Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Az vyjde Kingdom Come a Elder Scrolls VI, tak budeme moct posoudit.
    V plno vecech ma pan Vavra pravdu. A na plno veci udelali fanousci mod (opravu).. Aspon nekdo :)
    • V plno věcech má pravdu, plno věcí je tak, ale dá se hráčsky obejít či přizpůsobit (taky mi vadilo, źe je možné plavat i v plátové zbroji, tak jednoduše neplavu v plátové zbroji :-)), a některé věci jsou vyloženě hovadina. Ale Skyrim rules, i když má chyby. Dobré přátele taky neodkopnete, protože mají chyby.
  • Jsem zvědavý na tu Vávrovu "super hru", která má po letech vývoje pouze průměrnou grafiku. Asi si pan Vávra chtěl udělat nějakou hru, která by porazila jím nenáviděný Skyrim, ale nakonce to dopadne tak, že oná "slavná" Kingdom hra bude pouze simulátorem chůze :)))
    Pane Vávra, až ta vaše hra za rok či dva vyjde, tak si můžete mastit ego, že jste udělal hru, která má o něco lepší grafiku než Skyrim, ale nezapomínejte, že mezi těmito hrami bude rozdíl 5-6 let :))
    • Průměrnou?? *1* Ta hra má i na rok 2017 grafiku sakra dobrou. *4*
    • Jasně, hry jsou přece jenom o grafice... to je možná dneska problém, když si to někdo dokonce i myslí.
  • trapna recenzia, autor je asi disabled a ventiluje zlost
  • Kdo hraje hry (tady asi každej) tak at neváhá a vyplní muj dotazník na téma digitální distribuce a pirátství pc her k mé bakalářce! :) díky všem
    https://docs.google.com/forms/d/1o6JNoxR4GA0rn_kRj4YYu9WxUSvWrP-bi429KM6Y0Zw/viewform?usp=send_form
    • jdi s tim do prdeele :)
  • komentáre nímandov ?? Sory, je jedno kto je Dan Vávra a v mnohých veciach má pravdu, ale fakt to preháňa a zbytočne niektoré veci nafukuje!!! Ta hra je prostě božííííí....(bola)..už trochu zostarla!!!
  • Dle mého názoru si za nadešlé roky Vávra vypěstoval naprostou nesnášenlivost k TES sérii a teď si tu na Skyrimu vylévá zlost. To že mu vadí NAPROSTO KAŽDÁ maličkost, bych ještě skousl, ale to, že si většinu ze svých "důkazů" (zdůrazňuji, že slovo důkaz je v uvozovkách) ani pořádně neprověřil mi nedává smysl (Např. nemožný boj na koni, stejný vzhled domů v různých městech, atd.) Také mě nadále iritoval ten jeho skeptický přístup NAPROSTO KE VŠEMU. Mohl bych v klidu a s jistotou říct, že Vávra dokáže ze všech lidí na světě nejlépe zveličovat problémy a nezmary(Tak tam nejsou hajzly, no a co? Tak to nemá naprosto dokonalou grafiku, no a co? Tak trvá loadnutí inventáře o sekundu později, než v Red Dead Redemption, NO A CO?) To je ode mě asi vše, zatím naZhle, a doufám, že při příštím sepisování recenze Vávra nezapomene na MOZEK :DD
    • Na koni původně bojovat nešlo... -_-
  • Dan Vávra má pravdu přibližně v dvaceti bodech obžaloby, tak napůl v dalších patnácti a pak uz jenom mele hovadiny.... Ok je to generované, ok, čas od času to má nějaký kiks ale absence záchodů? Někdo by tomu muži měl vysvětlit že open world RPG je o něčem trochu jiném než o vyměšování organismu. že po čtyřiceti hodinách má stále stejný meč? Asi neumí zas tak dobře hrát a mimochoden dvanáctiliberní meč by vážil v přepočtu z britských váhových liber přibližně 6.8 kg. vysvětlete prosím někdo Danu Vávrovi, že se sedmikilovou zbraní by se Vám netahal ani ten nejmáklejší středověký rytíř z technicky nejzaostalejší vesnice. Sorry tohle nebaštim
    • Ve Skyrimu a obecne v TES od tretiho dilu není generovane nic, vse je delane rucne...plno lidi tomu nemůže porad uvěřit, ale je to tak.
      • To bude tim, ze netusis jak se hry delaj. Takze realita je takova, ze se generatoru rekne, tuhle udelej udoli, tuhle hory, tuhle poust ... a on neco vygeneruje. Pak se to lehce zmoduje rucne. Dale se rekne "tahle vypada vesnice" a ta se pak 100x nakopiruje do krajiny, stim, ze se semo tamo lehce rucne upravi. A prave tyhle postupy vedou k tomu, ze kazdej barak vypada stejne jako 158 jinych baraku.

        Dtto samo plati pro rostlinstvo, stomy atd, to se vsechno generuje, a maximalne rucne doupravi. Ostatne, v Oblivionu se tim chlubili. Ze je to vsechno vygenerovany.
        • a další jeliman, napred si něco o tvorbe TES zjisti nez zacnes placat tyhle generovane kraviny.
          pro začátek doporučuju tohle video, a pro jistotu, ano takhle presne to delaji i v bethesde..TES editor mají uplne stejny jako tenhle clovek.
          https://www.youtube.com/watch?v=RpNIk1g0wcY
          a když se budes snazit ještě vic tak jiste naleznes i daloko prukaznejsi videa..primo od Bethesdy.
          • Pokiaľ sa dobre pamätám, tak v GECKu (pre neznalých - F3 a FNV editor) bola možnosť náhodného generovania landscapu, a odvážim sa tvrdiť, že aj Creation Kit toto umožňuje. To je ale jedno, pretože dungeony (a všetky interiéry) náhodne generované NIE SÚ. Možno práve preto sa niekomu môže zdať, že áno, pretože sa pri ich tvorbe používajú tie isté meshe. Uznávam, že všetky hostince sú identické a pôsobí to dosť divne, no osobne si myslím, že Bethesda pri tvorbe ostatných dungeonov, jaskýň a podobných interiérov, odviedla poctivý kus práce - interiéry sa mi zdajú oveľa viac prepracovanejšie než exteriéry.
          • a ze se chlubili v Oblivionu ze je vse generovane?..OK..tak to mi teda ukaz zdroj tohohle tvého vymyslu...pokud vim Tod Howard prave naopak u každého TES zduraznuje ze je hand crafted..
            • Jestli to není náhodně generovaný, tak jich lituju ještě víc - tak otřesně navrhnuté a stejně vypadající dungeony jsem v životě neviděl.
  • Krescz
    tohle je to nejlepsi co jsem kdy cetl...so much TRUE! *14*
  • komentáře nýmandů, kteří nevědí, kdo je Dan Vávra, to nejlepší na tomhle článku *1* *1* *1*
  • Týpek asi nehrál Gothic... :D pak by považoval Skyrim za dokonalost seslanou z nebes...
    (ne, nemám nic proti Gothicu, rád si ho zahraju, ale ta hratelnost je fakt otřesná :D)
    • Gothic je hra z roku 2001!! A aj tak je premakabejsia nez tento odpad, ktory si dovolili nazvat RPG..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší