Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 13_11
    Další výbornej kus.

    Mně by se ještě líbilo, kdyby se tady rozžehla debata na téma "ideální herní recenze očima samotných čtenářů". A protože je to příznačné (články/recenze od Lukáše Grygara jsou vším, jen ne všedními kusy, které vídáme na českém herním internetu), zajímalo by mě, jak se čtenářům líbí tento jiný styl psaní o hrách? Záměrně píšu jiný, nikoli nový, protože výmysl jako je Nová žurnalistika podle mě není - člověk buď umí psát poutavě nebo nudně, v souvislostech či bez nich. Nic víc, nic míň.
  • kostejnesmrtelny
    Fahrenheit byl ve svý poslední třetině tak neuvěřitelně [zde_dosadit_slovo_vyjadrujici_hloupost], že mě to definitivně odradilo od opětovnýho hraní, přitom do poloviny to byla naprosto extatická záležitost, a byl jsem poměrně přesvědčenej, že hraju nejlepší hru, co jsem kdy nainstaloval.
    Dodnes to nedokážu pochopit, jak to mohl David Cage tak strašlivě dokopat. Všechno od smrti Tiffanny je těžce na pěst.
    To jen tak naokraj k tomu Fahrenheitu *3*
  • Mopped
    Tak jestli ti přišel Fahrenheit hloupý, tak by pro tebe byla recenze stejně k ničemu.
  • RakeW
    Moc pěkný.
  • Jistě, hru dělá herní doba nad 30 minut a 15 minut je velká časová investice a herní peklo...
  • Jako Uncharted to naštěstí není :D
  • The curfew game je takový interactive statement zaštiťovaný organizacemi za lidská práva a tím to hasne, není potřeba nic dodávat. Rozebírat to po herní stránce dle dnešních norem může jen idiot. Z tvé strany pak tady jde stejně už pouze o omezenost a nějaký pokus o trollování, takže tyhle řeči jsou stejně zbytečné.
  • Chybět nic nebude, jelikož pokud by se pan Grygar řídil dle tvých rad a napsal to jako recenzi na další iteraci dnešních her, tak by ze sebe udělal akorát vola. *12*
  • To jiste ne, ale recenze na tiscali games chybet bude porad *4*
  • Tvůj problém, tvoje mínus. V článku je dostatečně jasně zmíněno, o čem to je. Možná, jestli to spustíš, tak to pochopíš, a pak si budeš přidat jako blbec, možná na to vůbec nezmáčkneš, svět se nezboří. Nám a zbytku světa tvůj názor chybět nebude.
  • Nevykladaj si to zle, ale ty musíš mať hrozne nudný život *4*
  • Promin, ale slapat do flashovych s.....k ? To jedine po dukladne recenzi *4*
  • Ale práve u tejto by myslím recenzia len kazila zážitok z hrania , toto nieje žiadne Need for speed kde potrebuješ vedieť ako dobre funguje fyzika atd. tu je najlepšie prežiť si na vlastnej koži :-) Tak to je aj s vačšinou filmov , u hier skvôr výnimka
  • Za pokus das cas (u adventur klidne tydny - aby si pak zjistil jak je to hloupe - viz. Fahrenheit), a prave recenze ten cas muze usetrit, k cemu by jinak byla? To si mam vyzkouset vsechny hry?
    Navic cim jsi starsi, tim je cas drazsi. *4*
  • Promiň, ale za tu dobu, co si sem psal, tak už sis ji mohl vyzkoušet.
  • Tak si jí vyzkoušej, to bude asi nejjednodušší - www.thecurfewgame.com
  • Je to flashovka , za pokus nič nedáš a aspom si názor utvoríš sám *4*
  • Ono je možno zaťažko hodnotiť flashovku ( obzvlášť takúto ) a je to teda skvôr snaha upozorniť na jej existenciu než zhodnotiť a práve okolo toho aké vrhá svetlo na zvyšok " velkej" hernej produkcie je nabalený ten " komentár /zamyslenie/ jemný myšlienkový onanizmus *3*
  • Tak pardon, ale od toho snad ctu recenze, abych nemusel kazdou blbost zkouset... A zvlast pokud je to hra tak dulezita jak pise autor, si snad recenzi zaslouzi?
  • Klikněte si na odkaz na hru a zkuste si ji. Na to nepotřebujete recenzi.

    Jinak ten článek je pěkný. Uvidíme, jestli jde o revoluci nebo jenom další bublinu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit