Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sleepless
    Nápodobně! I když Ishary už tam mají a Realms of Arkania taky :)
  • Mozna proto, ze jsi mr.Nobody
    Mozna proto, ze se na podobny veci ptal nekdo jinej.
    Nebo mozna proto, ze se nemuze dostat na kazdyho : )

    Co te zajimalo? Rad zodpovim. : D
  • Co takhle si o Dragon Age II pokecat s hlavním designerem Mike Laidlawem? Šanci máte dnes od 20.00...

    No pěkný akorát sem tam poslal asi 6 otázek a ani na 1 mi neodpověděli *10*
  • Mopped

    Promo na GoG.com: všechny Tex Murphy adventurky tento víkend s 60% slevou. Ti co je už mají, teď...

    Ach jo, nějakého Texe už mám, ale stále čekám na nějaký pořádný starý dungeon. Takový Dungeon Master, Beholdeři, to by bylo něco, nebo ať tam šoupnou Albion. To bych se asi posral blahem.
  • Reklamní sdělení: Na Shop.Games.cz proběhne tento víkend speciální slevová akce na čtyři vybrané...

    Jaky hry?
    Chci to vedet !HNEEEED!, jinak si to nekoupim : D
  • Čím tě gametrailers.com vytočili? Pořadem Pach Attack? *3*
  • DSkové tituly Drawn to Life a Scribblenauts prodaly překvapivých 3.5, respektive 2.5 milionů kopií.

    Nějak málo, ne, když DSek je na světě jak sraček, ne. (Pro nechápavé - souvisí to s narážkou na RDR, kdy zdejší novinkář napsal, že 8 mega je málo na westernovou střílečku.)
  • Promo na GoG.com: všechny Tex Murphy adventurky tento víkend s 60% slevou. Ti co je už mají, teď...

    Poznam ten pocit :)))
    Nice, you own all games from this promo. Have fun and don't forget to check out our next offer.
  • Cosi

    Reklamní sdělení: Na Shop.Games.cz proběhne tento víkend speciální slevová akce na čtyři vybrané...

    Tak řekl bych že první bude Uncharted 2 za 499,- už to na mě vybaflo při kliknutí na obchod jako první.
  • dodatek

    Jako vim, ze to jsou ruzne zkousky a co Kinect dokaze, ale zatim mi vse pripadalo jako sh.t. Viz neviditelny Predator nebo ze Kinect vymodeluje prostor a podobne si bylo akorat tak zabradlo, ktere bylo vzdalene kousek z pohledu, vzdalenejsi objekty neexistovaly.
  • Možnost předstírat, že jste Supermani nebyla ještě nikdy tak reálná...

    Nevim, jak ostatni, ale me uz docela ty videa s Kinectem unavuji... Ano, nemusim se na ne koukat, ale vzdycky nekam vletim diky nadpisu, rikam si, to bude urcite Kinect a stejne se podivam *2* Ale ruku na srdce, jakou maji pro hrace tyto videa hodnotu nebo moznosti? Dle mne nulove.
  • MrSanta
    Gametrailers mě poslední dobou tak vytočili, že na ně už přes měsíc nechodím. Ale kvůli Dukovi je zase jednou navštívím.
  • ..

    Nemohl jsi se dostat přes instalačku nebo co? Těžkej quest pro opičku zpoza Dunaje.
  • Dungeon Siege III vyjde pro PC, PS3 a X360 27. května, hlásí Cenega. Nezapomeňte, na hře dělali...

    no az na tych borcoch z obsidian,posledne hry co spravili tak riadne nap........ :D
  • Rekapitulace Activision: vývoj True Crime: Hong Kong a dalších Guitar / DJ Hero a Tony Hawk her se...

    To spíš samotný Activision by se měl přejmenovat na "CoD Makers". Ale vypadá to, že se jim to tam poslední dobou docela hroutí. Guitar Hero zrušili úplně, WoW už víc lidí hrát nebude a po Black Ops už asi další CoD taky nebude nejprodávanější hrou v historii. Jen tak dál, je třeba jim trochu srazit hřebínek, po těch Kotickových velkohubých kecech si to zaslouží.
  • Duke Nukem Forever gameplay

    za méně než 22 hodin.

    http://www.gametrailers.com/
  • Rekapitulace Activision: vývoj True Crime: Hong Kong a dalších Guitar / DJ Hero a Tony Hawk her se...

    Heh ten Blizzard s Diablem III je dost trapnej. Jeste ze nejsem fanda a Diablo I a II me uplne minulo, tak dlouhy vyvoj pokracovani uz neni normalni obzvlast u tak velkeho studia s kvantem lidi. zachvilku to prejmenuji na Diablo Forever :-)
  • John Carmack prorokuje smrt handheldům na konto tabletů a chytrých telefonů. 3DS a PSP2 prý tuto...

    Vávra s Carmackem by si jako bývalé herně vývojářské hvězdy u piva mohli vážně potykat. Hlavně když už jim oběma dávno ujel vlak a roky nic pořádného nestvořili a žijí jen z uvadající slávy.
  • zaphod

    Nejvyšší průměrné hodnocení her za rok 2010 na Metacritic měla Take 2. Na druhém místě je...

    Každý, kdo ji měl alespoň jeden semestr na výšce. ;)
  • PSP2 a 3DS prorokují smrt Johnu Carmackovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit