Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze Ps4 bude mit par veci, ktere ma Xbox 360 od roku 2006? Velka gratulace! *1* *2* *15*
    • TheGGG
      Až bude mít nový xbox to co měl už PS1 tak mě řekni *3*
      Ano mluvím o exklusivitách *3*
  • A zapomněli dodat, že v 21. století to zase opět nebude v češtině!!!
    • A to je v 21.stoleti pro mladeho cloveka porad problem?
      • A to je pro Sony v 21. století takový velký problém přeložit menu PS4 do češtiny, když už se překládá kde co???
        • Tim to ale jenom zacina, ze?
      • Problém to není, ale bylo by to hezké.
        • Vsechno stoji nejake penize, neni lepsi je vynakladat ucelneji?
  • sipecka
    Pepík Vencu pěkně smázl trola jednoho fanatického.
    • TheGGG
      Chudák pleskoslav, už vidí trolli všude *6*
      • Myslíš že to jsou hadi, hamburgři, žížalky, děravé kolečka nebo něco dalšího?
    • Trisska
      Jéé Věnceslav dostal zase na budku? *15* Tak tomu říkám krásnej začátek dne... *4* *4* *4*
      • sipecka
        Uděláme sbírku na něho a pošleme ho na dovču třeba do KLDR *2*
        • Spíš vás všechny poslat do ústavu pro poruchu osobnosti *6*
          • Proc mam takovy dojem, ze si tady povida sam se sebou jeden clovek *1*
          • sipecka
            Nějaký jeden z posledních fanoušků nebo sám Velký Venca osobně?
            • Já vím, Váš čas ještě nenadešel.
            • Asharak je Veskoslav.
            • sipecka
              Takže se prezentuješ jako hlas moudrosti *3*. O takové tu nestojíme.
            • Ne neboj, nepatřím do vašeho imaginárního kroužku.
    • Vencoslav by potřeboval dovolenou, páč mu začíná hrabat :)
  • Jakost vysoká.
  • TheGGG
    Pleskoslav se opět hádá se slušnými diskutujícími. Je to smutná existence když nedokáže snést jiný názor.
    K tématu, PS4 bude král next gen hraní a to už je teď jasné. Jestli bude na PS4 tolik exklusivit jako na PS3 tak SONY zase zvítězí.
    • Sni dal, tahle generace bude jeste vice vyrovnnana nez ta predchozi. Casy PS2 se uz nevrati.
  • Osobně si pravděpodobně PS4 koupím, nicméně si počkám až na konec dalšího roku, kdy by už měla PS4 poskytovat službu Gaikai i v Evropě, což bude asi půl roku po uvedení na USA trh, kde se vychytají technické mouchy a bude jasné jak bude služba fungovat v ČR. Dále bude již na trhu novější revize konzole a hlavně bude jasné co PS4 bude skutečně nabízet.Zatím víme jen to, co chce Sony pustit a Sony nebývá příliš upřímná a docela bych napsal, často svá rozhodnutí mění nebo v tom jsou háčky.
    • Ze by gaikai melo byt spusteno v evrope koncem pristiho roku je cira spekulace, sony nic takoveho neoznamila. Bude smutne, az kvuli tomu povedes hate, ze sony nesplnila slib, ktery nedala.
      • Není fér z něčeho někoho obviňovat, aniž by pro to byl důvod. Mimochodem teď teprve nabírá SONY masově do datacenter, kde GAIKAI poběží. Podle mě je reálné uvažovat o streamingu her v Evropě až v roce 2015.
  • 19. Filmová Sony Pictures Entertainment pracuje na novém obsahu a unikátním přístupu k video obsahu na PS4.

    Hmmm no měli by s tím rychle hnout . Teď je na PS Storu streamovaných trailerů minimum a stahovat videa na disk, kvůli tomu abych se na ně podával *7* .... Navíc po posledním updatu FW PS3 se stream už ani nechce spouštět s dostupnou rychlostí na mobilním internetu :(
  • Čau, nevíte, jaký hry z PS3 bude nová konzole podporovat?
    • Pokud vim, tak zadne. Tedy ne primo, ale casem by mela byt vetsina (?) dostupna skrze stream sluzbu gaikai.
      • Takže jen digitálně a ani neni jistý, jaký hry to budou... Takže si rovnou můžu koupit ještě "starou" generaci konzole :D Díky
        • *1* Však právě na to bude Sony zpočátku hodně sázet . O business a zisk jde v první řadě , o hráče až potom *10*
          • A přitom my jsme hybnou silou :D
      • Ad. Gaikai ... kdepak asi budou nejbližší servery .... *13*
  • Podle mě Veskoslav potřebuje k tomu aby se udělal postnout alespoŇ jeden příspěvek za den na games.tiscali.cz. Je poměrně lhostejno, že jsou to informační výkaly a opruzování slušných lidí, hlavně že si to někdo přečte a dostaví se erekce.
    • Veskoslav
      To si mi to natřel Pepíčku. Je zvláštní, že od Tebe jsem v životě nečetl žádný příspěvek, který by se jen krapet týkal nějakého tématu. Vždycky napíšeš debilitu;)
      • Prostě ti to Pepík natřel... čtu už delší dobu tvoje komentáře a můžu potvrdit, že z 90% jsou to samé kecy jak od malého fakana.
      • Promin, ale retard, kterej je schopnej splodit toto :Jediný důvod, proč vydavatelé vydávají převážně exklusivky na konzole je to, že prolomit ochranu je docela těžké a to nemluvím o systému cracnutých her na konzole. Ale to nebrání tomu, aby takový Last of US se stal nejstahovanějším torrentem měsíce června například:) Všechno je o penězích, jakmile by se prolomila ochrana konzolí a počet "pirátů" by se vyrovnal, tak konzole ztratí své kouzlo pro studia. Není to jenom o optimalizace, ale hlavně o zisku. A co si budeme nalhávat, já je chápu:), si nezaslouží právo se mnou diskutovat. Já na to nemám sílu se s tebou o tom bavit, když píšeš takový neskutečný výmysly a lži.
        • Veskoslav
          Jediný důvod jsou prachy, žádný jiný důvod neexistuje a existovat nebude;) Primárně se stejně všechno vyvíjí na pc, jsou i prezentovány na pc. I sám Ubisoft říká, že se prvně vyvíjí na pc a poté vzniká port na pc. A přesto jde konzolová verze jako první. A proč? Protože prachy. Nic víc. Na konzolové hře vytřískáš o 1/3-1/2 více peněz než na pc verzi. Navíc ceny konzolových her nejdou tak rychle dolů jako na pc. Nejedná se o optimalizaci a takové kecy, to můžou říkat někomu, kdo tomu věří. Je to pouze o tom, že konzole jsou v nynější podobě dobrá záruka vrácení investice+následný zisk. Dřívější doména pc byla ztracena před léty, teď se postupně zase vrací.
          • tady nikoho nezajma co dokaze pc mimo hrani a co umi konzole mimo hrani,ale hry samotne.A ty byli vzdy lepsi,nebo vice hratelnejsi nez na pc.Na hry konzole vedou,sorry
          • Promin, ale jsi už asi dost vzrušený, protože věta "Ubisoft prvně vyvíjí na pc a poté dělá port na pc" mi nedává moc ekonomicky smysl. Hry na konzole se vyvíjí přímo na devkitu té oné platformy a jsou pro ně tvrdě optimalizovány, mají dokonce své týmy. Většina her od Ubisoftu má jako lead platform PS3, ostatně viděl jsi např. nové video z Assassina 4ky? Bylo z PS3ky. Proč nebylo z PC, když by tam vypadalo učitě líp a hlavně se první přeci podle tebe vyvíjí na PC a pak se to portuje na PC *1* :-)
            • Pro herni prumysl neni podstatne na cem se vyviji, ale pro co se vyviji. Hrace nezajima na cem byly vyvinuty hry jako The Last of Us nebo Red Dead Redemption, ale kde si je zahrajou.
            • Veskoslav
              Protože to sám řekl Ubisoft, že primárně se AC IV vyvíjí na HighEnd pc.

              Citace:

              Šéf Ubisoft Montreal Yannis Mallat řekl v rozhovoru pro server CVG, že práce na PlayStation 4 je radikální změnou oproti předchozím konzolím od Sony. Může za to zejména PC architektura, se kterou umí většina vývojářů pracovat.


              Když začal Ubisoft vyvíjet next-gen tituly jako Watch Dogs a Assassin's Creed IV: Black Flag, činili tak na výkonných PC, což se ukázalo jako velice chytrý krok, když pak Sony prozradila, že PS4 je postavena na PC architektuře. "PS4 je velice příjemné překvapení, protože jde o architekturu, se kterou jsou všichni obeznámení. Vyplatilo se nám zaměřit se na high-end PC, protože ten přechod není tak složitý."

              Já jsem si to nevymyslel;)
        • Zkus napsat nějakému vývojaři, který dělá léta pro herní konzole, jeslti je tam protipirátská ochrana hlavním důvodem. Může být jedním z důvodů, ale především si myslím, že je láká homogení prostředí pro vývoj /existuje jen jedna konfigurace, místo heterogení platformy jakou je PC, které může mít až tři OS, a několik set variací v konfiguraci/, dále je lákají jasné bussiness podmínky, které jsou zaštítěné velkou firmou jakou je Sony nebo MS, a v neposlední řadě pak ukázněnější mainstreamová cílová skupina, která si kupuje hry na konuzole. Většinou jsou to už dospělejší hráči s vyššími příjmy, dále pak maminky tatínkové a babičky pro své ratolesti, prostě zaměstnaní lidé, kteří nemají čas se zaobírat instalací a konfigruací PC her, ale radši vsunou disk a mají ZAJISTENY stabilní provoz konzolové pecky, která je obvykle ještě ke všemu optimalizvaná na min. 30 fps a prakticky nikdy nepadá díky právě vývoji pro homogení, neměnou platformu.
        • Veskoslav
          Super Pepíčku, CTRL+C a CTRL+V by ti šlo;)

          A pakliže by tady člověk měl psát výmysly fanatických konzolistů, jsme tu týden, to platí ale i pro druhou stranu tábora. To, že jsi tak zaujatý, že to až bolí, to je věc druhá. A aspoň se neskrývám zbaběle za X desítek anonymních nicků;)

          A když už mě nazýváš retardem, zkus méně okatě naklíkávat hlasy, lítá to docela šíleně:)
          • Veskoslave, smutný je, že jsem nenaklikl ani jeden hlas. Ty palce jen svědčí o tom, jakej jsi pro většinu lidí co čtou diskuze jouza
            • Veskoslav
              Tady na tiscali vždycky budou vést konzolisti a s tím spojené +-. Ale řešit to? Můžeme se bavit i bez nadávek, ale podívej se, kdo začal zase flame. Jeden hlupák s PS4 a pak jeden idiott s pc a už to jelo. A je to tak každou diskuzi. Jedna strana je hluchá a druhá slepá k argumentům protistrany. A to mnohdy i z mé strany. Ale když tu ty sraččky GGG a spol. ohledně pc platformy, tak mi to ujede a dělám ze sebe stejného, ne-li většího hlupáka, protože na ně reaguji.
  • A nehadejte se furt (i kdyz me to bavi cist). Jedno na cem clovek hraje. Pařani musi drzet pri sobe!
    • To konzolisti začali... Podívej se na ++ a -- u komentářů a jasně víc -- je u PCčkářských komentů. *1*
      • Drakersss
        Ty jseš taky dobrej tohle je téma o Ps4 a určitě si tu jako první začal konzolista no to jo *1*
        • Tak se podivej na zacatek diskuse *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit