Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je moc pěkná a mohla by to být i zábava, takové trochu jiné GTA.

    Jediné, co mě znepokojuje je Davidova hvězda na zádech hlavního hrdiny. Nevím, jestli nám autoři chtějí říct něco významného o fungování informační společnostni, ale možná by stálo za to, na to pro legraci poukázat v médiích. Autoři budou muset vydávat omluvná tisková prohlášení, hra bude zakázaná v polovině světa a vydání to odloží tak o rok, aby se na skandál zapomnělo *4* .
    • Ronox
      No nevím jestli Davidova hvězda .. spíš hromada piček ;)
  • 15 min nudy
  • ja chci taky mobil kterym muzu otevirat zachodovy prkynka. jsem jediny komu to prijde strasne primitivni a bez jakekoliv vyzvy ? alespon tim jak se to doposud prezentuje.... *6*
  • Knoxx: "o grafice to není, ale..." - tak záleží pokud řešíš samotnou kvalitu grafiky nebo prostředí (víc detailů atd).. každopádně souhlas, vypadá to mnohem (vizuálně) líp, než GTA V, které je jak samotnou kvalitou grafiky (navíc ty hnusné pastelové barvy všude), tak leveldesignem o třídu níž.

    A hra samotná, asi jako většina, čím víc toho vidím, tím víc mě to nebaví...
  • michaliuz18
    a zas ta hlupa slepa a hlavne Hlucha AI , sak ubisoft ...
    nic nevnimaju nic nevidia maju svoj blby skript, a naschval otocenie chrbtom aby sa stealth hral lepsie , a dokonca sa nedaju ani odtiahnut, ale to neva nikto si mrtvolu nevsimne, zorne pole asi jeden meter ... dalsia ukazka ako streli na auto, henten si sedi na lavicke akoze nic, asi ma v usach ultra HQ sluchatka pri ktorych nepocujes ani hlasny vystrel z pistole za jeho hlavou , omg...ale sak riesim detaili zabite ma ale bije to strasne do oci

    jazdny model je tiez chabý, alá mafia2 ..(ta ho ale mala horsi) - arkada
    ale po ostatnych strankach sa mi hra mrte paci, a hlavne ma laka spoznat ine mesto nez len otrepany nudny trapny onicom newyork ktory je v kazdej prvej hre
    • zdeeneek
      Hele to, ze lidi nereagujou na divny chovani nekoho jinyho je bezny i v realnym zivote. Nedavno jsem na idnesu videl video z nakupniho centra, ve kterym chlapek sedi na lavicce a cte si, prijde k nemu nejakej typek a zacne ho rubat takovym zpusobem, ze se chlapek nezmuze vubec na nic - 2 lidi, kteri sedeli asi pul metru od neho delaji jakoze nic nevidi/neslysi, kolemjdouci akorat otoci hlavu a jdou dal ... V dnesni dobe asi normalka - nevidet, neslyset, do niceho se neplest.
    • michaliuz18
      dajte minusi za to ze mam pravdu :D uz vidim tie recenzie same 10 zas lebo to ma silnu reklamu dobru grafiku a vsetci su nadrzany z toho ze hrdina ma ruky vo vačku, zobudte sa ludia, ani bioshock novy neni na 10 nebyt elizabeth je to hnus ani by som to nedohral
      • zdeeneek
        Hodnoceni vubec neresim. Z toho co jsem videl/cetl si myslim, ze me bude hra bavit a jestli dostane hodnoceni 7 nebo 10 je mi uplne jedno.
  • Mato1987
    bieda a šeď resp. nič moc, myslel som źe tieto gameplay videá majú potencionálneho hráča/kupcu navnadiť, no skorej ma čoraz viacej odradzujú, postrehol som tam zopár prvkov z fc 3, assasins creed, splinter cell a mnohých iných hier od ubisoftu, je vidno, že ubisoft sa nebojí vykrádať svoje vlastné hry a to nie je dobré. Moderné/mladé publikum to určite zaujme, no mne to nejako príliš nevoní.Radšej si počkám na recenzie alebo ako tu už niekto spomenul na nejakú zľavovú akciu za 10 euro.
  • Po E3 jsem si říkal: "to je boží, to musim mít, už aby to vyšlo" a teď si říkám: "až to bude za 10 éček v akci, tak tomu možná dám šanci." Čím víc toho ukážou, tím míň originálnější to je.
  • Člověk neví jakou hru si koupit jako první, letos na podzim tolik dobrých her a tak málo peněz....Ale tohle prostě musím mít i kdyby na chleba nebylo. :-D
  • prečo je celá ctOS centrála ovinutá ostnaným drôtom, len tam vzadu nad úzkymi dvierkami ho 50cm chýba? O_o
    • po tom čo týpek vystrieľa štyroch strážnikov, pomaly sa pohybuje po meste a hľadá "potential crime activity"?
      • Aiden je spíš takový typ rebela.čily bojuje proti vládě nebo proti komu to v té hře dělá ale to neznamená že nemuže pomáhat lidem. i když ten sled akci je dost nelogicky
      • Sandbox :)
  • Jack1947
    Na tuhle hru jsem po (GTAV.) samozrejmne hodne zvedavy, tak snad to bude super,duper parba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit