Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejný osud jako Crysis 2 bohužel postihlo i Killzone 3. Dva týdny před oficiálním vydání už...

    No tak u crysis mi je to vcelku jedno ze to uniklo ale u killzone me obzvlast mrzi. :(
    Killzone je klasika a jeste horsi je ze si ted lidi zadarmo zahrajou i multak(aspon to tak vypada)protoze nikdo nemuze zjistit jestli maj legal nebo ne.
  • Pan_Klobouk
    Nj, jak smutne... s takovouhle uz Crysis 3 vyjde jen na konzole. Podekujte sami sobe, pisickari. A naopak, Sony vyda Killzone 4 pouze na PC. Na PS3 se jen krade a ne, nebrecte... muzete si za to sami, playstationisti. ;)
  • Stejný osud jako Crysis 2 bohužel postihlo i Killzone 3

    Tak ono uz se fakt bezne pirati i na PS3?
  • Stejný osud jako Crysis 2 bohužel postihlo i Killzone 3. Dva týdny před oficiálním vydání už...

    Ach jo, piratstvi proste furt nici PC herni scenu... ;( I kdyz pockat...
  • Pan_Klobouk
    To nam Sony jiste brzo povi. Tedy az vymysli nejakou verohodnou povidacku pro media. Nedivil bych se, kdyby jim hru z lisovny (nebo studia) vynesl Geohot. ;D
  • Stejný osud jako Crysis 2 bohužel postihlo i Killzone 3. Dva týdny před oficiálním vydání už...

    Koho tentokrát bude Sony žalovat? Jinak to Killzone je vyladěná hra z lisoven nebo beta build několik měsíců starý?
  • Stejný osud jako Crysis 2 bohužel postihlo i Killzone 3. Dva týdny před oficiálním vydání už...

    Co se to sakra děje :D
  • Promo na GoG.com: všechny Tex Murphy adventurky tento víkend s 60% slevou. Ti co je už mají, teď...

    Skvela zprava! Ted jen nekde splasit volnej cas na dohrani vsech dilu :)
  • No tak si tejden počkáš a koukneš na to na netu... v čem je problém?
  • Dnes ve 13.25 na Prima Cool premiéra druhého dílu Re-Play s recenzemi LittleBigPlanet 2, Nail'd a...

    nemuzeme se koukat jelikoz na Slovensku nemam Prima Cool a Live stream Prima Cool je zakazany, new re-play sucks
  • Jj, vlasy jsou u poradu o hrach to vubec nejdulezitejsi. Nevim, ale ani druhy restartovany dil nejak nepresvedcil. Tucek zase svejkoval, kdy ho to prejde? V padesati? Modrak dorazil jen kvuli tomu, aby nam zive ve ctyrech vetach povedel stare info. To uz je jak novacke zpravy. No alespon uz jim je rozumet, kdyz jsou ve studiu a ne na ulici, jako minule. Zase ale to nasviceni, kdejake homevideo vypada lip, nez tenhle radoby TV porad. Takze Re-Play vs Gamepage, jeden za osmnact, druhy bez dvou za dvacet. Docela bida je to ale oboje.
  • Dnes ve 13.25 na Prima Cool premiéra druhého dílu Re-Play s recenzemi LittleBigPlanet 2, Nail'd a...

    Myslel jsem ze reklama na DS2 bude jen otazka jednoho dilu ale se.ou ji tam dal. Kdyby prostredky na ni radeji pouzily na ceske titulky do hry byl by efekt vetsi. EA uz kleslo na uroven Cenegy. *12*
  • Dnes ve 13.25 na Prima Cool premiéra druhého dílu Re-Play s recenzemi LittleBigPlanet 2, Nail'd a...

    Alžběta to tam sázela jako básničku, snad se to zlepší. Ale vlasy má zas fajn. *1*
  • Mopped
    Už jsou dávno v poličce:)
  • Mopped
    Tak pod to se podepíšu, na to sem zapomněl. Ono by toho bylo daleko víc. Snad se jednou dočkáme.
  • MrSanta
    Na ten se ani nedívám. Štvou mě recenzema, přijdou mi tam strašně neobjektivní. Hlavně to, že jedna věc se v jedné hře kritizuje a v jiné to nevadí. Taky to hodnocení mi hodněkrát přišlo zcela mimo to, co bylo v recenzi řečeno. A hlavně ta jejich posedlost CoDy. Jediné co mě tam dlouhou dobu drželo byl AVGN...
  • Já taky....

    Taky sem jim tam posílal a nic, škoda, ptal jsem se, jestli ve hře zase bude tábor družiny, úkryt či něco podobného, co, nebo kde to bude a co všechno tam budeme moct dělat....
  • Promo na GoG.com: všechny Tex Murphy adventurky tento víkend s 60% slevou. Ti co je už mají, teď...

    Lands of Lore by taky nebylo od věci.
  • sleepless
    Jsem smolař, poslední proma na GoG mi tuhle hlášku vyhazují skoro pořád....
  • sleepless
    Špatně :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit