Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boože,každej tady komentuje uroven grafiky ale buhví jak to tam bylo nastavené,popřípadě jaký build hry měly k dispozici každopádně z toho videa nic nepoznáte,počkejte na full...U mě jsou Shift a GRID nejlepší závody na PC....
  • Dokud si nezkusím, neuvěřím. Tohle vypadalo dost píšerně, ale ten klučina s nepřipevněným volantem u rozkroku mluví myslím za vše. Jízdní model Shift1 + reality mod odstraňující vždynapředletící zadek + odstranění hopsání styl "marš" (levá - pravá - levá - pravá) a není co řešit.
  • bože, tady jsou ale chytráci fakt *1*
  • neuveritelne,ako nechutne plave ta kamera.... *7*
  • No vypadá to stejně nudně jako Shift1 ( pro mě to byla nejhorší koupě v životě DVD jsem daroval ) *12* Mimochodem bez modelu poškození to bude pořád jen arkáda a ty keci o realizmu si můžou strčit někam *12*
  • Jako líbí se mě to ale.. přinde mě to jako datadisk a né plnohodnotná dvojka ... snad to bude vypadat jak v pořadu Re-play když v předehře byl Shift 2 a ty záběry z hraní byly oněčem úplně jiným teda..
  • Už od začátku muselo být každému jasné že NFS bylo a bude vždy arkáda, protože to tak prostě být musí. Jediná možnost jak to změnit je umožnit ve hře jak realismus tak arkádu a nebo najít ten správný poměr což není nic snadného. Vždycky bude někdo prskat. Hra je hra a člověk se má u ní bavit. Pokud by hra simulovala jen realitu bavila by tak 1% hráčů což si tahle značka nemůže dovolit. Pro ty je tu Live for Speed. Uvidíme jak to bude. Nikdo neví jak je ve videu hra nastavená a navíc ten maník řídí opravdu jako prase stylem plný plyn - žádnej plyn.
    • No uplně bych to neodsuzoval, jednicka me dost bavila. Nejsem nejaký nadšenec arkadovek, ale opravdový simulátor taky uplně nemusím. Nejsem totiž až tak dobrý řidič a proto mě třeba jednička dost bavila. Nebyla to ani arkada ani simulace, ale něco mezi tím. Proto doufám že se jim to povede i tentokrát.
    • Pan_Klobouk
      "simulovat realitu si tahle značka nemůže dovolit" - maximalni souhlas. Pak je ovsem divny, ze EA vsude vykrikuji, ze delaji simulator a ze vsechny okolo zaslapou. OK, ani Forza ani Gran Turismo nejsou simulatory (i kdyz GT si na nej hraje) ale na koho teda vlastne Shift 2 miri?
      Cekal jsem, ze kdyz se odprostili od znacky NFS, trochu do toho slapnou. Ale dle videa zase nic, fakt jen datadisk k jednicce. Vic trati, vic aut, vic barvicek, vic slunicka. Uvidime az za mesic, ale snad to zase zachrani mody od komunity.
      • Naprostý souhlas!
        • Jasně ale marketing je marketing a praxe je obvykle věc úplně jiná. Vývojáři a obecně lidi co na tom dělají do prodejní strategie zcela určitě mluvit nemohou. Prostě asi si myslí že "realita" je in a tak to tlačí jak můžou. Každopádně ale nelze popřít že už první SHIFT byl oproti ostatním klasickým NFS dost velký krok dopředu a před ním bych si ani neuměl představit že EA něco taového vydá. Jasně nebylo to 100% (ono taky co je?) ale mě to v rámci možností naprosto vyhovalo. A stejně tak mi paradoxně vyhovuje i nový Hot Pursuit, protože jsem dostal přesně to co jsem čekal. Tedy žádnou realitu ale pouze pěkná auta se slušnou hratelností. Ćekat že v době kdy vývoj hry stojí miliony dolarů a navíc jednoletým cyklem nových pokračování můžeme být jen rádi že vůbec SHIFT je takový jaký je (bude).
  • Shift jedničku teďka hraju a co mě nejvíc vadí je neustálé pískání pneumatik... To je vážně něco příšerného. Raději mám vypnuté zvuky :-/ Tady to koukám už opravili a gumy nepískají při každé zatáčce :)
    • Doporučuji buď community patch, anebo rovnou Sharp Tyres Mod, který brakefix obsahuje.
      • bohužel to hraju na xboxu a nemám live :(
        • Tak tam s tím nic neuděláte. Shift se dá "opravit" pouze na PC.
  • Ja bych hru jeste neodsuzoval,jeste je stale cca mesic do vydani hry.
    Video se mi moc libi,a jestli nekteri mluvite,ze ve hre chybi opet realita,tak si bezte radeji zajezdit na Brnensky okruh.
    Slovo hra je od toho,aby se u ni lide bavili a (hrali),zadna hra nebude nikdy jako realita,tak uz to konecne pochopte.
    • ovsem jen do chvile, nez se o te hre jeji autori zacnou vyjadrovat jako o simulatoru, to je zase od slova simulovat, tedy snazit se co nejpresneji napodobit, a co si tak vzpominam, EA meli plnou pusu reci jak se pusti na stejny pisecek s Forzou a Turismem
      • Tak GT5 ani FM3 stále o kousek nejsou na písečku okruhových simulací. Tam jsou z konzolových her akorát tak RacePro (Xbox360 konverze Race07 z PC) a Enthusia (PS2).
        • To je sice pravda, ale vývojáři SHIFT 2 tvrdili, že to Forzu a GT pohřbí a zatím to co ukázali spíš vypadá na HotPursuit se závodákama :-D
  • Tohle video není v HelmetCam pohledu, ale normální kokpit cam! HelmetCam poznáte tak, že jde vidět spodek přilby.
    Jinak zvuky parádní, hodně okruhů, grafika super.......ale jak píšete ta plavací fyzika....a taky mi přijde, že budto ma plnej plyn nebo zadnej. Je to nějaký divný! Ale co mě nejvíc praštilo do očí je to jak cca v devadesáti vyjede v zatáčce do trávy a nic se nestane jen stočí volant z5 a za 2s je zase na trati.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit