Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak to že tohle ma 8 a act of aggression jen 6
    • Protoze recenzent AoA neocenil AoA jako tak dobrou hru, za jakou ocenil 8bA recenzent 8bA.
  • Docela mě zaráží, kolik lidí se tu rozplívá nad hrou, která se snaží, ale nenabízí ani tolik co původní C&C. Jen jedna strana, méně jednotek. To už radši Generals ZH nebo Supreme commander. Dále je tu openRA, zadarmo a daleko víc možností. Z této hry mám dost rozpačitý pocit. Je to RTS, ale ohlodaná po všech stránkách na kost, kde už ani ten mrchožrout nic nenajde.
    • strany jsou 2 a brzo bude třetí
    • Díky za připomínku openRA, sledoval jsem, to kdysi když začínali a nedalo se to tehdá hrát. Teď je to teda o dost lepší.
  • Tato hra dostavala dost malo na zahranicnych weboch, mna ale hodne pritahovala svojou grafikou a stylom. Presiel som Planetary Annihilation:Titans ktora bola skvela hra a som rad ze tato recenzia potvrdila moj instinct i o tejto hre.
  • BangMeInBangladesh
    Tak dlouho se chodilo s žánrem RTS pro vodu, až je koupila EA (Westwood) a všechno zku*vila.
  • no fuj! To je tak strašně ošklivá hra.... Kdo chce pořádnou strategii ať šáhne po Generals: Zero Hour - i dnes perfektní grafika, hratelnost, hudba, dobrá AI a hlavně generálové.
  • zrovna na tuto recenzi jsem cekal od doby, co to vyslo, protoze jsem tem hodnocenim neveril. Dik, dik, diky!

    Jediny co si obcas nainstaluji, je C&C 3 nebo C&C: RA2. Sance, ze to bude dobra noc se zvysuji :-P
  • Mít to do poslední kostičky zničitelný prostředí a kvalitni fyziku tak by to mohla bejt bezva hra, ale tohle kdy se objekty po rozřelení za vteřinu vypaří *11* *10* pixel art hypsteřina *11*
    • tohle neni pixel art...
      • tohle je pixel RTS vid? *1*
        • Blue.Shark
          Má pravdu, pixel art nepracuje s 3D prostředím.
          • http://www.minecraft-schematics.com/category/pixel-art/
            • Blue.Shark
              Je to dost podstatné, protože voxel-art existuje. Ale moc nevim, proč ho nazývat hipsterským.
            • vypada to jako pixel art to, ze je to ve 3D prostredi je naprosto nepodstatne podstatny je vizual a ten je ctvereckovany ale mozna je to novy hypster zanr VOXEL ART
            • Blue.Shark
              To, že někdo nazve výtvor z 3D kostek pixel-artem ještě neznamená, že je to pixel art. Pixel na obrazovce je ze své podstaty a hlavně z pohledu pozorujícího 2D objekt - vidíš jeho šířku a výšku. Ani tato strategie ani Minecraft se do této skupiny nemohou řadit.
  • zx_spektrum
    Tak dlouho se chodilo s RTS žánrem pro vodu, až se většině známých sérií ucho utrhlo.

    Jenže kdyby se jen pro tu vodu chodilo vyšlapanou cestičkou, tak by se žádné ucho neutrhlo. Ukažte mi RTS sérii která zdegradovala a chcípla jen tím, že by byla herně stále stejná. Kdepak, vývojáři, možná pod tlakem natvrdlých obchoďáků, vymýšleli experimenty a novoty, a tak to dopadlo...
    • Kdyby se chodilo vyslapanou cestickou tak by vysledkem byla stagnace, viz hry od blizzardu.
    • JamesFaith
      Kdyby jen obchoďáci...

      Já osobně bych řekl, že na tom mají svůj podíl i někteří hráči, protože když poslední dobou studio použije u dalšího dílu série stejné mechaniky a přidá novot jen trochu, hned se v diskuzích začne řvát o reskinech, recyklacích a datadiscích.
      • Firaxis odjakživa dodělávali minimálně 3 datadisky , než byla ta která Civilizace minimálně stejně dobrá jako to předchozí ;)
    • Veskoslav
      Nejlepší příklad je právě série C&C, kdy skvělé Tiberium Wars naprosto nepochopitelně zabili stupidním konceptem nějaké pohyblivé základny. Toho tupce, co to měl na starost, toho namočit do tiberiové lázně.
      • KrPa
        To tezko, to bylo az v Command & Conquer: Tiberian Twilight.
        • Veskoslav
          Jistě. Ta věta neznamená, že Tiberium Wars měli koncept mobilní pohyblivé základny. Ale Tiberian Twilight mělo neoficiální název TW2 či pouze TW: New Kain. A pokud se bavíme o konfliktu Tiberian Wars, tak je to taky správně, protože ten trval i v době Tiberian Twilight.
          • Ztrapnil ses, tak to neokecávej.
          • Z toho už se nevykecáš...
    • Mluvíš mi z duše :)
  • Veskoslav
    Když jsem viděl obrázek, tak hned se mi vybavilo Total Anihilation...Ale hra jako taková mě nějak nezaujala.
    • Dobrých RTS bylo jen pár - Duna II, série Command and Conquer (hrál jsem jen první dva díly), Total Annihilation, Supreme Commander, Homeworld. Warcraft ani Starcraft mně nějak nechytl.
      Total Annihilation hraju právě teď, každý den si dám jednu mapu v kampani, a je to stejně zábavné jako kdysi. Ty moderní hry s moderní grafikou prostě v hratelnosti těmto klasikám nemůžou konkurovat.
      • Výborné rts byly taky Ground Control 2 a World in Conflict.
      • sorry, na tebe jsem reagovat nechtěl, to měl být samostatný příspěvek. Tobě jsem chtěl napsat, že jsi slepý jak patrona a nejspíš tě něco praštilo do hlavy, když vidíš nějakou podobnost s TA.
        • Je to 3D ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit