Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po přečtení nadpisu mě hned napadly právě Bully, L.A. Noire a Sleeping Dogs.

  • Co bych si nejvíc přál, by bylo pokračování SW: Republic commando, nedávno jsem opět dohrál a i po letech pecka.

    BTW, Sabouteur je x krát horší v realitě, než takový Battlefield V, tam nebylo snad nic historicky správně, to jsem prostě nedokázal překousnout.

  • Battle for middle earth 3

  • jack

    Horace goes skiing, ten by si zasloužil další díl 😅

  • BohumilCisar

    Kouzlo RBR bylo v tom, že to byla první (a zatím poslední) rally hra postavená na realistickém fyzikálním enginu, kde se počítá s nějakou hmotností, setrvačností, přetížením, chováním a nastaením aktivních diferenciálů nebo fyzikou pneumatik. Neříkám, že vše z toho tam bylo v základu správně, něco museli spravit fanoušci. Do té doby ale vycházely jen arkády a po RBR žádný další rally simulátor nevyšel. Někdo by mohl namítat, že Dirt Rally a jeho pokračování je taky simulace, ale prostě není. Dirt Rally jsou pouze arkády s vyšší obtížností, není tam nasimulovaná žádná setrvačnost, rozložení hmotnosti natož aktivní diferenciály Hra je sice ve výsledku +- podobně obtížná jako RBR, ale to neznamená, že je realistická. 

    • Jack1947

      Dirt Rally je nepovedená arkáda s divným ovládáním vozu nerealistickým chováním.

  • Marines
    S Banished souhlasím, opravdu hra, která by zasloužila pokračování, nebo alespoň DLCčka.  RBR mne také zaujalo, jenže také konec, stejně jako i ty další jmenované. Třeba těmto hrám chyběl prodej větším vývojářským společnostem a proto, i když zazářili, tak hodně rychle a krátce....
  • Banished je zoufale nedodělaná a po pár hodinách hraní už to člověka nebaví protože není důvod proč hrát. navíc většina map je nehratelná

  • Lupulin

    Potěšili ste mě se zařazením Bulletstormu, pro mě jedna z TOP FPS!!! Za tohle máte odemě velké plus!!!

  • Meow

    "Ať už to bude cokoliv, jsme na to moc zvědavý."


    Skutečně? :'(

  • Mart9

    Jinak nevim, jestli to byl zrovna u Patrika záměr, ale v tom článku přece strašně chybí Kingdom Come. Už vzhledem k tomu konci. Nebo tam není napsané, protože všichni víme, že se na druhém díle již pracuje?

    • Na druhém díle se pracovalo, ale nový majitel Warhorse projekt zarazil, takže pokračování Jindrova příběhu, tak jak jej možná Dan Vávra nosil v hlavě, se už nikdy nedočkáme. Holt Money Talks...

      • Mart9

        Jaký máš prosím zdroj?

        • 1600W AX1600i modulární 80+ Titanium 140mm ventilátor (CP-9020087-EU)
          • Mart9

            Díky, to mi stačí k posouzení důvěryhodnosti.

            • Jestli sis myslel, že si tady budu kasat triko a propalovat jiné zdroje, myslel sis špatně. Čas ukáže, že historie se opakuje a KC bude následovat Mafii. Tam jsme se taky nedočkali desítky slibovaných megalomanských vizí a po prodeji značky 2K Games už nešlo novému managementu o kvalitu, ale ždímání peněz.

              Tys mimochodem k společenskému paradigmatu: "protože všichni víme, že se na druhém díle již pracuje" přišel kde?

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Povídej přeháněj tyjedna VIZE? 😱

              • Mart9

                Reakce na příspěvek:

                Pan Klíma to v podstatě propálil ve zdejším Fight Clubu po vydání prvního dílu, když příliš okatě naznačoval. Podobně, i když o něco méně okatě, pak v DVTV. A dalo se to pochopit i z rozhovoru Vávry u Ebena, když říkal, kolik lidí pracuje na scénáři a že už mimo jiné pracují na psovi. Studio dále nabírá lidi a v rozhovorech se taky shodli, že když mají technologii, byl by nesmysl vyvíjet něco jiného. 1+1=2


                Takže podle mě absolutně nic nevíš, jen vycházíš z deset let staré zkušenosti s jinou firmou.

                • Reakce na příspěvek:

                  No tak já se raději spolehnu na své informace pár týdnů staré, než na dojmy a naznačování z doby dlouho před letošním únorem, kdy Bakala, Vávra a Klíma shrábli pár set mega a předali kontrolu nad děním THQ, která má evidentně jiné plány jak značku a assety podojit. Protože pro ekonomy a účetní 1+1=3 nebo taky klidně 5

                  • Mart9

                    Reakce na příspěvek:

                    Tak určitě, taky jsem mohl napsat, že jsem se dnes bavil s vývojářem, co pro druhý díl dělá psa. Sejdeme se pod oznámením dvojky.

                    • tomwolf

                      Reakce na příspěvek:

                      toz chlapec je zdegenerovany a vsade vyhladava len to negativne...pokracovanie bude urcite

    • Johnny

      Dyt je to loňská hra. A o pokračování se prakticky ví.

      • Jack1947

        Někdo ne, to fakt nezaříznou v tom nejlepším 😂

    • iSpirit

      špatné hry nepotřebují pokračovaní 😉. 

      • Mart9

        A přesto si zmínil Tyranny


    • Jack1947

      Tak tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit