Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeobjednáno !
  • No, tak na mne to působí dosti rozpačitě. Malo peněz na vývoj... chudáci kluci co v tom videu mluví, respekt k nim. Myslím, že dělali co mohli. Každopádně už mám jasno. Dřiv než GOY edici ve slevě nekoupím. A to jsem velký fanda předchozích dílů.

    Nelíbí se ztvárnění mimiky. Vzpomněl jsem si na Soldier Of Fortune 1, kdy jsme se s kamarádem řehtali nad mimikou postav. Nyní jsem si při sledování videa na tuto sitaci vzpomněl. Asi tím, že tenkrát SoF vypadal na svoji dobu zastarale, tak i zde mimika vypadá zvláštně, během animačky.

    Město mi nepřijde tak detailní, jako AC. Asi tím, že je 2x tak velké, nebyl čas na piplání. Interiér už byl lepší.

    Feeling mladého Batmana, který se musí adaptovat a přežit nápor zabijáků... ten jsem neměl.
  • BoB.2
    Teda mohl si v jeskyni trochu zatopit.
  • Ou a co na to tady? www.dinoshare.cz
  • MrSanta
    Pěknej obleček. V tom bych si dokázal představit filmového Batmana jak dává na budku Supermanovi. Ta "teplákovka" z Nolanovo trilogie nebyla špatná, ale na můj vkus až moc "realistická" a málo comixová.
    • hmm, že to zrovna píšeš, pretože je dosť značné, že sa tvorcovia nechali inšpirovať temným rytierom práve v spomínanom obleku. V tejto hre má tak asi o 100kg viac, možno preto to na teba tak pôsobí.
      • Přesně jak píše tady Wolf, ten oblek je hodně inspirovaný Nolanovým, dokonce i soundtrack je docela v podobném stylu a video kdy Batwing vletí do Batcave, jakoby vypadla ze scény z TDKR, kdy se přižene Batman do jeskyně v The Bat.
    • Tak ona byla pojata celá trilogie Nolanova Batmana "realisticky".
      • cokoliv je lepší než batoblek s vymodelovanými bradavkami ve filmech od Joela Schumachera *1*
  • třeba se uvolí Ben Affleck, to bude na příští dekádu jediný pravý Batman *1*
  • hodně se těšim :) + Injustice na pc to bude super Listopad
    • Počkat, to je nějaký trolling nebo injustice opravdu vyjde na PC?
  • Škoda, že Kevin Conroy se nebude podílet na dabingu. Mark Hamill chce také s Jokerem po dlouhých letech praštit.
    • Lukyz
      Prý to dabuje někdo jiný kvůli mladším charakterům v Origins, ale zní to pořád výborně.
      Hlavně o Jokera jsem se bál, ale posuďte sami...

      http://www.youtube.com/watch?v=pAn49oUtHJE

      Rozhodně 100x lepší než "mladej" Sam Fisher *3*
      • Je vtipný že se vymlouvaj na to že chtějí mladší hlasy pro mladší charaktery , ale že takový Penguin , Mad Hatter nebo dokonce takovej Alfred mají stejný dabéry(jako v City) je asi jedno :-D
        • Přece nebude šedesátiletý Conroy dabovat mladého Batmana.
          • A proč by nemohl ? Na šedesát mu teprve táhne + hlas jeho Batmana zní úplně stejně jako když sním před jednadvaceti lety začínal. A kvalitně se jeho výkonu za tu dobu téměř nikdo nepřiblížil .
            • Že je daleko od šedesátky netvrdím , jen řikám že mu ještě není šedesát (lidé jsou na to v pokročilém věku pak už háklivý *1* ). Jediný rozdíl který vidím (respektive slyším ) mezi jeho výkonem v Batman TAS a kupř. IGAU je ten že už má tu roli vžitou a ví co má jak intonačně podat. Ještě pár let potrvá než se mu dramaticky změní jeho vlastní hlas a to i ten "Batmanův".
            • Božského Káju v tom ještě předběhly Alphaville :-D
            • Ano máš pravdu, 30.11. mu bude 58, takže je to opravdu daleko od šedesátky *6* . Vlastně je mu skoro 20. Nevěřím, že by se mu za 21 let hlas nezměnil, první epizodu Batman TAS si určitě dokážeš sehnat. To o čem zpíval Karel Gott opravdu ještě nejde.
      • To jo,s Fisherem souhlasím,ale je to takové divné poslouchat Ezia,co se týká Batmana.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit