Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Damarus
    Ikdyž Bf3 se neprodá víc jak MW3.. je mi to celkem jedno... Bf3 bude lepší a to že se CoD prodává nejvíc na konzole a tím si dělá náskok jako prase mě taky celkem nezajímá :)
  • Konflikt Brno vs. Praha ve světě videoherních tvůrců.
    • Olomouc je Naj *15*
    • Ja bych to prirovnal ke Sparta vs. Slavie nebo Real vs. Barca *2*
  • No bolo to povedane hruba ale viac menej mal pravdu pretoze vyhnije naozaj zvnutra pretoze recyklovat sa neda donekonecna..... Staci sa pozriet na DLC tento rok pre CoD BO.
    To ze technologicky aj hratelne je B3lepsia je uplne jasne ale to vobec neznamena ze sa jej preda viac. To ani nieje mozne. Kedze CoD sa bude predavat aj na nintende...
  • no pokud nekdo videl videa z COD8 da li se tomu tak rikat a cetl ze nebudou opet dedikovane servery vypada ze to bude opet ale totalni konverze konzole jako byla 6ka jedine co bylo v menu nastaveni byla grafika zvuk :D Tak opravdu radsi pujdu pro BF obvzlast po tom co jsem doposavad videl
    • ty si dobrej kdyby si alespoň něco věděl o COD MW3 tak víš že dedikovaný servery budou je to novinka stará maximálně 2-3 dny LOL
  • No já sem zvědavej na to jestli EA a DICE splní to co slíbily 12 hodinovou herní kampaň anebo to zamáznou multiplayerem a coop a singl zas potrvá 4h >:( jako například BF BC2 ti co hráli ví že tam (v příběhu) zuří skoro 3.světová a oni to zamáznou 13 misema zabiješ pár rusů zničíš pár tanků a 3.světová je vyhraná???? OMG víc akce bylo i na to čajovém dýchánku o páté
    • Kampan v BC2 zachranily hratky s destrukci a vyborne ozvuceni, jinak to byl prumer ve vsech smerech. Vylozene me dostalo to pobihani v mrazu a ohrivani se v domcich kterym kraloval jeden druh krbu a tapet na stene ( na ruske geroje evidentne mraz nepusobil). Cele to spis pusobilo jako tvorba amaterskych nadsencu nez profesionalu ze spickoveho studia. A ani v pripade BF3 se nemuzu zbavit dojmu ze DICE maji nejakou obsesi s rusaku. Na jednu stranu to jsou jejich vrcholni padousi ale na strane druhe nejsou schopni do MP jedine ruske postave udelat oblicej, radeji je maskuji kuklami, maskami atd.
      • jj plně s tebou souhlasím
  • Bah, EA ví, že se jim nepodaří dostat se v prodejích nad MW3, tak alespoň jejich kecama lákají CoD hatery
    • Tak ono jedna vec je kolik se toho proda a druha vec jaka to bude sracka.Hold casual hracu je hodne.
      • Problém je vtom, že jim ve výsledku nejde o to, jaká hra je, ale právě o ty prodeje.
        • No ak sa pozriem na cenu CoD MW3 co je cca 60 Euro , a kuknem na cenu BF3 co je okolo 28~30 Euro tak si myslim ze radsej kupim dve kopie BF3 ako ten recyklovany MW3.
          Tak si myslim ze aj predajne cisla budu na BF3 dost vysoke, lebo si ju kupia aj ty co cakalni na nastupcu BF2 a aj ty co hrali pretym CoD.A ked si tak kuknem informacie co su dostupne tak zatial sa BF3 javi ako absolutne spickova hra...a to bez debat.Mna ako koncoveho zakaznika vobec nebude zaujimat ze si MW3 kupilo 15 milion deciek z USA...
          Holt tento obrazok hovori za seba :
          http://i.imgur.com/Pg3oJ.jpg
          • genki.sudo
            Hmm, tie ceny... Čo húliš, človeče ? xD
  • inb4 CoD je srajda pro dementy a BF nej hra století
    • Ocelot23
      Nepochybuju že je BF lepší ale taky nepochybuju, že ten hard co mám tady na stole je lepší než ty.. ,,hra století,, :D
    • No pokud bych mel v BF potkavat takovou intelektualni eltu jako jsi ty, tak snad radsi to CoD.
      • No já bych to vyřešil tím, že bych přešel na Red Orchestru. *4*
  • Ač Activision nemám rád, musim uznat, že EA je prostě otravný a trapný, že nedokáže prakticky jinak propagovat svou hru než tak, že začne házet špínu na konkurenci. A obecně, zdá se, že se snaží háze špínu na všechny okolo (třeba i na Valve), ale každopádně už mě to nebaví poslouchat/číst a EA by se mělo trochu klidnit. Fakt by mě zajímalo, co by EA řiklo, kdyby jejich BF3 byl propadák, asi by se měsíce radši nevyjadřovali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit