyb, nepřátelů střílejicí přes dveře a vás naštestí taky. zasekávaní o překážky chybné animace při přeskoku co skákání je zde ůplná zbytečnost když je vlastně k ničemu. Propady fps jsou díky efektům kouře atp... na vysoké urovni a vyustí většinou ve smrt. Nedá se to hrát rambostylem je to o vyčkávání ale žádná tsaktika zde beztak není. Ale co pobavil jsem se celkem dlouho zhruba 6-7 možná 10hodin a ted jedu Saint nazaire... jo je to béčkárna a občas i frustrující ale na odreagování je to dobré a nejsem zlej 6/10. si zaslouží.
    Jo, ještě třeba zmínit hrozné zvuky u některých zbraní nebo při zpetném tahu STG 44 poprdával že by zburcoval celou armádu? o Codovské brokovnici která střílý jako když někdo mlátí slámu bičem ani nemluvě. Má to i MP ale pochybuji že to nebude nějaké COD... typu TDM,DM... ale řikám na odreagování a zahnání nudy v suchu paráda. Hejt si zasloužily Wd tohle si na nic nehraje a zabavý.
    • Dočetl jsem to k "navíc textury i na Cryengine jsou celkem odpudivé a kostrbaté". Dále odmítám. Příště radši vlož odkaz na nějaký svůj obrázek, bude to přínosnější.
      • Mě stačila už první věta a utnul jsem to
        • Vy jste to dočetli dál, než po jméno uživatele? Hrdinové. :-D
          • Ja myslim ze zbytecne prehanite. Neni to sice slohove nejpovedenejsi dilo na internetu a mozna by to mel napsat spis do ctenarskych recenzi ale tak strasne strasny to zase neni. Nejaky zakladni informace o hre to asi doda. Ale je teda fakt ze vetu " při zpetném tahu STG 44 poprdával že by zburcoval celou armádu" jsem taky nedal. Asi nemam dost zpetneho tahu.
            I kdyz ja popravde nemam az tak velkou duveru v Jackovo hodnoceni her protoze se s nim vetsinou neshodnu. Navic nevim proc ma porad tendenci plivat spinu na cry engine a crysis :D
            • Jack1947
              Jsem myslel že si rozumnější a ty si z toho děláš jen srandu*7*. Co no, vždyt COD série je taky pěkně zastaralej engine z COD2 tak to že je Cryengine starej a má hnusné hlavně v této hře textury nikoho trápit nemusí natož aby se přitom naštval. Je třeba si zvyknout že už to asi lepší nebude no. *4*

              Takový Source engine, vypadá mnohem lépe a to už mu je kolik let... nebo i jiné starší engines a to je co říct. Chápu, plácneme tam efekty at není ten humus skrz to vidět a hned je z toho "lepší" hra.

              PS: (hlavně je důležité aby honibrci si naklikali mínuska páč bez toho není ani možné mít komenty, ti honibrci co v noci naklikávají ano oni... !!!)
            • Tak ted hlavne pozor at se ti nerozmazou ve tvem enginu chude textury...
            • Jack1947
              Dobrý, ja ti neberu že si fanboy je to zdravé v omezené míře . Cryengine není zastaralý? Cha no to bych se hádal, já se ale nerad hádám takže se hádat samozřejmně nebudu. Já ti to neberu, neberu ti nic. Jen to napíšu jo ? nevadí jasně že ne. Až teprve teď ahoj. *3*
            • Jacku Jacku Jacku... Uz jsem ti to psal milionkrat ale napisu ti to jeste po milionte prvni. Ja nikdy netvrdil ze BF4 je perfektni hra. Ja jenom tvrdim ze i pres vsechny svoje chyby ktery mnohdy nejsou maly je to porad jedna z nejlepsich MP military strilecek a je zabava ji hrat s kamarady (pokud mate radi podobny typ her). Muzes s tim nesouhlasit a muzes proti tomu i protestovat ale to je asi tak vsechno co s tim muzes delat.

              Dal jsem ti chtel napsat ze tvoje baba je zastaralej engine a ze o tom vis jeste vetsi prd nez jsem si puvodne myslel. Ahoj
            • Jack1947
              Nemáš důvěru, jo to já taky v tebe moc nemam, ale to je jedno viz ( BF4 fanboyismus).

              Plivu špínu na cry engine a Crysis odkdy? je to zastaralej engine a bez pár grafickejch fičur by byl jen hnusnej rozmazanej s chudejma texturama šmejd. STG44 fakt prdděl... to si nevymejšlim.
              *3*
            • Ty jsi možná na Drasťáky, ale já bych se asi fakt poprdál. :-)
            • Proc sebevrah? Precteni toho vyplodu zabere maximalne 20 sekund i s premyslenim nad tim co Jack zrovna asi myslel. Tady je videt ze nemas zadnej zpetnej tah... pri nem by sis totiz jinak uplne popradaval!
            • Tady jde hlavně o to, že nebudu přece takový sebevrah, abych četl slohovku od někoho, kdo nedokáže napsat srozumitelně ani jednu jedinou větu. :-)
          • já to dal celý, neskutečný slovní kotrmelce..
  • ringmancz

    E3 v Televizních novinách

    v televizi běžela Nova a stihl jsem tam něco o brýlích (Oculus, Morpheus), na netu to bude asi až později
    • Keyz
      Navíc to bylo přečteno odborně anglicky! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit