Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • B.o.b
    Prostě paráda *4*
  • Nebudu se na to dívat věřím,že to bude pecka stejně jako jednička,kterou považuju za jednu z nej her všech dob!Čekám jen na možnost předobjednat zběratelku-těším se jak sviň:-)
  • Nejen, že nejde psat komenty do vlákna, ale ješte je nejde ani upravit. Výborně TG. Máte opět jedničku.
    • Mozna se zkus zaregistrovat, puclicku.
      A ze blbe klikas je taky jen o tobe. Trollim tady celou vecnost, a ze by me to hodilo mimo vlakno se mi nikdy nestalo.
  • mno hlavně , že PShit 3 má něco lepšího. Krabička jako krabička, dítě jako dítě.
  • jezus nechapu co se vam na bitkach nelibi, podle me jsou vyborne provedene a u jednicky me moc bavili !! :)
  • uz se nemuzu dockat :) jenom prosim davejte videa z PS 3 stech XBOXovych textur a grafiky se mi chce blit veskerou hru zkazi
    • Whisp
      Vtipálek *1*
    • Je to blazen!
    • chcel si povedat z pc ostatok si mega blitky
      • jake z pc??se podivej debilne na cem to asi hraje je tam zelene A atd. tlacicka se poradne kukni a pak neco pis sleponu!!!tupy
        • Jenže ty by si měl nejdřív pochopit smysl něčího komentu než ho začneš urážet ;) On to myslel tak že ne z ps3 ale at davaj videa z PC. I když ten tvůj uplne první post je sám o sobě hloupý jelikož na games.cz asi těžko ovlivněj jestli to vývojáři natočej z xboxu,ps3 nebo pc. ;)
  • Uz sa tesim *1* *1*
  • lol batman bol najlepsia bojovka na pc aka kedy bola
  • Já nevim ten styl soubojů se mi moc nelíbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit