Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už nějaký závody tak rozhodně Motorstorm.

  • x_ander

    Trošku škoda toho pravidla, že jde o pokračování her, které neměli zatím žádné pokračování. Protože jsou i série, které usnuly, a přitom další díl by potřebovaly.

    Každopádně za mě (byť si dovolím ignorovat právě to pravidlo). Mimo v článku zmíněného Max Payne 4 nebo Halfu 3 (který imho nikdy nebude), bych strašně rád NOLFa 3 (taky jen zbožné přání), MDK 3, Bloodrayne 3, Sacrifice 2, Red Alert 4 (a dvojku Renegada!), Jedi Knight 4, dal bych si i nový Soldier of Fortune, nového Duke Nukema, Legacy of Kain, Broken Sword, a spoustu dalších.

    Co bych ale chtěl úplně nejvíc je pokračování Giants: Citizen Kabuto a pořádný singleplayerový Unreal.

    Ale nikdy neříkej nikdy. Kolikrát se pokračování objeví tehdy, když to člověk nejmíň čeká. Vždyť i  Max Payne 3, Doom nebo třeba Deus Ex : HR přišly po skoro deseti letech (Doom dokonce po dvanácti). A jaké to jsou vymazlené hry. A když se k životu mohli probudit i Desperados 3 , System shock 3, nebo aktuálně Bloodlines 2, tak je možné všecho.

    • Jack1947

      Tvůk optimismus bych spíše mít nechtěl a DOOM no nevím jak pro koho, koho to nebavilo moc tehdy i dneska oničem. DEUS EX bych moc nepočítal pro někoho byl ten poslední pěknej odpad.

      • x_ander

        Já si asi ty tvoje perly budu někam ukládat, protože věta "no nevím jak pro koho, koho to nebavilo moc tehdy i dneska oničem", by mohla být základem nějaké dadaistické básně :-D

        Ale k věci, ani mi nešlo o nějaký optimismus, spíš jsem napsal hry, kterých bych se někdy rád dočkal (stejně, jako to udělal autor článku). A můj optimismus je spíš o tom, že občas se nějaká značka vzkříší nečekaně i po dlouhé době. Někdy z toho vyleze nepovedená hra (Thief) , někdy pecka (a zrovna ten Deus Ex: HR sbíral hodně vysoká hodnocení).

        • Jack1947

          Já zase reagoval na možná příliš uspěchané vydání Mankind divided mě to třeba celkem i bavilo ( i přes hloupý a předvídatelný příběh) ale pro někoho krok směrem zpátky a jinak klído pído, si to někam ulož.

  • Marines
    Také jsem si vzpomněl na starou a dobrou hru "Knights of Honor", tahle opravdu nebyla špatná a lituji, že se nedočkala žádného pokračování, či rozšíření.... 
  • PLuto.petr

    Já bych si nejvíc přál pokračování Gabriela Knighta.

  • Battle for middle earth 3

  • PCMR

    Incubation.

  • wizardry 9 😎

  • Black&White - snad budou časem na GoGu alespoň 1 a 2. Hidden&Dangerous, Industry Giant, Supreme Commander (stačí navázat na FA a přidat podporu více jader, 2 i plannetary annihilation byly trochu krok vedle), C&C Generals, důstojné pokračování Strongholda (od Legends a 3 to šlo hodně z kopce), Wiggles a určitě hromada dalších her, které buďto v době vydání neměly komerční úspěch nebo se serie zabily špatným pokračováním.

    • Jack1947

      To je zbořné přání nebo věříš v dnešní době že něco podobného bude! ?

      • x_ander

        Zbořené přání?

        • Jack1947

          Kdepak zbořné !Za měnil jsem ř za ž

  • The Saboteur byl naprosto genialni , nejlepsi sandbox hra co jsem hral prave kvuli tomu "vyzobavani" vsecho co ve hre slo udelat/najit pac se to zobrazilo jako tecka na mape a clovek nemusel tapat kde vsude prehlid holuba na odstrel jak v GTA a hra sla krasne splnit na 100% bez zbytecneho jezdeni sem tam 10x

    • PanS

      Jsem překvapenej, když vidím, kolik lidí má ze Saboteura stejnej dojem jako já. Třeba je pokračování reálnější, než jsem si myslel 🙂

      • Jack1947

        Nebude, Pandemic kdy vydalo nějakou hru napsled?

        • PanS

          Práva na hru se ale daj prodat, ne? Třeba kdyby nějaký studio o ně mělo zájem, tak by je mohlo koupit od EA, která je předpokládám má. Jako jasně že je to extrémně nepravděpodobný, ale už se staly i divnější věci. Nevím, budu doufat 🙂

          • Jack1947

            Já ani ne ale za další MERCENARIES bych se rozhodně nezlobil destrukce je ve hrách už leta opmíjená a přitom vedle krve a vnitřností důležitej prvek herně i fyzikálně.

    • Jack1947

      Bylo to takové copy & paste Mercenaries jen v futuro Paříži z druhé světové :)

  • Co bych si nejvíc přál, by bylo pokračování SW: Republic commando, nedávno jsem opět dohrál a i po letech pecka.

    BTW, Sabouteur je x krát horší v realitě, než takový Battlefield V, tam nebylo snad nic historicky správně, to jsem prostě nedokázal překousnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit