Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to takový chudší bratříček xboxu. Zajímá mě, co Sony podělá tentokrát.
    • (Neber to jako urážku,hned na začátek upozorňuju) A v čem je chudší? Například já jsem mohl mít X360,ale koupil jsem si i tak PS3 :) Tady je to podle mě spíš o tom jaký hry chce člověk mít, a ani jedna konzole na tom není špatně :) U mě rozhodlo Gran Turismo 5 a mulťák zadara, a taky nižší cena kupovaného kusu *4* Jediný mínus snad je,že ta moje PS3 je těžká jak pneumatika :D
    • IMHO grafické ovladače *4*
  • Tyhle diskuse jestli je lepsi pc nebo konzole nikdy nezklamou, tolik zhovadilych argumentu z obou campu aby clovek pohledal. *1*
    • ještě že tu je i dost kapitánů, salut!
  • Nebo si neumím pořádně představit, jak na tom někdo hraje CW :D. Pak stejně bude zapotřebí PC, aby někdo napsal na web report... Na gamepadu by se mu psalo asi špatně.
  • U konzolí vidím jako problém to, že za to človék dá 11 000 Kč k tomu si koupí hru za 1 500 Kč. Tyto singleplayerové hry člověk většinou dohraje za 20h a co pak? Konzoli hodim pod postel a čekám půl roku, než vydají novou hru.
    • Drakersss
      Není to zvláští já mám taky místečko pro svou konzoli ,bože to někdo čeká pul roku na hru ? Když na to tak dlouho šetříš tak se ani nediví, *1*
      • No tak nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat každý týden novou hru jako ty a nehraju každou blbost co mi podstrčí. Jsme náročný na výběr her.
        • Drakersss
          Proč rovnou neřekneš že se ti hry nechcou kupovat ale radči si ji stáhneš ? Taky nehraju každou blbost kterou mi podstrčí,na Ps3 je dosti dobrých her a Ps4 na tom nebude jináč.
          • Jak funguje nebo bude fungovat chat ve hrách na konzole?
            • Evidentně máš konzole zmáklé viď??!! Odborníku *1*
            • Drakersss
              No funguje parádně ať je to chat nebo domlouvání se přes Headset to záleží na tobě tedy pokuď mluvíš o hrách :)
          • Zklamu tě, ale na mém PC by jsi žádnou nelegální hru nenašel. PC totiž není jen na hraní. Dají se tu dělat i jiné věci. Ale to by jsi mohl vědět.
            • Drakersss
              Ano to vím dobře budu ti věřit :) sám mám Pc sice ne na hraní ale to mi nijak nechybí.
    • A jak to mas s PC? To hazis kam??!!
      • Je to velice zvláštní, ale představ si, že na PC mám speciální místo u stolu.
  • Playstation 4 na věčné časy a nikdy jinak !
  • Mě se líbí po všech stránkách.. Konzoli sem chtěl kupovat hned k Vánocům, ale mám nečekané výdaje, dělám doma rekonstrukci a ty mi plány bortí, takže mi snad doma přistane někdy z jara :) ..
    • Kašli na barák, hraní je důležitější. *1*
      • Rád bych *1* , ale už mám práci rozdělanou a všude je binec a práce jak na kostele... nevadí alespoň se budu více těšit. O Vánocích si dopřeji GTA5 a ještě nějakou pecku a to mě do jara zabaví *4* ..
  • tu masinu beriem hned jak budu peniaze
  • Mart9
    Ten Suspend mod bych potřeboval i na PC sakra.
    • MickeyMutant
      Máš. Alt-Tab.
      • Mart9
        No já tu funkci pochopil tak, že můžu hru ukončit a ne jen minimalizovat. Ukončit znamená okamžitě a třeba na půl dne.
        • Většinou se hodil quicksave a hra se vypla, holt dnes už to tak často nejde ^^
        • Keyz
          alt+f4 *3*
          • Mart9
            dobrý vtip *1*
        • Tax jste to vsichni pochopili blbe. Suspend mod se netyka hry, ale konzole. Je to tedy neco jako uspani PC, coz na PC funguje uz davno. Ale PC behem uspani neumi treba stahovat, PS4 to umet bude.
          • Keyz
            To pak není uspání, když běží HDD a další věci.

            To jako když na PC vypneš monitor, podtaktuješ HW, dáš otáčky větráku na minimum a necháš systém aby se aktualizoval nebo dělal něco jiného co mám v plánu.
            • Je to uspani, v uspanem modu bude PS4 ridit specialni nezavisly procesor s minimalni psotrebou. Tohle je nextgen technologie, ktera na pc nema obdoby (resp. trosicku to ma obdobu ve dvou GPU mezi kterymi se podle potreby prepina).
      • KeanuX
        Někdy dokonce funguje i Pravej Control + Esc. Tak má dokonce na výběr :)
  • 21: PS4 a Xbox one jsou lowend PC za cenu temer mainstreamu. Takze enjoy. *3*
    • :D:D:D
  • Pomaly ale iste sa konzola meni na pc za chvilu z toho bude uz len pc naco to kupovat..
    • postav PC ktore je schopne takeho grafickeho ci vykonnostneho herneho potencialu do 400 euro a budem ti gratulovat.... uprimne ako mozes porovnat pc, ktore v podstate prehrava neoptimalizovane hry v hrubom vykone Hardweru, so specializovanou hernou konzolou s optimalizovanym softverom...... kazdy vie ze su uz aj teraz papierovo vykonnejsie pccka ako su next gen konzoly ale koho to zaujima, ked realne tych pc vlastni mozno 5% pc uzivatelou...... skus si postavit pc s rovnakymi komponentami ako ma PS4 a nikdy sa ti nepodari rozbehat hru ani len v podobnej kvalite ako su tituli na ps4...... napr. taky INFAMOUS SECOND SON...... to mozes akutat tak snivat kedze 20% vykonu na PC ti zozerie len system beziaci na pozadi a zvysok hrubeho vykonu ktory mas dostupny pre PODOTYKAM neoptimalizovany softver v podobe hry funguje nico ako nacrtnik v porovnani s cistopisom na konzolach *4* ......... takze pc budu vzdy vykonnejsie ale za neporonatelne vyssiu sumu..... nie dakujem ja som konzolovy hrac.... uzivam si ich userfriendly system a uzivatelsku pristupnost hrania co sa s pc neda porovnat...... proste dam hru a viem ze mi pojde a nebude odomna vyzadovat ziadny ovladac na grafiku, a ani ubgrade maticnej dosky a ani nic podobne..... proste optimalizacia forever...... nekup si novu graficku kartu a zachranis strom *3*
      • Blbne ti klávesnice, radši bych přešel rovnou na gamepad.
      • meleš blbosti. jaká optimalizace, proboha; vždyť to poběží na BSD, ke kterému musí AMD napsat nové ovladače. to konzolisti budou dělat betatestery.......................... (ano, umím i více tečet, než ty)
      • Veskoslav
        No takže jdeme na sestavení herního pc, které konzoli strčí do kapsy. Navíc k tomu nemusím koupit kvalitní televizi, pouze monitor, který vyjde levněji, hry mě vyjdou levněji a mám nákup na více distribučních kanálech než konzole. A sestava: AMD FX-6300 (2700 Kč, což je 6 jádro o taktu 2krát vyšším než má mít konzole mimochodem), ASUS M5A78L-M/USB3 (1389 Kč+intefrovaná grafika od ATI Radeon HD3000), EVOLVE DDR III 16GB 1333MHz (KIT 2x8GB) Zeppelin GOLD (2800 Kč paměti), TRANSCEND 32GB SSD disk, PSSD, ZIF, MLC (970 Kč SSD disk), Seagate Momentus Thin 500GB HDD 2.5", SATA/300, NCQ, 16MB cache, 5400 RPM, 7mm (1300 Kč, klasický disk), ASUS GTX660-DC2T-2GD5 (grafická karta 5200 Kč), skříň, zdroj a mechanika dalších 2000 Kč, takže cena dohromady je +-16 000. Ale cena her ti pc zaplatí během roku ten rozdíl a to nemluvím o tom, že je pc daleko použitelnější a v tomto případě i výkonější. Každý ať si hraje na čem chce. Každá platforma má své pro a proti;)


        P.S: To, že cena byla stanovena na 400E neznamená, že u nás bude taky taková. Počítej minimálně 50-100E navíc, jak je u našeho specifického trhu obvyklé.
        • Procesory AMD patří do charitativních notebooků pro děti v Africe.
        • tak to mas pravdu,pocitam cena tak kolem 11 990 ,pokud budu optimista tak 10 990
          • Veskoslav
            Osobně si myslím, že to bude těch 11000, jak píšeš, větší cena by se podle mě nevyplatila. Ono záleží, pakliže by PS4 byla stejná pro náš a německý trh, tak bych asi nakoupil v Německu, protože většina e-shopů tam má poštovné v rámci EU zdarma:)
      • Tak jestli ti cca 600E za 4x vykonnejsi i5+660/7870 prijde jako neporovnatelne vyssi suma, tak mame rozdilne definice slova neporovnatelne vyssi.
        Herni pc i pres neprizen cen gpu nikdy nebylo tak levny a vykonny jak dneska. Prakticky za tech 600E je mainstream s hiend cpu. Pokud nekdo neumi nainstalovat ovladac a musi kvuli tomu kupovat lowend konzoli pak chapu.
        Btw, APU co ma v nabidce Amd ted stoji 120E, je to grafika i gpu. Bez a zaplat za pc na nem postaveny 400E. *15*
        • rikal jsem ze to nekteri nepochopi co jsi psal ,viz kolega nahore,ktery si vzal zas jen to co se mu hodilo a asi si to cos napsal ani poradne neprecetl..hlavne cerveny cisla panove,zelena me totiz neco pripomina *1*
      • svata pravda,bohuzel i presto to nekterym nevysvetlis...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit