Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Total lag: 2 vodka
  • XorxoxTalarius
    Hlavni duvod je ten ze kdyby chteli hru vydat s temi patchi ktere se tyden co tyden chrli do proodukce tak hra vysla o mesic pozdeji a to uz je radna rana pro investory.
    Ja vim, urcite si vsichni rikate ze by se nic nestalo, vzdyt prece by to jenom vyslo pozdeji ... jenomze opak je pravdou, v momente kdyby Rome 2, nevysel cas, tak klesnou firme akcie, akcionari zacnou zmatecne prodavat svoje akcie, cimz jejich cena jeste klesne a pokud by Sega nemela dostatecne vysokou rezervu tak by ji to mohlo polozit ...
    Coz by nikdo z vas urcite nechtel ...
    Bohuzel tak to chodi a je to ciste strach z akcionaru ... navic hra pro Steam musi byt uzavrena nekolik tydnu pred vydanim, takze to neni tak ze delate hru do posledni chvile a pak jen kliknete a vsichni si ji muzou od toho okamziku koupit
    • presne tak pričom hromadu penazi stoji marketingova kampan ktora vo vacsich krajinach vyzera inak ako na nasom malom cz/sr trhu.....dost doležite su aj vydania ostatnych titulov podobne ako u filmov a momentalne vladne odvetviu gta. Každopadne si museli vopred uvedomovat rozne chyby a napriek tomu to vydali, to do buducna znizuje doveru spotrebitelov a ak si spomenieme na simscity, diablo3, battlefield3 a ine problemove starty tak ma nejake debilne dlc nepresvedci o predobjednavke alebo kupe v prvy den a to nehovorim že vacsina hier hned v prvy den už taha 1gb patch
    • Mňa ako koncového zákazníka nemusia zaujímať ich obavy o akcie. Ja chcem len hotový produkt za rozumnú cenu. Potom, aspoň čo sa mňa týka, budú po finančnej stránke v poriadku.
      Ak sú neschopní, nech kľaknú. Značku prevezme niekto iný. Snáď to bude niekto, koho strach o svoje konto sa nepremietne do jeho rozhodnutí o vydaní hry.
      • XorxoxTalarius
        Jiste ze nemusi ... ale bohuzel by to taky mohlo znamenat konec znacky
        • Radšej koniec dobrej značky, než vidieť jej úpadok v priamom prenose. Pretože radšej budem spomínať na dobrú značku, než na zničenú/sprasenú/vyžmýkanú značku. Preto si myslím, že TW by malo skončiť. Rovnako značky AC, Gothic, Age of Empires mali skončiť tretím dielom. Aspoň by vznikol priestor pre nové hry, pre nové nápady.
          • XorxoxTalarius
            Jakou zprasenou znacku? Kazdej Total War mel v dobe vydani obrovsky problemy a vyresily to az patche, treba Shogun 2 byl v dobe vydani opravdu tragickej, ted kdyz jsem ho zapnul tak je to sto a jedna.
            A zapominas ze u Gothiku nebo AoE uz na nich pak ani nedelalo studio co za tou znackou stalo, pripadne ti lidi uz byly davno pryc ...
  • co jsem koukal youtube tak rome 1 s nejakymi grafickymi mody vypada porad dobre, da se hrát i medieval 2 s rimskymi mody. vypada to tak syrove realisticky. Jen je škoda že nikdo neudelal pro tyhle hry mod pro strategickou mapu, ktera vypada již hodne zastarale a travite tam 50% času hry *13*
    škoda že tam není malovana mapa, ta by časem nestarla; neco takoveho:
    http://www.chamber-of-records.com/blog/wp-content/2009/04/the-third-age-total-war-map-of-middle-earth.jpg
  • Patch 2 mi velmi vylepsil naladu ohladom Rome 2.. Je vidiet ze CA sa snazi ako moze a ze skratka tlak zo strany SEGY bol tym faktorom, ktory hru znechutil viacerym hracom. Peniaze su peniaze, cim dalej tym viac je to vo svete citit vo vsetkych oblastiach.. Nastastie si myslim ze dlho to nepotrva, a bude tomu koniec...
    ..a preco ten moj optimizmus k hre? jednak ze CA sa velmi snazi vybrusit hru a odstranit jej vsetky neduhy.. vela vycitok co jej komunita vytykala odstranila v 2 patchi (nie vsak vsetky)
    ..a dalsi dovod ze hra sa mi zda byt lepsie mod-ovatelna nez bola napr Shogun 2ka, vyslo uz niekolko jednoduchych modov v ktorych bolo pozmenenych viac veci ako v modoch na Shoguna... cize tato hra je naozaj len neobruseny diamant, ktory treba dobrusit...

    Ktory narod sa vam zda byt najlepsi v hre?
    (podla mna su nim jednoznacne Atheny: najlepsi mix jednotiek, ekonomicky silny, aj ked spociatku tazsia startovacia pozicia,ale o to viac srandy..)
  • Pri hrach ako rome mam pocit ze betatest je prenich neznamy pojem lebo neviem ako toto mohlo cezen prejst. Bugy su pri kazdej hre ale toto je Total bug war...
    • to neznas? testovano na zakaznicich :D
  • Mód na odstranění Capture Points:

    http://strategickehry.eu/ako-odstranit-capturevictory-points-z-hry-mod/
    • capture points byli preci i v medievalu 2 nechápu proč každy breci
      • Jo a kde byli capture points v medievalu a jiných total warech?Kromě vlajky uprostřed náměstí,když si dobýval město?Tady mě hlavně štvala jedna věc,když sem obléhal město a nepřítel vyrazil do protiútoku ještě se 3 jeho spojeneckýma praporama,tak sem musel bránit vlajku někde uprostřed pole,místo toho,abych využil lesů a kopců.Takhle sem nemohl taktizovat a nepřítel mě jednoduše se 3 armádama obklíčil,kdybych se přesunul,ztratím vlajku a prohrál bych.Po tomto módě je i chování AI konečně normální jak na moři tak na souši.Protože místo toho aby se bezhlavě vrhli k vlajce,bez formace a v chaosu přes moje jednotky,tak bez vlajek se pc soustředí jen na vaší armádu,snaží se taktizovat a zničit.To samé platí i u dobývání hradeb,místo toho aby na hradbách stála jedna jednotka a zbytek armády u vlajky a já tak dobýval prázdné hradby,nyní dobývam tak jako v rome 1.Můžu taktizovat a vyhraje klasicky ten,kdo rozdrtí nepřátelskou armádu a zažene je na ústup.Klasická vlajka u prostřed náměstí,když dobýváte sídlo je jako ve všech total warech jinde není.Hlavně sem to ocenil i při dobývání přístavu,žádne vlajky,jen čistě taktika a boj.A po patchi 3 mě hodně překvapilo,nevím jak vás ale já sem naprosto spokojen,pokud zaútočíte na vedlejší město provincie,kromě přístavu a samozřejme hlavního města,tak bojujete v otevřeném poli a to je velice dobře,protože sem takhle bojoval furt ve městech mezi budovama a na žádném otevřeném poli sem skoro nebojoval.Pro ty co neví jak stáhnout patch,ve steamu stačí kliknout pravým tlačitkem myši na vaší hru Rome II total war,dejte vlastnosti,klikněte na položku aktualizace a nastavte si udržovat hru aktualizovanou,potom klikněte na položku betaverze a tam vyberte patch pokud je k dispozici.CA vydá sice každej pátek patch ale je to prvně beta,takže se vám nestáhne automaticky sám,automaticky se stáhne patch který beta není a proto musíte v položce betaverze vybrat patch jeli k dispozici.Například teď je tam patch3beta,po skončení bety se políčko vynuluje a patch je pak oficiální pro všechny,který se automaticky stáhne.Takže každý pátek,pokud se vám nic nestahuje,je to tím,že patch vyšel ale v beta verzi,musí te to tedy stáhnout tak,jak sem to nyní popsal.Zazvonil zvonec a pohádky je konec :D
      • tím nestará o CP jsem myslel o ty své *3*
      • eeee protože co dělá capture point uprostřed pozemní/nedobývací bitvy?? Protože jediný co AI dělá, že jde buď po vlajce nebo se o ni vůbec nestará....a že vůbec nezáleží kolik máte vojáků - prostě obsazení CP místo třeba bonusu vyhraje bitvu - a to nemluvím, že po jejím obsazení je časový limit asi tak 20 vteřinový....i když to u bitev, které v průmeru trvají 3 minuty zcela chápu!! *16* *16*
        • to jsem nevedel že je to i tam
  • P3RS3CUToR
    tak todle je přesný k Rome http://www.youtube.com/watch?v=rxRZ2EIJG4s :D pecka
  • Strašné, to tu hru nemohli vydat o měsíc dva později, až je hotová? To je jako koupit auto a během následujících měsíců by vám k němu prodejce poslal kola místo "rezerv", dolil by vám kapaliny do nádobek apod. ...
    Koupit takový nedodělaný bullshit, tak to reklamuju a vracím.
  • Prozatím jsem Rome 2 odložil a vrátil se zpět k TATW 3.2 + MOS. A obávám se, že dokud nevyjdou mody typu RTR tak to ani nebude mít cenu hrát.
  • no ja nevim, skoda uz byla napachana a to, ze budou kazdy tyden vydavat nove patche na me moc dojem neudela, co jim taky zbyde, bud to nechat zabugovany a ztratit vetsinu fanousku serie nebo to holt spravit

    SEGA je jiste cela nadsena, ze namisto Factions DLC se bude hra prevazne jen opravovat, ale co si vynutili, to maji, neverim tomu, ze by CA dobrovolne vydali takovy paskvil, pokud k tomu nebyli donuceni velkym bratrem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit