Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    ne, není to omylem. je to prostě již vytěžená hra, tak si s ní dělá reklamu, aby lidé více na daný marketplace chodili. ne náhodou teď tu hru na steamu prodávali za 3,75 eura (PC). před snad rokem za 5 euro. prostě té hře klesl prodejní potenciál, když už je nový díl a na dalším novém se pracuje... (nic není zadarmo, oni si to umí spočítat, lákají ovečky)
  • Zdenda666

    Fallout New Vegas DLC nazvané Dead Money je ode dneška k dispozici na PSN a Steamu pro PS3, respektive...

    Nemáte v plánu minirecenze DLCček alespoň u AAA titulů ?
  • FortressCraft - v podstatě vykradený Minecraft s lepší grafikou, texturami a nasvícením, vyjde...

    Lepší grafika? ani mi nepřide! vpodstate to vypda kdyz použijete nejaky amatersky texture pack na minecraft, jedine co se mi tam libilo byl přiliv a odliv teda spon to tak vypdalo.
  • Na českém Xbox Marketplace je k dispozici zcela zdarma Tomb Raider Anniversary. Stahujte, než si...

    Nemusel tu zpravu ukrast z xboxweb.cz, lempl jeden
  • Na českém Xbox Marketplace je k dispozici zcela zdarma Tomb Raider Anniversary. Stahujte, než si...

    No skoro to tak vypadá :) Díky za upozornění :)
  • IWKYN

    FortressCraft - v podstatě vykradený Minecraft s lepší grafikou, texturami a nasvícením, vyjde...

    Koukám, že lidi nepochopili lekci, kterou se nás snažil Minecraft naučit: grafika není všechno! Ale né, ukradněte to na xŠrot, zelpšete a viola! Nová hra je na světě! děte fakt už s tim Xkem a iDementama doprdele....
  • Těžko říct, něco máme navíc a něco jde zase úplně mimo nás. Vždycky budou všichni s něčím nespokojení, lidem se nedá zavděčit. *3*
  • Herní designer David Jaffe (God of War, Twisted Metal) si myslí, že nezáleží na argumentech GeoHota. Pokud porušil zákon, pak prostě porušil zákon a musí za to nést následky.

    Má pravdu, zákony musí platit pro všechny!
  • tohle je bezna praxe na xboxlive.. :(
  • Amylee.Anderson

    FortressCraft - v podstatě vykradený Minecraft s lepší grafikou, texturami a nasvícením, vyjde...

    Topinkáři musí mít vždy něco éxtra.
  • Malleth
    na Portal 2 se fakt těšim
  • Tomb Raider Anniversary na CZ Live GRATIS!

    pro majitele Xboxu, Microsoft na českém live omylem dal tuto hru zdarma, stahujte než si toho všimne a opraví to. (a ano je to určitě omylem, protože microsoft nedává nic zadarmo). týká se to pouze českého Live učtu *3*
  • FortressCraft - v podstatě vykradený Minecraft s lepší grafikou, texturami a nasvícením, vyjde...

    Tak tohle je docela sila. Muze neco takoveho vubec projit?
  • Joha

    Kolem Vánoc se do obchodů dostane USB zařízení, které na základě podnětu z právě hrané hry...

    Určite nie pri Dead Space... zápach z necromorphov si naozaj neprajem :D priateľka by ma zabila :DD
  • Diky za odpoved
  • Gears of War, Gears of War 2 a Gears of War 2: All Fronts Collection (obsahuje kampaň (=DLC) "Road to Ruin" a 19 multiplayerových map rozšiřujíí herní zážitek).
    5 multiplayerových map z Map Pack 1 a Hidden Fronts se nenachází na disku, ale jsou k dispozici zdarma ke stažení přes Xbox Live.
  • Kompilace Gears of War Triple Pack se sice dá sehnat pouze v US, ale nemá regionální zámek a tudíž...

    Tak se mi podarilo vygooglit ze ta treti "hra" je asi nejaka kompilace DLC. Jmenovite All Fronts Pack, jestli i Dark Corners si jistej nejsem - uvadej to ruzne.
    Hlavne jsem nikde nevycetl, co ty DLCcka obsahujou - muze nekdo objasnit? Dik
    Asi nebudu sam, komu tahle novinka spis otazky vyvolala.. : /
  • oin.odin

    dnes ma ZELDA narodeniny

    ahhh moje oči ronia slzy nad spomienkou v dokonalosť http://bit.ly/f35YS5 ... ah ako sa ta hudba k tomu hodila ... plačme ...
  • Uplne s tym suhlasim!!!
  • Zdarma dostupný FIFA 11 Ultimate Team pro FIFA 11 se dočkal dvou nových módů a 50 úprav, mrkněte...

    Také je to nejlepší mod v tomto díle. Skvělej manažer kartiček. Tohle se EA moc povedlo a druhá verze mi zvedla náladu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit