Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT

    Saboteur, Sleeping Dogs, LA Noire a Bully by si dozajista pokracovani zaslouzili. Obvlast srdcovka je Sleeping Dogs, ta hra byla super 

  • Black&White - snad budou časem na GoGu alespoň 1 a 2. Hidden&Dangerous, Industry Giant, Supreme Commander (stačí navázat na FA a přidat podporu více jader, 2 i plannetary annihilation byly trochu krok vedle), C&C Generals, důstojné pokračování Strongholda (od Legends a 3 to šlo hodně z kopce), Wiggles a určitě hromada dalších her, které buďto v době vydání neměly komerční úspěch nebo se serie zabily špatným pokračováním.

    • Jack1947

      To je zbořné přání nebo věříš v dnešní době že něco podobného bude! ?

      • x_ander

        Zbořené přání?

        • Jack1947

          Kdepak zbořné !Za měnil jsem ř za ž

  • iSpirit

    Tyranny!

    • Johnny

      😂

  • PLuto.petr

    Já bych si nejvíc přál pokračování Gabriela Knighta.

  • Marines
    Také jsem si vzpomněl na starou a dobrou hru "Knights of Honor", tahle opravdu nebyla špatná a lituji, že se nedočkala žádného pokračování, či rozšíření.... 
  • Když už nějaký závody tak rozhodně Motorstorm.

  • Nikdy nepochopím ten humbuk kolem Bulletstorm. Hra, která se na první pohled tváří jako retro řežba ve stylu Duke Nukem, ale ve skutečnosti je to lineární blbost míchající ty nejhorší trendy své doby (autoheal, omezený pohyb, jen 2 zbraně, 1 tlačítko na 20 akcí, skriptované sekvence, nesmyslné skillové stromy). Nedávno jsem zkusil remaster na PS4 a bylo to ještě horší, než jsem pamatoval. Zbraně nemají žádnou sílu, nepřátelům chybí animace po zásahu, hlavní borec nedokáže přelézt 20cm zídku. Hlavně ten neskutečně dementní a nucený "humor", který opravdu může rozesmát jen 13-leté. I DNF měl zajímavější nápady než tenhle paskvil. Za mě to byl propadák naprosto pochopitelný a zasloužený.

    • Derp_1337

      To nejde vzít FPS starou přes 8 let a srovnávat její technickou stránku se současnými hrami. Není žádné překvapení, že fyzikální model je horší než u současných her (lození přes překážky, vliv munice na tělo nepřátel, atd.)


      To je jako říct, že mě nebaví Total War Rome 2, protože má horší animace vojáků než třeba Total War Warhammer 2.

      • Já to srovnával s Duke Nukem 3D z roku 1996 😂 Na skákání a animace po zásahu opravdu nepotřebuješ úžasné next-gen technologie, dobré FPS je měly prakticky od začátku žánru. HL2, FEAR nebo Halo nabídly daleko větší mobilitu, lepší level design a zpracování střelby 5-10 let před Bulletstorm. Tahle hra je prostě produkt své doby, kdy chtěl každý vydavatel svoje CoD a tak absolutně omezili hráčovu kontrolu ve prospěch držení za ručičku a synematyk ikspíryenc.

        • Derp_1337

          Jo, Halo, FEAR a HL2 nabídly vynikající fyzikální model... ale ty hry jsou bohužel vyjímka. Absolutní většina FPS v té době neměla nějak tak převratnou fyziku.

          • A já znovu opakuju, že animace postav a možnost přeskočit půlmetrovou překážku nemají nic společného s fyzikálním modelem hry. Reakce nepřátel na zásahy byly už na Build enginu, to je věc game designu a v Bulletstorm to bylo pořádně odfláknuté, takže to působilo jako bych z útočné pušky střílel gumové medvídky a po půl vysoleného zásobníku se nepřítel prostě přepnul do ragdoll modu. Level design může být omezen technologií, ale v Bulletstorm byly ty 5m široké koridory vyloženě trapné, skoro celá hra jeden velký tunel s pěknýma obrázkama kolem. Opět věc game designu a trend, kterým se v té době všichni snažili přiblížit CoD a držet hráče za ručičku jak to jen jde.

            • Derp_1337

              To, že ti nesedl game design je jedna věc. Máš právo na svůj osobní názor a nemusíš to tady rozpitvávat. Osobně taky nemusím kopie CoD.

              Ale jak jsem řekl, srovnávat fyzikální model starých her s těmi novějšími to už bylo trošku moc.

    • Lupulin

      palec dolů

    • Jack1947

      Mě to bavilo, druhej díl bych uvítal ono podobnejch bezmyšlenkovitejch akcí je hrozně málo.


      (bavil mě i ten Remaster za DUka).

  • RAGE 2 vypadá jako pokračování Bulletstorm... jinak ale šance na B2 tady je, pokud Gearbox zafinancuje People Can Fly.

    • Jack1947

      Hodně špatný a nesouvisející.

    • Rage 2 vypadá jako pokračování hry jménem Rage

      • iSpirit

        s Rage to má společné jen název.

  • iSpirit

    jinak co potřebuje druhý díl okamžitě je Dragon's Dogma. Tam sequel může být absolutní pecka, když se budou držet, co dělalo jedničku skvělou. Ale tady si myslím, že dvojka vyjde. Možná se už na ni i dělá.

    • tomwolf

      dufam ze nie...ta hra nemala okrem subojoveho systemu absolutne ale absolutne nic...pre mna jedno z najvacsich sklamani(viac ma sklamal snad len skyrim)

  • Tushan

    Split secont je super 😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit