Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dragon Age II bude oproti svému předchůdci o 20hodin kratší a 2,5x více filmovější.

    sbohem dragon age... a já se tak těšil :(
    • Je to smutne, proste "lepsi a lepsi".... Ted uz opravdu nezbyva doufat, ze Zaklinac 2 se povede natolik, ze nejen hraci, ale i vyvojari budou spokojeni:-)
  • Dragon Age II bude oproti svému předchůdci o 20hodin kratší a 2,5x více filmovější.

    To že to bude akčnejšie mi nevadí, lebo ja také hry môžem, ale to že to bude o 20 hodín kratšie tak to ma teda točí. Zase mi chce niekto predať hru čo dohrám za jeden deň. Obrazne povedané. *10*
    • Před pár dny jsem četl, že vývojáři udělali hru kratší schválně, protože jedničku dohrálo strašně málo lidí - tedy aby prakticky všichni hráči mohli pocítit emotivní zážitek, který celková hra přináší.
      • Chystá se kontroverzní mod do Half-Life 2 v kterém je hlavním úkolem v roli studenta postřílet...

        Jasne, ja v praci budu psat hlaseni taky jen z poloviny, protoze budu predpokladat, ze si to nikdo do konce neprecte... :-)
        • A kdyby DA2 vyšel a měl 150 hodin, tak zas budeš reptat: ,,Kurva, to je dlouhý, to nemám šanci dohrát.´´

          Takovým škarohlídům se fakt nedá zavděčit. *10*
          • smejki
            bože, to je bullshit *7*
        • Na škole to tak s domácimi úlohami funguje *1*
  • Dragon Age II bude oproti svému předchůdci o 20hodin kratší a 2,5x více filmovější.

    no to bude úžasná změna k lepšímu... z akčního RPG, které očesalo pravověrné RPG do morku bioware kosti, uděláme akční hru s prvku RPG. Všechno se jen zjednodušuje, to je hrozné... A z dalšího Mass Effectu (3) udělají doomovku, ne? *10*
  • Dragon Age II bude oproti svému předchůdci o 20hodin kratší a 2,5x více filmovější.

    Nic nečekaného. Hra, která vznikne za rok nemá ani náhodou šanci bejt tak dlouhá a kvalitní jako DA jednička :-)
  • Dlouho očekávané 1.5GB velké PC demo Crysis 2 stahujte přímo ze serverů EA, Nvidia nebo Shacknews.

    Do hry sa nedostanete nechce sa prihlasit na ucet.
    • Pravděpodobně jsou přetížené servery, pokud je to v tvých silách, zkus to o něco později *3*
  • Novinky o Super Meat Boy: 1) Prodalo se přes 400 000 kopií, 2) Mnohem více se prodalo přes STEAM než XBLA, 3)Zřejmě vyjde na 3DS, 4) Určitě nevyjde na WiiWare.

    Nikdy neříkej nikdy.
  • Dlouho očekávané 1.5GB velké PC demo Crysis 2 stahujte přímo ze serverů EA, Nvidia nebo Shacknews.

    Proč si EA nezaloží nějaký EA torrent na dema, takhle sosat je to smutné. *10* Zlaté torrenty na stahování. *3*
    • JA teda nevim, ale stahoval jsem z gamershell.com a za 10 sem to mel doma.. Musis jen trochu hledat.
      • 10 minut sem chtel rict...
    • Dlouho očekávané 1.5GB velké PC demo Crysis 2 stahujte přímo ze serverů EA, Nvidia nebo Shacknews.

      Pomalu ti to stahuje? Nebo jaký je problém? Mně osobně to stahuje v poho *3*
      • Ano, ale torrent je rychlejší a pohodlnější.
        • Dragon Age II bude oproti svému předchůdci o 20hodin kratší a 2,5x více filmovější.

          a také nelegální. To by bylo EA proti sobě.
          • Proč by si EA nemohla PC demo Crysis 2 hodit na torrent?
          • Torrent sám o sobě je legální. To, že se přes něho začaly postupem času tahat především materiály nelegální, už je zase jiný příběh.
  • Mnoho japonských majitelů Nintendo 3DS si stěžuje na bolest očí při hraní, nekteří z ních...

    Po pěti minutách, nebo po pěti dnech?
    • Máme to (bohužel) správně - po pěti minutách!
  • Aplikace AirMusic umožňuje streamovat hudbu z iPadu do X360,PS3 a PC.

    Diky, funguje bezvadne *5*
  • Nejprodávanější tituly 9. týdne v UK: (1.) První místo obsadila novinka Killzone 3, jenž se...

    Novinka Killzone 3 se NEprodává lépe než předchozí díl ("Killzone 2 outsold Killzone 3 at launch")...
    • Díky za tvůj postřeh, opraveno.
    • Psychotic

      Přehled všech (47) achievementů Homefront.

      Pokud vím, Killzone 2 byl ve své době vlajková loď PS3 a jediná konkurence Halo. Dnes už je to jen jedna z mnoha stříleček, byť překrásně graficky zpracovaná a s dobrým multiplayerem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit