Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eh a máme tu další "datáč" pro obliviona..opět uplně ten stejný odpad se silně podprůměrnou grafikou, na které jako na spoustě jiných her zakráká i gtx 580..SUPER!

    opravdu by mě zajímalo, z čeho byl levis ve videu tak dětinsky hotový? - z toho zastaralého vizuálu? nebo snad z levitace postav, či snad ze směšného bojového systému?..dnes narazit na vyzrálého, objektivního a hlavně nezaslepeného redaktora, nebo recenzenta her, je hodně obtížné..je smutné, že žijeme v době, kde každý odpad je vysoce hodnocený..on ten herní průmysl už nějakých pár let e silně zaměřil na jednoduché lidi, nebo pubescenty, kterých je kolem nás většina a na nich rejžuje..my náročnější máme kvůli takovým smůlu
    • smejki
      a co svět? ještě drží, nebo už se zhroutil?
    • miker17
      moje 3 roky staré Pc rozchodilo zatím všechno na max detaily (kromě Shogunu 2 :-( ) a jak to tak vypadá ještě najaký pátek vydrží
    • Vim musi byt hrozne tezke zit s tim postizenim ktere mas.
      Alespon nemel sra*ky a nedelej ze sebe jeste vetsiho trotla nez ve skutecnosti jsi
    • nevim co to kecáš protože já mam GTX460 a ještě se mi nestalo že by nad nějakou hrou zakrákala :D takže tyhle prdy co tmy si nech, nikdo ti to nežere :D
      • MishKonn
        Nápodobně s dokonce GTX260. Bojím se jen Battlefieldu 3. *3*
  • Tak jsem z toho volaky zmeteny ?? K clanku o Skyrim a jeho budoucich DLCs jsem napsal pekne nasranej komentar s tim,ze si ho urcite nekoupim,ale...to 2 video z dungeonu mi docela vyrazilo dech a budu muset sve uvazeni este prehodnotit.Pomalicku zacinam menit na Skyrim nazor,protoze jako celek to na me pusobi velmi dobre,vcetne grafiky(s tou nemam zadny problem jako vetsina pseudoznalcu tady).No v listopadu se uvidi az to vyjde na PC...a hlavne co s tim provedou moderi.Takovy Oblivion v dobe vydani byl takovy nemastny,neslany,ale pridejte k nemu OOO+vselijake mody(TESNEXUS.COM) a mate uplne jinou hru dotazenou malem k dokonalosti.
  • Aj tak ste z toho všetci na prášky a musite tu niečo napísať, aby každý videl, aký ste dsní parani, tak si utrite slinu z brady, žerie vám to akurád vaša mladšia sestra :D.
    Ano, je to vylepšený Oblivion, to už pri pokračovaní serie tak býva...v tomto pripade chvala bohu.
    Vyzerá to úžasne po všetkých stránkach, verím že PC verzia bude zase žmýkať maximum z najnovšieho železa, hlavne dizajnérska práca je víborná, toto je rpg ako víno a pri myšlienke na rozsiahlosť hratelnej plochy, pri tejto kvalite ma riadne zamrazí, všetky ostatné quázy rpg čo dnes vychádzajú sú proste, niekde...ehm-inde.
    Dragon Age 2 že...
    • tak tak jde o hru.
  • Cahir
    Moje dojmy: Gamebryo je z toho sice cítit na sto honů, ale co už. Grafický kabátek je co se AAA titulu týče průměrný, což mi u RPG bohatě stačí. V designu prostředí mi Skyrim připdá, ostatně u Bethesdy jako vždy, dost promakaný. Milovníci sbírání kytek se prostě opět pomějou. Upravenej soubojovej systém vypadá na první pohled zajímavě a hlavně "cool", uvidíme, co přinesou mechaniky v praxi. Osobně mám největší radost z animací! Snad první hra od Bethesdy, kde se postavy konečně normálně a přirozeně hejbou a nebruslej po okolí.

    Suma sumárum, doposud vidím opravdový skok jen v animacích. Jo a konečně maj postavy normální držky! Teda alespoň lidé...

    Chtělo by to konečně nějakej novej materiál na posouzení, pořád nevím, jestli do toho jít.
  • předně pohrdám oblivionem, i falloutem 3, prostě ten engine je hnus, smrdí z toho konzole a přesně takovejhle interface já nemusim, strčte si to do řiti, přesto pár postřehů

    klad- grafika, nápad s lepšim kouzlem, když se používaj obě ruce
    zápor - koukal sem na vídeo, říkám si dobrý no, dobrý, skončí boj s lučištníkem, vyjedou dole ikonky zdraví a voila, plný životy, autoheal? nakakat, přesto koukam dál, inventář, co to jako kua je? tomb raider? tohle má být rpg? nakakat, přesto koukam dál

    koukam na druhý video, souboj, zase se sám hned uzdraví, takže se mi to poprvý nezdálo a vypínám to, užijte si to, až to vyjde, muhaha
    • MrSanta
      Pst, ve všech předváděných videjích je postava načítovaná.
      • skaven123
        podla mna tam autoheal bude
        • autoheal byl vždy, k tomu je autoregen Life ale je to pomalé. (každý člověk se přece pomalu uzdravuje sám. Ale pokud to bude tak že se na 10 sekund zastavim a ejhle mam plný život, to by mě naštvalo, jo mimochodem ta postava pokud vim má nacheatovaných maximum života aby v prezentaci na quakeconu neumřela, bylo by to blbý ;)
  • Hodne to pripomina Oblivion...

    Vadi mi jedine podivne a dost znatelne "klouzani" postav po povrchu. Vypada to strasne neprirozene... Asi si znovu nahraju Oblika, protoze mi pripada, ze tam to tak zjevne nebylo... Mozna PC uz tehdy zvladalo vice travy a vegetace, kde se klouzani postav ztratilo lepe...
    • v oblivionu i falloutu bylo tohle priserny levitovani taky. doufal jsem ze ve skyrimu uz nebude. a ze taky konecne budou videt nohy a telo kdyz se podivam dolu. ale pravdepodobne budeme zase hrat jen za litajici ruce. co je za problem vzit model z treti osoby se vsema animacema a jen mu na ksicht prisroubovat kameru? a dohlednost vegetace doufam na pc pujde zlepsit. tohle objevovani travy primo pred nosem je komicky.
      • Walldstein
        Problém to asi tak velkej nebude..vzpomeň si na stařičkou Operaci Flashpoint...sice tam mě děsila představa že někdo dokáže za jízdy autem otočit hlavu o 360° ale šlo to..nebo o něco novější Mount and blade...tam pokud si pamatuju taky nehraješ za levitující ruce (i když většinu času máš stejně zapnutej pohled třetí osoby).. *1*
        dohlednost...no, mě spíš pobavilo že v některejch hrách když projdeš trávou tak se pohybuje, ale tady ta tráva jaksi tvejma nohama projede a ani se nehne..
  • rodneymckay
    Asi se nechám zmrazit a vzbuďte mě za 2 měsíce *3*
    • Hle, moje zlé dvojče. *4* Dej si jinej obrázek, abychom se lidem nepletli.
  • Proč se hlavní hrdina nedokáže bránit bez štítu? Ve videu se bez štítu neubránil sebemenšímu útoku. Chápu to když má v obouch rukách kouzla, ale když budu mít masivní obouruční meč nebo sekeru, tak do sebe nechám jen tak řezat? *13* Pokud to tak bude tak tuto neschopnost hridiny budu proklínat celou dobu hraní. Kryt, úder, kryt... vždyť v tom je kouzlo souboje s meči. Jinak se mi hra líbí a těším se až budu kolem sebe švihat obouručákem v blýskavé zbroji (když nebude fungovat obrana s mečem tak mi nic jiného nezbude). *1*
    • Nemůžeš se bránit když máš - meč + kouzlo nebo dva meče, obouručními zbraněmi se dá normálně bránit.
      • Aha to jsem nevěděl. A kde jsi to zjistil (vyčetl)? I když je to škoda, že se nedá bránit s dvěma meči jak v reálu. Pokud máš pravdu tak mě už asi nic neodradí od koupi. *1*
        • Četl jsem to v dojmech na jednom herním webu a na české fanside.
          • Mechwarrior_bw
            pokial viem, tak potvrdené je iba zamedzenia blokovania pri použítí meč+kúzlo, u použítí dvoch zbraní to potvrdené nie je.

            edit: v tomto videu v 0:46 http://www.youtube.com/watch?v=N5uNlJAgIO4 to vyzerá že na okamih blokuje ale ťažko posúdiť či je to skutočne blokovanie alebo nie. Každopádne by to bola riadna podpásovka keby to nebolo možné.
  • Ešte teraz si spomínam, keď som videl prvé video z Oblivionu a čítal prvé novinky o ňom. Pri videu som zažil také grafické orgie, ako napr. pri Crysise alebo Far Cry. A veci ako že každá postava tam má vlastný denný režim, večer chodí spať, ráno ide do práce a podobne. Potom vraj úžasný bojový systém (dokonca si po sebe mohol zbierať vystrelené šípy a znova ich použiť!), to bolo niečo WOW! Bol som nadšený, keď som si to mohol zahrať a... Úplné sklamanie, vôbec ma to nechytilo + bolo to pred asi 5+ rokmi.

    Teraz si pozriem video, vypadá to úplne rovnako, akoby to bežalo na tom istom engine ako Oblivion a na ktorom bežal aj spackaný Fallout 3. Pribudli draci a to je všetko. Jediné čo sa mi na tom páči je tá pekná zasnežená krajinka, ale to je asi preto, lebo mi to nostalgicky pripomína nádherný Icewind Dale.
  • Ta hudba má jako znamenat co? Jeremy Soule kreativně vyhořel? Tu úvodní melodii z videa bych složil sám i po desátém pivu. Takový ubohý podprůměr - alespoň oproti Oblivionu. A jestli je takováhle hudba jenom pro podbarvení nálady, tak i v tomhle je nějak mimo. Tenhle díl Elder Scrolls se totiž neodehrává u kříšťálové studánky kde nejhlubší je les..., ale v drsné severské části kontinentu. Jeremy Soule se měl inspirovat u naprosto geniální severské "kapely" (totiž projekt jednoho muže) jménem "Bathory" skrze alba "Hammerheart", "Twilight of the Gods" (moje oblíbené album), "Blood On Ice" (též moje oblíbené album, hl. skladby "The Lake" a "Gods of Thunder of Wind and of Rain"), "Nordland I" (mňam) a "Nordland II" (mňam), aby nejenom on poznal, kdo je tady bůh - zvláště v dnešní, hudebně ubohé, době.
    • JohnyTheZik
      Probuh jen to ne.. Jeste takove skladby aby mi hraly v elder scrolls -.- .. Jako proti gustu zadny disputant, ale tahle hudba se epicnosti vubec nemuze rovnat skladbam Jeremyho Soula. Navic se do TES serie takrka vubec nehodi. Ackoliv je to severska zeme, tak pri predstave, ze budu poslouchat toto ci pripadne nejaky tvrdy seversky metal, mam hned husi kuzi ..
      • Napsal jsem "Jeremy Soule se měl INSPIROVAT" - ne tedy aby přesně OKOPÍROVAL ten styl. Navíc to, co jsi napsal, že totiž "tahle hudba se epicnosti vubec nemuze rovnat skladbam Jeremyho Soula" jenom poukazuje na to, že repertoár Bathory neznáš, neboli (pardon) větší kravinu jsem dlouho nečetl. Pusť si např. skladbu "Foreverdark Woods" nebo "Ring of Gold" nebo "The Lake" nebo "The Messenger" či "To Enter Your Mountain", atd., atd., atd. a zjistíš, že Jeremy Soule je proti tomu 2. liga.
        • MishKonn
          Whoa, whoa, zabrzdi tady trošku s metalem.

          Sám poslouchám progresivní a mnohem tvrdší styly a jsem muzikantem (abychom se tady vyhnuli nějakým zbytečným předsudkům o popařství), ale upřímně, slepě fanboysky tady propaguješ kapelu, která je 1) tvým oblíbeným dílem a zcela určitě ne jedinou v žánru, a minimálně instrumentálně jsou jiné mnohem více na výši, 2) dát žánrově specifickou hudbu do hry, která je určená pro masy, je ekonomická sebevražda (viz. Prince Of Persia: Warrior Within). Zkus nad tím příště zapřemýšlet, než začneš do diskuze vyjmenovávat své oblíbené songy - nakonec, myslíš si, že si je někdo vůbec poslechne? A srovnávat tohle s Jeremy Soulem dává asi tolik smyslu, jako srovnávat Dimmu Borgir s Johnem Williamsem.

          Mě naopak v posledních pár hrách typu Warhammer 40k apod. přišlo, že se Jeremy už neuvěřitelně opakuje, a tento soundtrack mi zní poměrně svěže a působí na mě dojmem, že se snaží zabrousit do nových, jím neprobádaných vod.
          • Znovu opakuji, "Jeremy Soule se měl INSPIROVAT - ne tedy aby přesně OKOPÍROVAL ten styl" (proto jsem taky chválil hudbu z Oblivionu, která se bez elektrické kytary obešla). Taky bych nechtěl elektrické kytary v Elder Scrolls (ale u takovýho Quake II to bylo O.K. - jestli si ta hra na sebe tedy vůbec vydělala, když obsahovala "žánrově specifickou hudbu" /a navíc byla PC only/).
            Šlo mi o vystižení nálady/charakteru/duše té hudby vzhledem k hernímu světu tohoto dílu Elder Scrolls, který je inspirován vikingskými tématy (z kterých čerpala i kapela Bathory).
            Oproti Bathory je instrumentálně na výši třeba vážná hudba, a to je jako samo o sobě měřítkem kvality? Byli takové legendy jako Beatles/Abba/Roxette nebo Metallica instrumentálně více na výši než vážná hudba?
            K "Zkus nad tím příště zapřemýšlet, než začneš do diskuze vyjmenovávat své oblíbené songy - nakonec, myslíš si, že si je někdo vůbec poslechne?": Mám pro tebe geniální objev - pak je ale celá diskuze na ho*no, samozřejmě. A nedivím se pak tvé hlášce, že "srovnávat tohle s Jeremy Soulem dává asi tolik smyslu, jako srovnávat Dimmu Borgir s Johnem Williamsem" LOL. Asi nevíš, že tvorba Bathory se dělí na tři fáze: Black/Death Metal, Viking Metal, Trash Metal. Dimmu Borgir by stylem opovídal Black/Death Metal, zatímco já jsem psal o hudbě z žánru Viking Metal, O.K.? Samozřejmě že ani Viking Metal není vážná hudba Johna Williamse/Jeremy Souleho, ale to se opět dostávám k tomu, co jsem napsal už výše - a sice že styl hudby z ní automaticky nečiní hudbu více "na výši"/melodickou/jedinečnou a více populární než ostatní hudební styly.
            Na závěr chci jenom poznamenat, že se nemám za co stydět, když jsem fanouškem Bathory, protože tahle kapela je legenda, jak ti potvrdí každý, kdo netrpí předsudky nebo alergií na hudbu, která má koule - má melodičnost, má energii, je originální, má duši. Tohle se o odpadu, co se dnes převážně hraje, říci nedá.
            • MishKonn
              Promiň, ale u "Byli takové legendy..." jsem ztratil zájem. Nechci číst tři odstavce o tvojí oblíbené hudbě / kapele.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit