Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hitmana 1 jsem dohrál do konce byl teda dost težkej dvojku jsem nedohrál protože mě dost často padal trojku jsem taky nedohrál protože mě nebavil a čtyřka ta byla skvělá takže dohráno samozrějmě sem se snažil hrát abych mel co nej hodnoceni
  • Lidi hry prostě nedohrávaj? co to je za kravinu? Pokud člověka hra skutečně baví a má co nabídnout tak jí dohraje i víckrát. Blbej Falout new vegas sem dohrál 3x do konce bez modů (z toho jednou s DLCčkama, a teď už ho hraju po čtvrtý, tentokrát těžce modifikovanej. Fallout II sem dohrál dvakrát do úplnýho konce, a eště po tom doháněl zapomenutý kvesty. Falout tactics sem tehdá hrál furt dokola asi rok a půl, Všechny W40K hry včetně spacemarina sem dohrál vždy dokonce a i vícekrát. Gothic I i II sem dohrál nesčetněkrát. Rise of nations mám jako svou oblíbenou oddechovku do dnes. Všechny proto že maj co nabídnout.

    Battlefield a CoD MW sem dohrál taky ale ty proto že byl konec dřív než sem se stihnul začít nudit. :-P

    Jinak spoustu her sem nikdy nedohrál: Fallout I (protože sem před tim hrál dvojku a ta jednička už mi nepřišla tak dobrá) Sindicate (smazal sem to asi po hodině nudy)
    Zaklínač 1 a 2 (prostě sem už fantasy tak nažranej že už mě vyloženě s.e.r.e) Skyrim (prostě už mám fantasy plný zuby). Arma II (šílený ovládání, a amatérskej dubbing). Starcraft II (protože W40K *1* ).

    Lidi nedohrávaj hry protože jim ty hry nemaj co nabídnout nebo nesplňujou jejich očekávání.
    • Souhlas. Před 5-7 lety to bylo uplně o něčem jiném ...
  • Tak já nevím, ale tato všelijaká a prapodivná prohlášení už mě začínají celkem dost slušně iritovat. Ještě nic není na světě, ale už vědí jak to bude. Přijde mi to jako by si už teď vytvářeli alibi a pokud to nedopadne podle jejich představ ( hráčské ohlasy, prodeje etc. ) tak přispěchají s "já jsem Vám to říkal už před vydáním" .....
    Místo aby se snažili vytvořit kvalitní hru, už se snaží ospravedlnit předem pro jistotu. Ale závěrečný verdikt stejně vynesou sami hráči a žádný řeči jim v tom nepomůžou.
    Tato hra mě celkem baví už prvního dílu, i když to není hlavní směr a rád bych viděl další parádní hru, ale s těmito prapodivnými prohlášeními by měli být opatrní.
  • Tak já už si ani nepamatuji, kterou hru jsem naposledy dohrál ... je to už spousta let
  • exoslav
    Hmm, asi má pravdu chlapec. Já jsem skyrim taky nedohrál, ale jenom z důvodu, že mě nebavil příběh a hratelnost mně po čase přišla hrozně stereotypní. A to jsem hrál Skyrim celkem "poctivě". Četl si všecky knížky, šmejdil po mapě, hledal různé skryté zákoutí a tak...
    • U mě stejné mody sice hratelnost prodloužily ale už ani nemám chuť zapínat.
    • Hral poctive, cetl vsechny knizky... To je ten problem ;)
  • Mr.Lolendo
    Ano s autory souhlasím. Spousta lidí hraje hry způsobem, že je pustí a běží za hlavním cílem hlava nehlava. "Jen, aby splnili podmínku a viděly závěrečné titulky". Když se potom s takovými lidmi bavím o nějaké hře, tak mi to připadá jako by ji vůbec nehráli nebo nedohráli. Protože spoustu věcí neví. Taky není se divit, když to speedují a potom si mnohého nevšimnou. Pro takové lidi je zbytečné dělat hry graficky hezčí či přidávat bonusové materiály jako - jiné cesty, další informace o příběhu, detailně zpracovaný level design, nadstandardní výbavu či dokonce nějaké vývojářské insignie. Potom se není čemu divit, že dnešní hry vypadají, jak vypadají.
  • myslim ze je to dost nekorektne takto vyrthnut jedno cislo z konceptu. Developeri by sa mali zamysliet preco tomu tak je ale aj kde sa to deje. Ak sa velka cast zasekne v sice jednoduchej hre ale na nejakej blbosti kde povedzme hrac musi ako blbec v napriklad casovom limite preskakat prekazky tak im to da jasne na javo ze takato pasaz v tej hre nemala byt. Nemyslim si ale ze hraci niesu schopny sa udrzat pri jednej hre a ze sa im opozera. Ked je dany titul zaujimavy a ma co ponuknut tak sa tak lahko neopozera, na druhu stranu ak mi autor tvrdi ze ak to prejdem druhy krat tak mam sancu povedzme objavit v zastrcenom kute nejaku blbost a to ma byt ta motivacia no tak to ma fakt nedonuti hrat to 2x. A tiez zalezi od zanru, fpska to maju tak trochu blbe lebo su vecsinou z principu linearne (aj ked si viem predstavit prejdenie fpsky 2x kde povedzme 2 hra by bola z pohladu inej zainteresovanej osoby pripadne ak je to konflikt tak z druhej strany) kdezto v RPG je tych moznosti vetvenia viac.
  • Jedinej problém s dohráním mám u Amnesie Dark Descent, ale to je tím, že po dvaceti minutách už nemám nervy a musím to vypnout, ale jsem tvdrák, dám to :)

    Jinak každého Hitmana jsem dojel snad 3x a nový díl je na prvním místě v očekávání v tomto roce.
  • jo a najnovšie som NEDOHRAL strašnú pecku Fable III :-D
  • hry väčšinou dohrávam, spravidla len jeden krát. posledne rage, deus ex. hitmana 2 som dohral. trojku a štvorku som skúšal po dva krát a nedohral ani raz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit