Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V jednom z pokojů v Deus Ex: Human Revolution (jenž se odehrává v roce 2027) na stěně visí plakát...

    Až takhle dopředu si Square Enix dělá reklamu? :-D
  • Killzone se pracovně jmenovalo Lost Boys Games (LBG), podívejte se na (p)ůvodní návrhy příběhu...

    Lost boys games se jmenovala guerilla, killzone se puvodne jmenoval marines. Ctete prdeli nebo co?
  • Plná verze Crysis 2 zpočátku nebude podporovat DirectX 11, do hry bude přidáno až později přes...

    DX10 ne-e? Uz v jednicce prece byl...
    Si asi taky tentokrat budu muset zanadavat na ty pekelny konzole : D
    • Pokrok nezastavis...
      • Už máte okoukaný wallpaper? Ozdobte svoji plochu jednou z osmi tapeta s motivem Dragon Age II ve...

        Konzolím se to ale zjevně daří:-)
  • Plná verze Crysis 2 zpočátku nebude podporovat DirectX 11, do hry bude přidáno až později přes...

    To je vtip? DX9 u hry, jejichz predchudci byli technologickym leadrem a vzdy otestovali nejnovejsi technologie naplno. Ale dnes neni 1. dubna.
    • Plná verze Crysis 2 zpočátku nebude podporovat DirectX 11, do hry bude přidáno až později přes...

      je to proste konzolovy port at rika kdo chce co chce ..
      • Plná verze Crysis 2 zpočátku nebude podporovat DirectX 11, do hry bude přidáno až později přes...

        Tak s timhle at jdou do prdele, za tohle ja prachy teda urcite nedam.
  • Plná verze Crysis 2 zpočátku nebude podporovat DirectX 11, do hry bude přidáno až později přes...

    no fuj... zklámání pro mě i pro grafickou kartu, která mi zanedlouho dorazí!
  • Crytek se pokoušel do Crysis 2 přinést podporu PS Move, ale nakonec od něj upustil, protože by...

    jo jo kdo umi umi, kdo ne sere na to... komplikovane ovladani, spatna vymluva.. jestli je ovladani podobne jednicce tak by to slo udelat podobne jak to bylo na pc...
  • Od pátku, pravého poledne, až do pondělí stejného času se budou všechny zkušenosti získané...

    Tohle platí i pro Xbox verzi prosím ?
    • jj, mělo by to být na všech platformách
  • Nathan Fillion zdůraznil, že hlavní roli ve filmu Uncharted: Drake's Fortune nedostane on, ale Mark...

    Marka Wahlberga mám vcelku rád, ale na tuhle roli se podle mě nehodí:-/
    • skoda no, potrebovali tam dat asi znamejsi tvar...
  • Na Xbox Live je nyní zdarma ke stažení DLC Soldier Outfit do Fable III.

    Ale no panečku tohle je zpráva do pranice
  • Chystá se kontroverzní mod do Half-Life 2 v kterém je hlavním úkolem v roli studenta postřílet...

    To už je vyšší škola trollingu. Na druhou stranu, hráči to pochopí jako recesi, ale co neznalá veřejnost? Už zas vidím ty pánbíčkáře, co se snaží prosadit globální zákaz her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit