Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto

    Další Souls hra od FS jen tak nebude

    http://wccftech.com/dark-souls-3-director-started-working-ip-demons-souls-sequel-remaster/

    Započaly práce na nové IP.
    • drasta
      No tak slava... uz to sekaj jak CoD.
      • Femto
        Nevšiml jsem si, že CoD jsou umělecké hry s propracovaným level desingem, skvostnou hudbou a momenty, které si budeš pamatovat ještě dlouho(Lorian a Lothric např.)
        • No teda Dark Souls neni spatna hra ale myslim ze to moc zeres :D
          • Femto
            nežeru ty tvoje hlody tak akorát. Pokud si to udrží kvalitu Bloodborne či o něco horší Dark Souls 3, ať to sypou každý dva roky, je mi to fuk. Stejně mně většina her nebaví/nezajímá.
            • Femto
              nauč se chápat text panebože, pak reaguj
            • N0isy
              Prej o něco horší Dark Souls 3. /facepalm

              Na Bloodborne to nemá, ale říct, že je o něco horší? Ti tam pěkně nakopali pr*el, co? *15*
          • Jack1947
            Jn, něco jako ty BF takže si nemáte navzájem co vyčítat *3*

            "Ty joo komentáře bez Veskoslava a 65+ lol. To je tedy twisted plot *8* *1* "
            • Ale jo :D
            • Jack1947
              "Jsem Drasťa , mám rád BF 3 a 3,5 , jsem fanboj a nebojím se to veřejně přiznat, KDo o mně pochybuje míním se s ním i prát" *4*
            • Porad te trapi ze jsem se ti snazil vysvetlit ze pises nesmysly o hre kterou jsi nehral?
        • Jack1947
          Remástr není tak hrozný ještě, až bude 20 díl tak si teprve povíme *3*
  • rancor1223

    Scany osmistránkového preview Mass Effect 3 z magazínu Gamer.

    Přijde mi že v EA jim řekli, že poskytnou exkluzivní obrázky a info, výměnou za pozitivní preview. Přijde mi totiž až příliš pozitivní. Zvlášť vychvalování co-opu je podezdřelé, protože z toho co jsem slyšel (nebo jsem to četl tady? *1*) není až tak úžasný jak píší.
  • existuje nejake mmo, viac zamerane na pvp, bud zapadofantasy(nie LOTRO), popripade zapadofantasy zmiesane s niecim.. cyberpunk, scifi...
    • Dark age of camelot ma skvele pvp je to asi taky prvni ktere melo RVR
      Everquest 2 obsahuje taky celkem pekne pvp ale je free to play
      urcite potom stoji za zminku Darkfall kde navic kdyz umres prijdes i o veci co mas u sebe
      stejne to funguje i u Anarchy online ale to je uz hodne dlouha doba co jsem to hral naposledy kdyz ted o tom pisu myslim ze hra mela dostat novou grafiku
      napsal bych i world of warcraft ale to me zpousta lidi ukamenuje x) nicmene u aren jsem byl schopen zabit celej den
      • jeste muzes zkusit Ultimu online
        • ultima uz je velke retro :)
          ale popozeram po tych ostatnych, dik
          *4*
  • Troll.diskuzni je zpět *14*
  • Kozy

    Warhammer 40,000: Regicide trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=gknpa8PXk5Y

    *14*
    • vypadalo to jak šachy, než začly lítat granáty a střeva :D
  • Dark Souls

    Má tu někdo zkušenosti z hraní Dark Souls? Chtěl bych si ji pořídit na PC ale váhám. Z videí mi přišla grafika nic moc (možná kvalita videa na youtube), z recenze jsem se dozvěděl že na rpg tam neni moc kecání ani nějakej super příběh. Aby ve hře nešlo jen o to že se tam hodně chcípá a o získávání vybavení a leveling (něco jako Diablo 3 na nejvyšší obtížnost). Mohl by mi někdo napsat v čem je dobrá a jak dokáže člověka pohltit?
    Díky
    • God-of-War

      Pokud čekáte na vydání God of War: Ascension, jistě prozatím uvítáte alespoň wallpaper na plochu.

      Já mám zkušeností dost *3* ( 125 hodin v Demons Souls a 220 v Dark Souls)..Dark Souls ti nedá nic zadarmo. Budeš tam chcípat, než přídeš na to, jak to hrát. Čekají na tebe epický bossové, luxusní délka + znovuhratelnost, atmosféra( některý dungeony sou fakt luxusní), pořádný vybavení a dobrej příběh..Pokud ti tohle nestačí, tak nevim *1* . A nesrovnávat to s Diablem, tohle je jiná liga.
      • Není to trochu podobné Severance: Blade of Darkness?
        • God-of-War
          Má pravdu ten chlapec.
          • Ok tak to zní dobře. Jen jsem ještě nezaregistroval jestli tam jsou nějaký questy (jak ve videu nebo v recenzi). Jelikož to je ale rpg tak počítám že to je samozřejmost. Aby to jen nestavělo na tom chcípání, bossech a že je to rozsáhlé.
            • Jojo Qsty tam jsou...asi 4 :D
  • MickTheMage

    Vypadá to, že jsme se dočkali prvního screenu z nového Prince of Persia.

    Vyzera to ako Assassins Creed a nema to ziaden styl, ani osobitost (ten screen). Skratka, vyzera to divne :)
    • montatatana
      Ale jsou tam maly decka! :)
      • Ještě aby šly probodnout.
        • Přesně toto mě irituje ve Skyrimu. Děcka huláka a řvou tak jim chci nařezat a ono nic *11*
    • Hlavně to vypadá spíš jako něco, co by se mělo jmenovat Prince of Egypt. *15*
      • Prý to má být spíš God of Persia *1*
  • ringmancz

    Za půl hodiny dojde k odhalení nového Need for Speed - buďte u toho !

    je z toho herní Rychle a zběsile
  • Majoru Nelsonovi se nelíbí přezdívka Xbone, kterou mnozí zlomyslně nazývají next-gen konzoli firmy Microsoft...

    nedávno jsem četl v Cinemě podobnej názor - že když třeba vidíte v kině film, kterej je naprostá megakravina, že by bylo fajn si aspoň uvědomit, že na tom strávily stovky lidí spoustu času a práce, že třeba mistři zvuku udělali dokonalou práci, stejně tak například kulisy a kostýmy byly parádní... bohužel to jediný, čeho si většinou divák všimne, tzn. herecký výkony, scénář a režie, stály za prd, a díky tomu všechna práce ostatních víceméně přijde vniveč... ale Major by zas měl mít aspoň smysl pro humor, Xbone je vtipný označení :)
    • Tilwaen
      K čemu jsou ty hodiny a hodiny práce, když výsledek stojí za houno? Někteří lidé by měli mít dost soudnosti na to, aby některé filmové počiny vůbec ani nevypouštěli na veřejnost. Pokud jim tato sebereflexe chybí, tak se ovšem nesmí divit tomu, když kritika zrovna nebude pět samou chválu.

      Ale na druhou stranu - díky takovým tu dnes máme takové zábavné oddechovky jako třeba Sand Sharks, The Stuff, Válka světů 2 a podobné skvosty na dlouhé zimní večery *15*
  • Steam

    Steam fora byla hacknuta ... tak bacha na karty :)
    • Ringwraith
      http://forums.steampowered.com/forums/

      A do řiti...
      • Tohle je problem jen pokud prihlasovaci jmeno a heslo pro Steam forum a Steam sluzbu mas stejne. Jestli ne, tak jsi v pohode. Pokud jo, tak si musis davat pozor a radeji vse pro jistotu zmen!

        PS: Jsem rad ze jsem mohl napsat neco rozumneho jako 6000. prispevek :P
        • Ringwraith
          No jo, změnil jsem hesla všude, kde jsem měl stejné jak na Steamu.

          Teď nezbývá než pozorovat výpisy z karty a věřit v šifrování Valve.
          • Ja jsem nastesti vzdycky pouzil Paypal namisto karty, takze bych problem v tomto mit nemel. Uvidime, jak to bude pokracovat. Ze si ti crackeri ale nedaj pokoj. Za koule do pruvanu bych je povesil
        • Sice se neví zatím rozsah škod, ale prolomena byla i hlavní databáze Steamu (tedy nejen fóra) s maily, hesly, kartami atd... Hesla a údaje o kartách byla naštěstí šifrovaná (i když to bezpečnost nezaručí).

          http://www.pcgamer.com/2011/11/10/steam-database-hacked-encrypted-credit-card-information-and-passwords-compromised/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit