Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oin.odin
    tak tak dobre vravýš
  • HD remake her ICO a Shadow of the Colossus pro PS3 se zřejmě opozdí.

    Nas..li mě hned po ránu!!! *10* *10* *10*
  • Urug

    bla

    rádlo 4850 GLH (DDR5)...vše na max, 1980x1050, bez AA... sem tam se to maličko trhne, jinak to běží plynule.
  • Tak nějak *4*.
    Bleskověji se napíše "sy" než "sry" a myslím, že to pochopí (snad) každý.
  • Aby vám dobře běžel Bullestorm není ani tak potřeba mít pořádný procesor, jako spíše grafiku....

    No mě teda hra přijde naprosto nenáročná nemám žádný dělo spíš naopak mám athlon x2 , 2Gb ram a gts 250 a jede mi to v průměru okolo 40 snímků min tak 30 max 60 takže náročný to určitě neni a taky bejt nemůže UE3 je už dost starej
  • Všiml jsem si, že záměrně používáš "sy" namísto klasického "sry" Snažíš se plout proti proudu? *1*
  • ups, díky
    sy kluci, máte pravdu (jako vždy ). Nechal jsem se omámit těmi dalšími novinkami...
    Díky za upozornění... opraveno *3*
  • splash

    Microsoft (alespoň v zahraničí) začal nabízet při prodloužení zlatého účtu Xbox Live o rok...

    Na xbox mám dvě hry: Fable 3 a Halo: Reach...super :-D
  • už je tam Reach, za chvili dostaneme omluvu typu : "sy kluci, máte pravdu (jako vždy ). Nechal jsem se omámit těmi dalšími novinkami..." nebo "ups, díky " nebo "Díky za upozornění... opraveno" *3*
  • Ataker

    Crytek: „Crysis 2 nebude podporovat kooperativní hru, ale kampaň pomůže vytvořit ze hry "must...

    To je teda hodně zajimavé... :)
  • Tak ještě to nevyšlo, tak nevíš.
  • smejki

    Grafická stránka PC verze hry Dragon Age II se od té X360 moc neliší.

    Všiml jsem jen té jiné barevnosti a hutnějšího post-processingu u PC
  • Psychotic

    Crytek: „Crysis 2 nebude podporovat kooperativní hru, ale kampaň pomůže vytvořit ze hry "must...

    Kdyby ano, už bychom to věděli.
  • Na homepage TES V: Skyrim běží odpočítávání do zveřejnění prvního ingame záběru. Budík...

    Cože? Skoro den? To jste mi neměli dělat...asi do té doby umřu.
  • Podekovani

    Diky
  • smejki

    Premiérové teaser video ze hry Battlefield 3 je online!

    ó, technologické žravsó <3
  • Microsoft (alespoň v zahraničí) začal nabízet při prodloužení zlatého účtu Xbox Live o rok...

    Halo: Reich? A to jako vážně? :)
  • Grafická stránka PC verze hry Dragon Age II se od té X360 moc neliší.

    PC verze je na maximální detaily? Jestli ano, tak jediný rozdíl je ten, že Xbox má živější podání barev... A jinak samozřejmě ve vyšších rozlišeních bude vypadat na PC líp, ty obrázky jsou dost malé i po zvětšení na originální velikost. Ale co, DAO nebylo o grafice, i když ta byla taky velmi příjemná a povedená.... I o koupi dvojky budu uvažovat, ale počkám si na recenzi...
  • Nové screeny Battlefield 3 vypadají přesně tak, jak jsme si je představovali.

    a co gameplay video battlefield 3
  • BATTLEFIELD 3

    Pokud někdo neviděl tak tady je NOVÝ TRAILER NA BATTLEFIELD 3 : http://www.youtube.com/watch?v=mR2-wWMuL18&feature=channel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit