Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    No tak zkráceníé čekání je jednoznačné +; to ostatní (a že toho je požehnaně) také není k zahození. Nicméně by mě zajímalo zda třeba příští patch opraví konečně chybu kterou jsem reportoval já (a podle toho co vím z okolí tak nejen já), teda pád hry v tutoriálu po smrti generála a snaze o jeho nahrazení novým. Odpověď z technické podpory by se da shrnout asi takhle: Kdzž nepomohl reinstal ani kontrola integrity souborů cestou služby STEA tak si musíte počkat na PATCH..
    • PravyMonty
      Buď rád, že ti nenapsali , že si máš přeinstalovat windows.

      Jelikož tak oni řeší problém, na který jsou moc líní vydat patch.
  • No nevim me se tedy bitvy sekaj o dost vic s tim novym patchem.
    Predtim me to na Extreme jelo spatne, ale na ultra uplne krasne a tedka se mi to seka i na ultra po tom novym patchi.
    Ale aspon zkratili cekaci dobu mezi tahama to je fakt no.... ale bitvy s 8-10fps me nebavej, zvlast kdyz jsem mel v dobe vydani krasnych 40 fps nebo i vic
    • Joke ? :D
      • ne fakt mi ten patch hrozne zhorsil FPS v bitvach, vylepsil campaign map ale o dost zhorsil bitvy
        • Bohuzel nejsi jediny, tak ci tak sup na ofiko forum, a reportuj jim to. Tady na tiscali s tim nic neudelaji.
          PS: Mozna by stalo za to zkusit po patchi cistku (pokud jsi zkousel ruzne "zarucene rady" z ruznych for, jako ja ;-D)
        • Hm to by mě asi mrdlo já jsem to raději ještě ani nezapomínal čekám na ten konečný patch :D uvidíme co přinesou další osobně jsem čekal, že ten patch bude mít víc jak 75 mb na to že toho opravuje tolik ...
  • Co teda říkáte na 2. patch ? lepší, horší, stejné ?
    • Pilgrim66
      Rozhodně lepší end turn time, ale na campaign mape mam porad 17 fps. AI jsem zatim netestoval. Mam pocit ze Rome 2 vic benchmarkuju a testuju nez ho hraju *1*

      Jinak sestava Phenom X4 965 OCed na 3,7 ghz
      Radeon 6870, 8 GB ram
      • KREI
        http://wiki.totalwar.com/w/Rome_II_Recommended_Specs
        Vidíš tam někde AMD procesor? :D

        Samozřejmě vtípek... ni proti těm co maj AMD procák....
    • i5 3210m, gt650m, 8gb ram, win 8 64bit:

      lepšie, ako v čom ale, AI v bitkách tupá ako motyka, na Campaign mape už lepšie, FPS boosty, ale ináč hru moc nehrávam pokial to nedoriešia, skor zapinam Shogun 2,

      P.S: to mám v Rome 2 odohraných 35 hodín ! *1*
  • Na torrentu jsem ho jeste nevidel ,nevi nekdo kdy bude? Samozrejme si chci hru vyzkouset pred koupi jako vzdy.
  • Aspoň, že se snaží. Jak už jsem psal, není potřeba je hned kamenovat. Taky bych byl raději, kdyby radši posunuli datum (mám terorii, že to chtěli stihnout před GTA mánií, což chápu, protože CA měli velkou mediální kampaň), ale věřím, že se to zlepší. Avšak zatím pro mě je jediný Rome ten první.
    • Ghost47
      Doufejme, že se poučili, splní to co slíbili na fóru a příští Total War bude mít otevřenou betu už před vydáním, ne až po něm *1*
    • Magister_Peditum
      Pro tohle fakt pochopení nemám.
      • Neobhajuji jejich kroky. Empire na tom byl hodně podobně. Ukrojili si velký krajíc...
    • Nebud naivni vydani hry neodložili protože nemeli penize na další 3 mesicni marketing
      • Asi jo, vždyť jen ten hraný trailer musel stát balík.
  • neviete mi poradiť prečo mi nejde obraz ? ...ked spustím hru ..normálne bez problémov nabehte modrá obrazovka rome total war ..a potom už len hudba a čierna obrazovka ..ked dám ESC tak mi už len vyskočí myška ..resp meč hrot alebo ako to nazvať ..ale stále čierna obrazovka a hudba hrá ..neviete prečo ?
  • Jak zacit - koupil jsem si original hru v predprodeji a po nainstalovani se zacaly dit veci, respektive nezacaly dit zadne:
    Hra me po spusteni zustane viset na spodni liste a v tabulka zatizeni procesoru ukazuje ze hra je spustena vcetne steamu, ktery take ukazuje ze hra jiz bezi i kdyz vlastne nebezi a timto konci hra zustane viset na liste hotovo dvacet. Od vydani TW se mi podarilo jiz 3 x nahodne spustit, ale nehral jsem dlouho, jelikoz pri ruznych bitvach se hra sekne a je treba hru restartovat, timpadem nastava onen zminovany problem se spustenim hry, snazil jsem se problem eliminovat dle ruznych navodu s tech. podpory, napr vypnuti dix 11, vypnuti zvuku, ktery tohle delal u shoguna, reinstal ovladacu graf. karty, reinstal hry , reinstal steamu, ruzne nastaveni a vypinani me graficke karty nvidie GTX560, ale vsechno marne, jsem uz z toho opravdu zoufalej NETUSITE NEKDO JAK MAM SAKRA HRU na PC NORMALNE SPUSTIT, proc me to porad zustava viset na liste ???? budu opravdu moc vdecny za kazdou radu :(((
    • Opravis tento problem, tak, že pojdeš do:

      C:\Users\tvoje nazov PC\AppData\Roaming\The Creative Assembly

      a tam si skopiruje z rome 2 saves na plochu a cele rome 2 zmaž čo tam je a hru spusti znovu a už pojde, len potom si tam zas hod saves, aby si pokračoval, tam kde si skončil
    • XorxoxTalarius
      Posli DxDiag na podporu, tam by ti meli poradit, jelikoz je mozne ze mas HW kombo, ktere to rozbije
      • Tohle jsem jiz udelal 2x poprve me poradili vypnout onen zminovany dix 11 a podruhe vypnout zvuk, vse marne a ted uz na me nereaguji :(
        Kazdopadne je divne, ze hru se mi nejakovy zazracnym zpusobem podarilo jiz 3 x spustit a pak uz zase nic .
        • XorxoxTalarius
          Projed nainstalovane programy ... zjistil ze steam je totiz s....e a instaluje si vsechno jak se mu zlibi, tudiz mi nainstaloval na muj intel ovladace pro amd a pak mi nic nejelo a vykon jsem mel polovicni.
          Takze bych mozna videl problem tady
  • Mně nejvíce vadí ta strašná arkádovitost a hrozné zjednodušení a asi úplně nejvíc mi vadí to umělé uzdravování vojáků po bitvě..vůbec to nenutí hráče nijak taktizovat s doplnováním stavů vojáků,jen popadnete armádu vyrazíte na nepřítele v bitvě si prostě jen dáte pozor a aby vám soupeř nevymlátil jednotku do mrtě a jste totálně za vodou..počkáte jedno kolo jednotka se sama doplní,za pár bitev mají všechny jednotky maximum zkušeností a vůbec nepotřebujete mít žádnou další armádu..další dobrej vtip je že město v daný provincii zabírá tak 2/3 místa,pak je kousíček prostoru a pak zase další město nebo vesnice..takže bitvy se odehrávají téměř ve městech..o umělé inteligenci toho tady bylo napsáno už mraky,že to nemá smysl řešit..to že je tupá,bych ještě přešel,ale nejvíc mně vadí její pasivita...nepřítel má okolo svého města dvě obrovská vojska,já hned v sousedství s ním několik nechráněných měst a on tam jen stojí kolo co kolo a nic nedělá,absolutně žádná iniciativa,prostě něco zkusit...když to srovnám s roma surrectum 2(podle mě nejlepším modem k rome 1) tak tam když jsem nepřiteli sebral jedno město a byl zhruba tak stejně silný jako já,tak vyvinul neskutečné úsilí a snahu aby ho získal zpět,kolo co kolo obléhal město s několika armádama a i přes několik mých hrdinských vítězství mě nakonec donutil i díky obrovským nepokojům město opustit...v rome 2 se ničeho takového nedočkáte ani omylem..když k tomu připočtete i tu mizernou optimalizaci a téměř nulovou výzvu vychází mi z toho absolutní propadák se vším všudy..opravdu těžko hledám co bych mohl pochválit
    • proste to odlož a za rok se k tomu muzes vratit jak vyjdou nejaky patche a mody. hrál jsi všechny predešle tw? jestli ne muzes se k nejakemu vratit, nebo skusit nejaky mod.
      • sv.Georgius
        Podle mě je kámen úrazu 1 tah = 1 rok to je blbost. Mě dostalo když přístaviště malí se stavělo 5 kol :D taková dřevěná chátra a 5 let stavění. :D
    • souhlasím....jen to doplňování jednotek....záleží na provincii (i když mohli přidat možnost, že v nově nabitých městech bude doplňování pomalejší), ale pořád to je jeden tah=jeden rok....takže když mám jednotku XX 20/160 - a doplnění do tří tahů....tak snad není takovej problém si sehnat za tři roky 140 maníků....a některé jednotky pokud jich zůstalo opravdu málo již k armádě "nevrátí" - nestává se to vždy, ale sem tam se to objeví (oproti Shogunovi kde si některé i poloviční jednotky prostě řekli, že na podobné masakry stavěné nejsou - no jo no ašigaru s kopím - potrava pro lučištníky)
      • No ale těch herních 120 maníku není historický počet. Jinými slovy kolik asi měla jedna legie mužů? Kolik měl Pontus, když si začal Římem vojáků v armádě atd...
        • No jedna legie mela neco od 4000 k 8000 vojaku. Jinak to doplnovani neni spatne,ve skutecnosti si myslim ze sehnat 120 vojaku ci odvedencu pro Rim za 1 rok byla prkotina,kdyz si vezmeme ze Rim se rychle otrepaval z bitev
  • Nevite kde ty patche muzu stahnout, nemam original rome 2.
  • Koupil a předobjednal je rozdíl. Navíc i kdybych tu hru neměl, tak jsem viděl dost videí a četl dost recenzí na to abych věděl v jakém stavu ta hra je.
    • KREI
      :D
      :D
      :D
      Tak pokud někdo soudí hru podle recenze, videí a příspěvků... tak se asi nemá cenu s nim ani bavit.
      • Podle tvých předchozím příspěvků v této diskuzi jsem si myslel, že si někdo inteligentní. Měním názor.
      • A jak se má teda člověk rozhodovat, zda-li si hru koupí? Podle toho, že si ji koupí?!
        • KREI
          Rozhodovat se o koupi a soudit hru jsou 2 rozdílné věci...
          Jak ti naši politici, hlavně mlít mlít mlít, i když vlastně ani neví o čem a v životě si na to nesáhl...
    • Pardon, reakce na Kreie na 1. stránce, nějak to tam nešlo přidat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit