Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak můžete psát 30fps stačí atd ? vždyt za ty hry platíte ne ? ty vole ... nebo to už fakt člověk koupí všechno když už má pár korun navíc ? no asi i proto se otevírají obchodáky na každým kroku, cokoliv ale prostě něco koupit že jo
  • Jack1947
    Hmm, hmm hlavní je že to je "filmovější" pocit, vždyt filmy taky nejsou dokonalé že? *7*
  • species
    zapomel sem lognout....
  • Mas docela pravdu Ucho kdyz o tom taky premyslim, je to neco uplne jinyho. Sorry :/
  • jenže ono je to skutečne filmovejší a hlavne vyššímu fps nejsou prizpusobeny ve hrách animace a fyzika takže to pak pusobí trhane a neprirozene.
  • ALe nahodou ma pravdu. 30fps na vacsinu hier naozaj staci. Nieje to lepsie ako 60 samozrejme, ale hrat sa to da.
  • Ale schopny urcite aj su len nechcu:) Druha otazka je, ze aku zostavu by bolo treba na tych 60fps. ALe holt Ubisoft mal vzdy skvele PR, ktore davalo vzdy zmysel:)))
  • ucho
    no vidíš to, a mně je zase ukradený, že něco nazýváš krámem :D a štve tě to zřejmě proto, že máš potřebu tady bojovat za PC a pomlouvat konzole. další varianta samozřejmě je, že pouze zabíjíš nudu, protože se neumíš zabavit nějak lépe. třeba hraním na PC ;)
  • Mas pravdu. Jde ale o wannabe AAA hry typu Assassins sheet, a Bugfield, ktery mi jsou naprosto ukradeny.
    Co se jak prodava mi je taky ukradeny, to ze se nejaky lowend prodava vic nez kvalitni vec se me vubec netyka. Ti blazni to nekupujou za moje penize. *3*
    Nebo z jakych duvodu by me to melo stvat? *7*
  • Hehe taky NECHAPU, ja si v 1993 kdy mi bylo 10 dělal boot disketu na Commanche Maximum Overkill s custom configem na Autoexec.bat a Config.sys a přiděloval sem si XMS pamět abych to rozchodil na nějaky ďábelkym železu co se v ty době měl:D A dal sem to. Strašnej nerd sem byl :D
  • ucho
    tak to tě asi musí štvát, že se ten krám dobře prodává a kvůli mizernýmu prodeji her na PC většina vývojářů PC odsouvá na druhou kolej :) pouhé konstatování faktu.
  • Bohuzel to neni trollovani, ale konstatovani faktu, deal with it

    Zarizeni co stoji 2/3 PC, umi to jednu jedinou vec a to jeste v low quality asi tezko budu hodnotit jinak. Nextgen by musel stat 6 tisic, aby mel srovnatelny pomer cena/vykon s pc.
  • ucho
    nauč se pořádně trollovat, tohle je slabota.
  • To ze konzole je kram neni hate ale fakt, deal with it *5*
  • ucho
    no řekl bych, že jsi trochu mimo. walltar dle této citace píše, že jim na toto někdo skočí a bude souhlasit s tím, že 30 fps je lepší než 60 fps. to snad každý inteligentní člověk uzná, že je hloupost. 60 fps bude vždy lepší než 30 fps, protože to prostě u her lépe vypadá.
    ulmes ale netvrdí nic o tom, že je 30 lepší než 60, jak se snažíš podotknout, jen napsal, že mu 30 fps stačí. a já například musím říct, že mi 30 fps u hry taky žíly neutrhne. neměl jsem s tím problém u Red Dead Redemption (i když tam vadilo, když to padlo pod ty 30 fps, ani jakékoli jiné konzolové hry, nepřipadal jsem si o něco vyloženě ochuzen). ano, 60 fps by bylo lepší, ano, lepší by byly i kvalitnější textury. ano, lepší by bylo i 1080p. ale já si tu hru užil s 30 fps, 720p a hnusnýma texturama :)

    TLTR: no vlastně na tom trefného není nic, protože argumentuješ mimo a ulmesovi podsouváš něco, co neřekl ;) ono občas neuškodí sundat ty hejtovací brejličky.
  • species
    Tady jsou to spis ty Ubisofti PR kecy ktery lezou lidem na nervy nez FPS count. Alespon myslim *3*
  • species
    omlouvam se ale musim quotnout uzivatele Walltar ktery na zacatku teto diskuze napsal.

    "Jo jo ... 30FPS je lepší. No ale tak konzolisti jim to odkejvají s tím, že oni stejně nic nepoznají a nechají se sebou dál."

    Opravdu krasne trefne :)
  • Me tech 30fps nevadi,v menu hry nastvim vyzsi citlivost a bohate staci.U her typu killzone3 me to taky nejak nevadilo,dam citlivost ovladani na max a v poho.
  • ??? to bola reakcia na jedneho clena pod tebou :D
  • ucho
    tak je to prostě takové filmovější

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit