Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, koukám, že marketingová bublina NFS Shift2 splaskla a máme zde jen další, z průměru nevybočující závodní hru... v téměř kreslené grafice. EA games mají poslední dobou jen hubu plnou keců, ale realita je úplně jiná.
  • tak jsem se tesil, ze se dalsi shift priblizi vic simulatoru a podle videa se to opet nestane.. dalsi z rady obycejnych arkad ;( ale grafika se mi libi moc.. ty cartoon stromecky jsou bombasticky ;) no nic.. tak si budeme muset pockat na rFactor 2, kterej vsak bude kdovi kdy ;(
  • už podle videa je cejtit, že to auto podivně plave.. možná je to ale jenom tim pohybem v kabině, každopádně doma to budu mít taky na televizi, která se nehejbe, takže pocit z toho bude podobný :o(
  • Jenom jedna otázka... Kde má ten HelmetCam???
    • to by mě taky zajimalo... kdyby mi někdo ukázal tohle video a řekl, že je to SHIFT 1 tak mu uvěřim... myslel jsem, že ten HelmetCam bude víc poznat (možná ho neměl zapnutý nebo nebyl k dispozici), chování řidiče v reklamních videích a celkový dojem byl jiný, holt EA, od nich už asi zázraky moc čekat nemůžem :D uvidim jak budou vypadat recenze nebo si to sám zkusim, ale z toho to nemám moc kladný dojem..
      • helmet cam v tomto videu nie je zapnuty. Helmet cam moze byt zapnuty/vypnuty. Pozri aj dalsie jeho videa, je tam aj helmet cam.
  • Reklamni poutace jsou jednoznacne jeste neprodane vsude loga NFS:S xD.
  • To okoli vypada priserne! Hlavnety "Cartoon" stromy
  • montatatana
    GT5 verze Nordschleife se mi taky libi o neco vic. Je takova sterilnejsi a min barvickova, coz v tomhle pripade pusobi o neco lip (jinak mi sterilnost GT5 vadi). Kazdopadne to ale vypada paradne. Těšám se :)
    • M.Habarta
      Ano! Za sterilní Nord!
    • Podle mne nejhezčí zpracování Nordu má v současnosti Shift1. V GT5 je takový jakýsi sterilní a více se mi líbil ve verzi z GT5 2010 Demo (také známé jako Mercedes Benz SLS AMG demo).
      FM2/3 nemá vydařené stromy a Nord vypadá hodně divně.
  • moza je to jen lowres videem nebo zvykem, ale verze Nordschleife z GT5 se mi libi o neco vic, navic ten clovek jede jako prase, coz muze byt (mimo jine) zpusobene tim ze ma volant buhviproc polozeny na koulich :)
    • Pan_Klobouk
      ad volant na koulich - to bude asi to stale opevovane pohodli konzoloveho hrace. ;) Nac se krcit u PC, maleho monitoru a na nepohodlne zidli. Pekne se pohodlne rozvalim na pohovku, pred obri TV, volant hodim na koule a pripadam si jako v realu.

      ad Shift 2 - vypada to uplne stejne jako jednicka, auto zase nevyzpytatelne plave a cely je to nejaky vic barvickovy a slunickovy. Ale vyzkousim, uvidime co nastaveni, asistenti a hlavne AI (ta byla minule dost divna).
  • Mohli tam aspon dat niekoho kto vie aspon trochu jazdit. Ale hra vyzera pekne. I ked neverim, ze to uspokoji simracerov.
  • Nevypadá to nejhůř ale doufám že to nebude jako v jedničce tam ty auta strašně plavaly i když jsem měl kde jaký supersport...zkoušel jsem různě nastavovat hrát s volantem i gamepadem a nakonec jsem se na to vykašlal .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit