Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci vypadat jako kverulant, ale neni to uplne to same video co tu bylo jako "novinka" uz tyden pred timhle? :)
  • Cajk
    Bum, prásk! Bum, bum prásk! Zííív! Uninstall! Původní AA bylo zajímavý všim kromě soubojů:)
    • To jsem jeste nezazil, aby moderator troloval.
  • No .. taky bych se klidně nechal zmlátit *5*
  • Staci se kouknout na par videi co oni vydaji a mam dohranou hru.
    • Eh...a nejde spíš u her o ten pocit z hraní a ne jen o to abych to dohrál a byl king ? lol
      • Pochopil si vůbec předchozí komentář?
        • Zda se, ze spousta lidi nepochopila maji stejnou uroven inteligence jako Šenkstr.
  • C-orak : Hele že ty seš ten z eurogameru tam si totiž psal na chlup to samý ( souboje nejsou dinamický a všichni ste tvrdáci) já věděl že nejseš normální :-)
  • bmarg
    Jednička byla revoluční hlavně stím že přišli s novým stylem soubojů.. ale popravdě jsem čekal že na tom zapracují nějak víc a dotáhnou nějaké fatalitky, nebo odrážení, vykrývání ran, úderů od vícero lotrů... Ale Catwoman má kurnik pěknej arsenál kopů a skoků.. jen škoda že v té hře nefunguje gravitace, nebo že by měla silikony? Protože jak je vzhůru nohama nad tou žíravinou, nebo co to je, tak z toho extra velkýho výstřihu by jí na 100% alespoň jedno prso muselo vypadnout... ale co :-D To jsou detaily
    Jinak pravda, v jedničce mi nepřišel tak nabušenej, ale tady asi celej večer žral steoidy a je nějakej extra muskulární..když už je to takový ho.ado jako kulturista první třídy, tak by nebylo naškodu, mu udělat těžkopádnější chůzy a pohyb, protože s takovýma křídlama a prsama bych chtěl vidět jak udělá salto, nebo jak chodí po laně :-))
  • Přijde mi že batman zní jinak :/ a přijde my až moc nabušenej :D jinak parádička :) a to že tu je hodně animací?nebál bych se :) v AA byli pasáže kdy jste desítky minut jen hráli a pak třeba 5minut animace
  • Jením slovem WOOOW
  • Huhehe to teda pekna cypovina. Ale kdyz to nekoho bavi brat mu to nebudu
    • Jdi si za maminkou pro dudlík a mazej hrát CoDko blbe...
    • No tak nepiš takový kraviny! *12*
  • Hele neberte tady nikomu názory jo, tady se zase může jenom samochvála a myslím to ironicky, vyrýmujte si to s nejbližšími slovy samo-chvála. Ty souboje nejsou dinamicky. Ste hrozní drsňáci co? Už je to tu jak na BW.
    • Hlavně že ty si nedrsnější když píšeš dynamicky s měkkým I *7*
    • Jako bych to už někde viděl.
      • jo jen ne vytrzene z kontextu :-)
        • Prej kontextu. :D Zase si to myslel ironicky nebo dinamicky ještě že se to rýmuje.
          • Jasně fášku :)
            • Ty vole... Že ty si ten spamerský buzerant, čo przní diskusie na zive.cz...
          • evidentne jsi nic z toho nepochopil tak proc se namahat :-)
            • dobry panove nejen ze mate potrebu tahat jednu diskuzi z jineho webu sem na games ,ale jeste mate anonymne me urazet vkladat slova co jsem ani nerek a prekrucovat co jsem napsal. Takze az zas zacnete tady moralizovat zamette si nejdrive pred vlastnim prahem pak se mozna budem moct pobavit na nejake urovni.
            • Aha. No to je preci normalni... : )
              A nelezte proboha na eurogamer, cunata! ; D
            • Crook: přečti si jeho splašky v batman diskuzi na eurogameru pak pochopíš. Nikdo nic neví jen copák je tvor dokonalý a to co řekne on je jediná správná možnost a pokud řekneš něco jiného tak si deb*l a nechápeš jeho úžasné texty!
            • No ja tady teda nechapu vubec nic : D
              Muze to nekdo vysvetlit aspon mne, kdyz prichazim v miru?
            • Ty tvoje fašistický bláboly chápe možná tvůj doktor.
    • aha tady se nekdo snazi bejt desne vtipnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit