Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    To jsou blbci. S touhle logikou to mohli rovnou hodit na 24fps. *15*
  • axell1990
    Jo tyhle řeči existují už nějakou dobu. Kdysi zase jistí pánové tvrdily že člověk není schopný poznat cokoliv nad 60 fps. Přál bych jim vydět jak se změníly Rusty Hearts když se vypnul fps limit a z 60 bylo najednou 220 fps. Celá do té doby graficky nic moc hra najednou byla tak krásná, že člověk pomálu začal slintat.
  • na konzolich mam nejradsi tyhle pr tanecky, to jim muze zrat jenom mrtvej kun bez mozku...

    pockat, ony se ty konzole prodavaj jako housky na krame, takze mrtvi kone bez mozku umi i nakupovat? *5*
    • species
      No a ne? :D Apple si na tom postavil celou obchodni strategii :D
  • Proc proste nerekne pravdu, ze novy krabicky neutahnou 60 fps 1080, a ze na pc kaslou. Takhle ze sebe udelal jeste pitomce. A nejhorsi je ze na diskuzich snim lidi souhlasi a pisou ze 30 fps je filmovejsich, asi zapomeli ze hraji hru, a nedivaji se na film *1* Ostatne, jednoduchost konzolistu je timto potvrzena!
    • Pretoze ubisoft. Oni su majstri dristov ;)
    • Jack1947
      Časem snad přestanu vidět tyhle kecy, o jednoduchosti fakt je to urážející... to je jako říct že romové jsou jednodušší proto se nedokážou prosadit v práci... kecy přeci dřeci.

      Hlavně mě to netrápí jen mě nebaví si to číst. Stále.
      • Nevim kdo sou to romove, znam jenom cikany! Dobre napisu to jinak, vetsina konzolistu jim na tyhle reci skoci, coz svedci o jejich jednoduchosti. Ti rikam ze na PC, se jim na 30 fps vetsina lidi zvysoka vykasle.
        • Jack1947
          Pak bych přál aby to lockli, zase by bylo víc breku no... nevím no to už je na lidech nakolik tomu věří ale ruku na srdce (nebo do kalhot to je fuk) jak mohl být někdo naivní a myslet si že fakt nové konzole pojedou už odzačátku v max rozlišení a kolem 60fps no kdo? já tedy ne proto mně to netrápí, je mě to trochu udivilo tot vše.

          Kecy co řikáj radši ani nečtu, stačilo mi failed fetch dogs a to jsem ani moc nesledoval.
          • walltar
            A ty si myslíš, že někdy nové konzole pojedou ve větším rozlišení a z vyšším FPS? Jo možná trošku zlepší kvalitu ale nemají výkon na to aby něco zvedali. Ten systém jako takovej na to prostě nemá. Normální bylo, že nově uvedené konzole překonávali PC ... To co pustili teď nepřekoná nic. Má to horší grafiku už teď. A ještě to jede na 30FPS ...
          • species
            No pockej snad si nemyslis ze se vykon soucasnych konzoli nejak magicky zvedne aby zvladaly 60fps?

            Problem je v tom ze X360 a PS3 byly v dobe vydani docela dela, tyhle zaostavaly uz v dobe oznameni!
            • Jack1947
              Jak jsem psal ty kecy neřeším, a ano třeba jo je to možné uměli to i X360/PS3 u nějakejch her a navíc mne stačí... ano jsem méně náročný takže mi stači třeba i méně no.
        • species
          ja si myslim ze hlupaci jsou na obou stranach, se podivej na prodeje PC verze CoD, SimCity, Sims4, Watchdogs.... mam pokracovat?
      • species
        zrovna cikany/romy/spoluobcany, nebo co je dneska politicky korektni, bych sem fact netahal.
        • Jack1947
          Uváděl jsem to něco jako... mě připadá že se ti co nesnáší konzole jen snaží vymyslet další a další důvody aby si obhájily tu "jedinečnost" pc hlavně např ta méněcennost to je fakt trapné... v hospodě nebo někde by byli tyhle lidi kamarádi a dali by si pivo. Tak tady musí dělat ramena i když to nikoho nezajímá ale jsou důležití děsně a otravní zároven.

          O korektnosti nebyla řeč, i když...
          • walltar
            Ono není potřeba nic vymýšlet ... Konzole je v každém ohledu kromě ceny horší systém, než PC. A pořád dokola se to potvrzuje.
            • Jack1947
              To ovšem nikomu nelze brát a s těmi exkluzivními tituly více než souhlasím... ted brát konzoli tak akorát ten co neví co s penězi nebo jí potřebuje mít dříve... to před léty sem měl tak PS2 (tuším ještě před vydáním v čr) jenže byli jiné nároky a tedhá jsem neměl pc a bylo mi taky o 10-11let méně.

              Takže exkluzivky a hry vůbec mě netrápily...
            • walltar
              Problém je, že třeba pro mě není těch exkluzivit dost abych vůbec přemýšlel o konzoli. U minulé generace konzolí si vzpomenu tak na 5 her, u kterých mě mrzelo, že si je nezahraju ... Což je cca jedna hra za rok.
            • Jack1947
              Jo, protože si zaplatily časovou exkluzivitu že... i tak to hodně lidem nedá spát. *2*
            • species
              na druhou stranu maji celkem super exkluzivky, to microsoft a sony zvladani skvele. Sony zaridilo ve svy dobe GTA, Microsoft ted Tomb Raidera.
            • Jack1947
              Tak není určena lidem co mají přehnané nároky no... v tom tkví asi hlavní problém a ne neobhajuji konzole.
  • Myslel sem že bych si ACU časem pořídil ale hoši z UBI dělají vše pro to aby mi to rozmluvili. Sem dost starý na to aby za mě někdo rozhodoval co je pro mě lepší a co né. *5*
  • species
    Ja jsem ted cetl ze do aut prestali davat motory, pac jde uplne v pohode tlacit z kopce a nakonec je to pry jeste lepsi a vyhoda, tak ja ti vam nevim.
  • No jasně !! 180 řádků co to je? Ale zkoušeli jste si to někdo hodit do kalkulačky? 1920x1080=2073600. 1600x900=1440000 To znamená že 900p je 69% Full HD. když vám vezmou 180 bodů vertikálně, tak vám musí vzít 320 horizontálně takže ve výsledku vám chybí 633600 bodů. Já beru že grafika kterou zvolili ukrojí rozlišení, beru že poloviční frekvence dovolí dvojnásobně náročnější hru, ale jak někdo může vypustit z pusy že je 30fps je lepší než 60. proč neřeknou pravdu, že microsoft a sony nemaj tak výkonné konzole jak čekali (vývoj ACU trvá 4 roky) a díky tomu museji ukrojit rolzlišení a fps. to je neco co pochopí každej rozumnej člověk. Říka se že hobbit byl divnej při 48 fps , spoustu lidi si ztěžovalo, ale slyšel snad někdo z vás někdy, že by si někdo ztěžoval na 60fps u her? Mám to tu na Games rád, nepřidávejte se prosím na stranu záporáků
    • Jack1947
      Games pokud vím jen informuje tak jaká pak strana záporáků, nemůžou za to že Ubicrest vypouští do světa tyhle žvásty... ano nemuseli by o tom psát ale je to AC to je těřké o něm něco nenapsat. Nejlepší je mít tyhle PR namachrované kecy těžce v prdelli a pak je vše all right.
  • Zayl
    30 fps je rozhodně lepší když ty vaše "next-gen" systémy nezvládají stabilní 60, protože skákání třeba o 20 fps je znatelné a naprosto to kazí zážitek. Na druhou stranu nevím, koho se snaží tímhle přesvědčit.

    To, že si konzolisti nechají kálet na hlavu je normálka, protože nemají moc na výběr. Ale tady ty PR kecy jak je to úžasné by si mohli lidi nechat. Co takhle vyvinout hru na 60fps 1080p a potom nechat lidi v options změnit to na 900p 30fps, pokud se jim to víc líbí?
  • Já chápu, že HW next-gen konzolí opravdu není nic převratného a spoustě vývojářů se navíc ještě nepodařilo z nich vytáhnout maximum, ale ať sakra nepoužívají tyhle debilní výmluvy. 30 FPS na hraní v pohodě stačí, ale rozhodně to není lepší než 60 FPS a nejde o žádnou výhodu, takže by mohli prostě přiznat nedostatky na straně SW či HW a přestat oblbovat hráče takhle stupidní výmluvou.
    • del0
      30FPS by teoreticky na některý hry "stačilo", ale muselo by to být stabilně, nikdy to nesmí klesnout pod 30, jinak je to v řiti.
      • Po pravdě nechápu tu současnou mánii kolem nehratelnosti s 30 FPS, protože já tak hrál většinu her za svůj život. Ano 60 FPS je lepší, ale nevšiml jsem si, že by mi nižší framerate působil problémy, dokud nespadl pod 30.
  • Asharak
    Tak na AC podle mě v klidu. I jak jsem měl slabší komp a druhyAC jel na 25-40 to vypadalo dobře. Skyrim se s VSync a 30fps hraje díky těm oku 'zpomaleným' pohybům celkem dobře. Po tom, co jsem si zvykl, že to není přesné jak v csku, se mi to i líbí, asi ze mě bude low fps fil za chvíli ._. Ale každé hře sedí jiné fps, takže by mohli mít pravdu. Jen není dobré ji nějak nutit všem.
    Ale kdo dokáže nabítnout volbu mezi více variantama že *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit