Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to cisty mass effect 2 ....co nemusi byt na skodu, hlavne pre man ako cloveka co povodny xcom a UFO nehral....ta uhladena cistucka graficka stylizacia na mna posobi fajn...uvidim , ako sa to bude dalej vyvyjat, ale zatial je to sympaticke.
    • Kupodivu ještě před ME 2 existovaly střílečky s taktickými prvky. Spíše se to po této stránce blíží Brother In Arms, nebo Full Spectrum Warrior
      • Black_Hand
        presne BiA me napadli. az na to, ze tady je ficura, kterou BiA (hral jsem jen prvni) potrebovalo jako sul. a to je posilani spolubojovniku a zadavani cilu spolubojovnikum i mimo line of sight. na BiA me neskutecne stvalo, ze musim vzdycky vystrcit hlavu pred kulomet abych moh dat rozkaz to potrebuju. copak jako velitel nesmim rict neco ve stylu: na pravym kridle jsou sandbagy, ty, ty a ty bezte tam, my vas budeme kryt. a to bez toho abych musel vystrcit hlavu.
        • V poslednim dile kdyz jsi byl v krytu tak to slo ne?
          • Black_Hand
            "BiA (hral jsem jen prvni)" :DDD. jestli to tam pridali pozdeji, tak palec nahoru.
  • XorxoxTalarius
    Zklamany :( Tesil jsem se s restartem serie na predelavku Ufo: Enemy unknown a misto toho dostanu FPS, ikdyz vypada dobre ... neni to Ufo a ani Xcom. Tohle pujde mimo mne ...
    • jj taky bych si dal predalavku puvodniho UFA do HD grafiky to by mi stacilo ikdyz par misi na vic by to chelo to jo *1* Ale proste udelat jednoduchou hru kde si v jedne casti buduju zakladnu zkoumam technologie a v druhe ziskavam vzorky... nic vic hlavne zachovat tu puvodni tahovou cast to bylo dokonaly jen tu grafiku by to chtelo dnesni...
    • Co pořád máte s těmi předělávkami UFO: EU? Proč a k čemu? Mě stačí DOSbox, když chci něco víc, sáhnu po UFO: The two sides (bohužel čerstvě zrušený těsně před dokončením :( , UFO: ET, nebo po trilogii od Altaru.
      Tento XCOM podle mě vypadá čím dál nadějněji. Má to atmosféru a samotný desing scény je úžasný.
      • XorxoxTalarius
        Trilogie od Altaru mne nebrala, tedy az na posledni dil, ten se mi hodne libil a stravil jsem s nim spoustu casu.
        Ale jde proste o to, ze kdyz rekli bude novy X-Com, tak jsem si rekl super, konecne nejaka poradna strategie a ted je to dalsi FPS :(
        A ja mam doma original vsechny strategicke dily X-comu, ale proste bohuzel toto mne nic nerika, ikdyz to urcite bude dobra hra, tak to nebude hra ktera by byla pro mne ...
      • Nemusí být předělávka ale pokračování ve stejném stylu. Vím že už experimentu se značkou tu bylo hodně, Interceptor, Enforcer...ale nemá to nic společného s původní značkou kromě ... světa, i když ani to se nedá říct když se vše odehrává v naprosto odlišných časových liniích. Pak uz se kazde hre s mimozemstanama muze rikat Xcom pokud na to ma clovek licenci. A tohle proste vypada jen jako dalsi obycejne fps trochu inspirovane Mass Effectem.
        • Je otázka jak by pokračování ve stejném stylu bylo hratelné. UFO: Extraterrestrial je v podstatě pokračováním UFO: Enemy Unknown. Autoři s nadšením a zápalem zachovali všechny prvky, přesto to už není ono. Můžou za to hlavně zbytečně velké mapy, díky nimž se taktické mise stávají dlouhé a nudné.
          Osobně nejsem proti variaci na téma UFO v trochu jiné formě.
          • Ale ano, tomu já jsem otevřený....ale prostě očekávám víc než fps s tim ze nekde na pozadí půjdou dělat jakési výzkumy abych mel lepsi zbrane. Vzdyt puvodni hry toho nabizeli daleko vice nez jen tohle. Ale spis je to dobou, delat mainstreamove hry co nejjednoduzsi aby to koupilo nejvic lidi. Ale neodsuzuji to, kazdy ma jine predstavy a hra to bude urcite dobra, jen to nebude mit takovou hloubku a moznosti, aby se to vyrovnalo predchudcum.
            • Je pravda, že ta okamžitá adaptace ukořistěných mimozemských zbraní, bez předchozího výzkumu je výsměch, ale jinak jsem z videa pochopil, že nějaký výzkum a management tam snad bude.
  • smejki
    to jako vážně?
  • Tohle bude naprostá konina a výsměch původnímu Ufu EU.
  • nuda nuda nuda
  • rancor1223
    První trailer/gameplay - pěkný a atmosfer
    Druhý trailer/gameplay - CODka?
    Třetí trailer/gameplay - Horší než CODka..?

    Jediné co se mi na novém X-COMu líbí je design a "architektura" mimozemšťanů, zbytek je prachobyčejná střílečka, zdá se dokonce divnější než COD. btw já miluju UFO: Enemy Unknown a doufal jsem že i když z toho bude FPS, zachovají alespoň atmosféru - zklamali...
    • Co tohle ma spolecnyho s CoD krome prvni persony? Co je na CoDu divneho?

      UFO Enemy Unknown se uz zrejme nevrati. Takticky hry asi nikdo nekupuje.
      • COD - připitomělá akrádovka *1*, ukamenujte mě mínuskama ...

        Mě by stačila ta atmosféra z původního UFO:EU.
  • Hmm fps by to byla hezká ale Xcom to není. Znovuhratelnost pravděpodobně žádná, mise budou pořád stejné. A ten tactical overview je jako z Mass Effectu. Ale 400kč bych za to dal ;-)

    Ale Xcom Apocalypse pro me zustane stejne nejlepsi, at si rika kazdej co chce, ale moznosti v te hre dost predbehli svou dobu.
  • Mě se to líbí. Akorat otázka: Bude to i na PC? Dost by me mrzelo kdyby to bylo jen na konzole vzhledem k tomu že jsem fanda X-COMu
    • misho8723
      Bude to aj na PC
  • pusobí to na mne jako Homefront??a ten mne dost zklamal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit