Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Nemohu se dočkat nějakého inteligentního příspěveku od GGG. *1*
  • Docela rád bych si znova zahrál call of duty Finest Hour a Big Red One na ps4.
  • Docházejí nápady? *11*
    • Jack1947
      Taky dochází mozková hmota která by "furt" "něco" vymejšlela žee.
  • Počkať počkať, ja som myslel, že vydávajú remastri každý rok *8*
    • No, ale proč si nepřivydělat na zremastrování remástrů...?
  • del0
    Tahle zpráva by se hodila spíš na apríla.
  • Krescz
    jejich zaměstnancům už musí hrabat...X let dělat pořád tu stejnou hru a když má přijít změna tam jim nařídí remaster *15*
  • Pilgrim66
    Ono nestačí, že v zásadě vydávaj furt tu samou hru dokola a jednou za 3 roky trochu přeleštěj textury, oni budou DOSLOVA vydávat ty samý hry znova *1*

    Activision překonal všechna moje očekávání.
    • Ja bych ten remaster klidne hral, pokud zachovaji i puvodni koncept dedikovanych serveru a moznost si pridavat vlastni mapy..... - pokud by hru "otevreli" moderum, tak by se to mozna i dobre hralo *1*

      Ona puvodni hratelnost se s dalsim a dalsim dilem vytraci vice a vice.....respektive je tu uz smes uplne vseho (neco jako kdyz pejsek a kocicka vari dort).

      Uz mi tam snad chybi jen MONNNSTERRRR KILLLL!!!!
  • Přesně vím jak ten remaster bude probíhat. Vezmou propracovanější PC verze jednotlivých dílu, trochu je učešou a naportují na současné konzole a pak hráčům pustí pár srovnávacích videí kde bude patrný rozdíl proti Xbox 360. A voalá.
    Třeba takový GoW. Ultimate Edition vytvořili People Can Fly, jenže v roce 2007 se to jmenovalo PC verze GoW a proto se stávající remaster PC vyhnul. Kdo by si kupoval tu samou hru dvakrát že?! *6*
    • Nemá náhodou remasterovaný první díl GoW vyjít i na PC? Něco takového jsem slyšel v některém z posledních Fight Clubů, ale třeba šlo o dezinformaci.
  • XorxoxTalarius
    Takze ... az udelaji remaster prvniho COD (samozrejme zacnou Modern Warfare jelikoz WW2 neni dostatecne sexy a muselo se u nej aspon trochu premyslet), tak se muzeme pripravit na COD kazdy pul rok *1*
  • Vy co se tomu smějete jste asi nikdy v životě nebyli na remacích jako Spider-man nebo Super-man, že? Prostě to, co je v oblasti filmu už v podstatě norma se dostává čím dál, tím víc i do her. Fakt katastrofa.
    • Remake se nerovná remaster.
      A nenacházejte pořád paralelu mezi filmovým a herním médiem. Jsou to dvě samostatné platformy, se svými vlastními nepřenosnými specifiky.
      • Uznávám, že to byla špatná paralela. Ale ono se vlastně chodí do kina i na remastery, sice ne u nás, ale ve spojených státech poměrně běžně. O kupování remasterovaných filmů na dvd a blu-ray či digitálně ani nemluvím.

        Ono by bylo jednoduchý říct, že mezi herním a filmovým průmyslem žádná paralela není, ale to přece není pravda. Minimálně složení trhu je podobný, což dokazuje prodej her na motivy filmů, ale i naopak (tam to sice zatím žádná sláva nebyla, ale i to je jen otázka času). A já vidím paralely i v dalších věcech jako třeba, teď nevím jak to popsat, ale přirovnal bych to k průmyslovému vyrábění filmů i her jako na páse v podstatě kopie kopií, bez nějakých hlubokých kreativních nápadů (viz srovnání mezi Transformery a Call of Duty). No a teď se začínají objevovat remastery a remaky (napadá mě třeba Duke Nukem, nebo třeba fanouškovský Black Mesa, který je mnohem víc než remaster).

        Takže ano, jsou mezi oběma odvětvími, jak to ty říkáš, nepřenositelná specifika, ale stejně tak mezi nimi existují i silné souvislosti a podobnosti.
        • Ty paralely, které zmiňuješ, se snadno dají aplikovat i na knižní médium a přesto by nikoho při smyslech nenapadlo dávat rovnítko mezi knihy a filmy (a ano, ani adaptace z jednoho média na druhé neumožňují srovnání, protože jde vždy o svébytná autorská díla - viz přednášky doc. Bohumila Fořta).
          Technické připomínky: Black Messa je remake (nikoliv remaster). Duke Nukem (pokud se bavíme o dílu Forever) je kompletně nová epizoda ze série her Duke Nukem.
          • proc to resite jak děcka? proste koupis nebo nekoupis, co je vam potom co vydavaj? vetsina tu stejne jen pirátí a nic nekupuje, tak jeste si tak stezovat, snad vite podle recenze do ceho jdete, tak prestante brecet, kdo bude chtit tak si to rad zahraje znovu v lepsi grafice a ozvuceni, a kdo ne tak to ignoruje a jde dál....tohle sou kecy jak dvou babicek co si stezujou ze za komousu bylo lip
            • jen dodám, sorry to není jen k vasemu vláknu tady, to je na vsechna ta vlákna, jak je tady ctu, jen jsem kliknul k vám trosku omylem, to abyste hned nehazeli sutry:) diskuze k remaku/remasteru je aspon diskuse, jinak ja myslim, ze ani jedna vec z toho neni spatna, dobra hra si zaslouzi i remastr, blba spise remake, protoze to nekdo trebas udela lip, COD bude remastr, pac COD MW 1,2,3 to je v podstate remake *15*
        • Ty si pořád pleteš remastered a remake. Já vidím největší zlo v remastered. Remaky mohou dělat, ale ať to zase není bezduché kopírování
          • Co je špatnýho na tom, když se vezme starší produkt (film, hra) a převede se do nového kabátu, případně opraví technické nedostatky? Já si třeba remasterovanýho Kmotra (filmy) koupil a vůbec toho nelituju. A dovedu si dost dobře představit, že bych si koupil třeba remasterovanej Gothic, nebo mojí srdcovku Kotor.
      • nehlede na to, ze filmovy remaky jsou stejny zlo jak ty herni. a kolikrat jsou spis k placi nez k pobaveni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit