Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lupulin

    Potěšili ste mě se zařazením Bulletstormu, pro mě jedna z TOP FPS!!! Za tohle máte odemě velké plus!!!

  • Banished je zoufale nedodělaná a po pár hodinách hraní už to člověka nebaví protože není důvod proč hrát. navíc většina map je nehratelná

  • Marines
    S Banished souhlasím, opravdu hra, která by zasloužila pokračování, nebo alespoň DLCčka.  RBR mne také zaujalo, jenže také konec, stejně jako i ty další jmenované. Třeba těmto hrám chyběl prodej větším vývojářským společnostem a proto, i když zazářili, tak hodně rychle a krátce....
  • BohumilCisar

    Kouzlo RBR bylo v tom, že to byla první (a zatím poslední) rally hra postavená na realistickém fyzikálním enginu, kde se počítá s nějakou hmotností, setrvačností, přetížením, chováním a nastaením aktivních diferenciálů nebo fyzikou pneumatik. Neříkám, že vše z toho tam bylo v základu správně, něco museli spravit fanoušci. Do té doby ale vycházely jen arkády a po RBR žádný další rally simulátor nevyšel. Někdo by mohl namítat, že Dirt Rally a jeho pokračování je taky simulace, ale prostě není. Dirt Rally jsou pouze arkády s vyšší obtížností, není tam nasimulovaná žádná setrvačnost, rozložení hmotnosti natož aktivní diferenciály Hra je sice ve výsledku +- podobně obtížná jako RBR, ale to neznamená, že je realistická. 

    • Jack1947

      Dirt Rally je nepovedená arkáda s divným ovládáním vozu nerealistickým chováním.

  • jack

    Horace goes skiing, ten by si zasloužil další díl 😅

  • CRYPT

    Saboteur, Sleeping Dogs, LA Noire a Bully by si dozajista pokracovani zaslouzili. Obvlast srdcovka je Sleeping Dogs, ta hra byla super 

  • Po přečtení nadpisu mě hned napadly právě Bully, L.A. Noire a Sleeping Dogs.

  • Jack1947

    Bully, La Noire a Alan Waker (Saboteur ? nevím ta hra komečně celkem propadla, pecka to ani moc velká nebyla ) Něco jako True crime bych bral všema deseti, achjo hrůza že tyhle Martial arts hry netáhnou. Sleeping dogs se mi líbilo že použití pistole bylo až tak v polovině hry a taky ten atmosférickej souboj s hlavním bossem! Bavilo mě jezdit po honkongu a honit se s policii všechno bouchalo a souboják měl dobrá komba co chtěli trochu cviku. 

  • Mart9

    Richard Burns Rally určitě není nejlepší závodní hra všech dob. I v jeho době jsem hrál daleko raději CMR 2.0 a RBR jsem asi po 10minutovém vyzkoušení už nikdy nezapl. Bylo to pro mě na šipkách nehratelné.


    A Sleeping Dogs je podle mě jediná hra, kde jsem nedal na svůj instinkt, chybně jsem podlehl obecnému hypu kolem té hry a následně litoval. Už po třech hodinách mě svou monotónností omrzela. Absolutně nesrovnatelné se sérií GTA.


    Ze seznamu jsem tak dohrál pouze L.A. Noire, které mě svou jedinečností bavilo a druhý díl bych si rád dal.

    • TheGGG

      sleeping dogs... stokrát lepší než všechny ty hloupoučké gangsta rap edgy GTA blbiny s otravnými hlavními postavami dohromady...

    • Kámo, to s tim RBR a šipkama... to je jako nalejt si pivo do zadku, a pak tvrdit, že ti nechutná.

      • Mart9

        Popravdě mi pivo nechutná, ať si ho liju kamkoliv.

        • Jack1947

          Jsi vůbec čech ?

    • cumpi3

      Argument, ze RBR neni (nebyla) nejlepsi zavodni hra, protoze se hrala blbe na sipkach, je uplne mimo. Asi jako bych tvrdil, ze MS flight simulator X byl na prd, protoze se na voantu nedalo dost dobre pilotovat...

      • Mart9

        Já tvůj argument beru, ale pokud by to měla být nejlepší závodní hra, tak by měla mít takové možnosti, aby byla hratelná i na šipkách.

        • cumpi3

          RBR je simulace, ta z podstaty veci nemuze byt hratelna na sipkach. Kdyby melo jit o arkadu, pak bys mohl mit pravdu

    • Jack1947

      RBR srovnávat s CMR2.0 a létajicími auty co po sobě střílej ! jo jasný :D

      Já tehdy měl kvůli topmu volant, ( který zničila povoden :( a za mě nejrealističtějšáí autentičtější a možná i nejlepší závodní hra a ten dabing byl něco ;)

  • Nikdy nepochopím ten humbuk kolem Bulletstorm. Hra, která se na první pohled tváří jako retro řežba ve stylu Duke Nukem, ale ve skutečnosti je to lineární blbost míchající ty nejhorší trendy své doby (autoheal, omezený pohyb, jen 2 zbraně, 1 tlačítko na 20 akcí, skriptované sekvence, nesmyslné skillové stromy). Nedávno jsem zkusil remaster na PS4 a bylo to ještě horší, než jsem pamatoval. Zbraně nemají žádnou sílu, nepřátelům chybí animace po zásahu, hlavní borec nedokáže přelézt 20cm zídku. Hlavně ten neskutečně dementní a nucený "humor", který opravdu může rozesmát jen 13-leté. I DNF měl zajímavější nápady než tenhle paskvil. Za mě to byl propadák naprosto pochopitelný a zasloužený.

    • Derp_1337

      To nejde vzít FPS starou přes 8 let a srovnávat její technickou stránku se současnými hrami. Není žádné překvapení, že fyzikální model je horší než u současných her (lození přes překážky, vliv munice na tělo nepřátel, atd.)


      To je jako říct, že mě nebaví Total War Rome 2, protože má horší animace vojáků než třeba Total War Warhammer 2.

      • Já to srovnával s Duke Nukem 3D z roku 1996 😂 Na skákání a animace po zásahu opravdu nepotřebuješ úžasné next-gen technologie, dobré FPS je měly prakticky od začátku žánru. HL2, FEAR nebo Halo nabídly daleko větší mobilitu, lepší level design a zpracování střelby 5-10 let před Bulletstorm. Tahle hra je prostě produkt své doby, kdy chtěl každý vydavatel svoje CoD a tak absolutně omezili hráčovu kontrolu ve prospěch držení za ručičku a synematyk ikspíryenc.

        • Derp_1337

          Jo, Halo, FEAR a HL2 nabídly vynikající fyzikální model... ale ty hry jsou bohužel vyjímka. Absolutní většina FPS v té době neměla nějak tak převratnou fyziku.

          • A já znovu opakuju, že animace postav a možnost přeskočit půlmetrovou překážku nemají nic společného s fyzikálním modelem hry. Reakce nepřátel na zásahy byly už na Build enginu, to je věc game designu a v Bulletstorm to bylo pořádně odfláknuté, takže to působilo jako bych z útočné pušky střílel gumové medvídky a po půl vysoleného zásobníku se nepřítel prostě přepnul do ragdoll modu. Level design může být omezen technologií, ale v Bulletstorm byly ty 5m široké koridory vyloženě trapné, skoro celá hra jeden velký tunel s pěknýma obrázkama kolem. Opět věc game designu a trend, kterým se v té době všichni snažili přiblížit CoD a držet hráče za ručičku jak to jen jde.

            • Derp_1337

              To, že ti nesedl game design je jedna věc. Máš právo na svůj osobní názor a nemusíš to tady rozpitvávat. Osobně taky nemusím kopie CoD.

              Ale jak jsem řekl, srovnávat fyzikální model starých her s těmi novějšími to už bylo trošku moc.

    • Lupulin

      palec dolů

    • Jack1947

      Mě to bavilo, druhej díl bych uvítal ono podobnejch bezmyšlenkovitejch akcí je hrozně málo.


      (bavil mě i ten Remaster za DUka).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit