Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *15* tak tohle uz je moc ... ale co.. blbcu co to bude kupovat bude vzdy dost *3*
    • člověk, kterému se líbí stejnej herní mechanismus furt dokola a chce si u nějaké takové simple střílečky zarelaxovat, není blbec, jenom hold člověk s určitým vkusem. Mně taky AC nepřestane bavit, nikdy, spíš by mě nebavilo furt stejné prostředí v té hře, a to se každej rok mění a každej rok si mohu zahrát jinou éru v jiném krásném městě s novým sympatickým vražedným hrdinou, poznávat kulturu a zajímavou minulost těchto zemí, procházet se jimi..jop, tož tak :)
      každopádně to nemění fakt, že activision cod už jenom vyžírá, protože každej rok se narodí milióny dětí, které se za nějakou dobu dostanou k cod, a jelikož ho předtím nehrály, koupí si nevědomky padesátej díl přes kopírku..
  • Princ.Jablon
    Takže přidaj lepší stínování do CoD 1 a budou to prodávat za 60 éček?
    • Keyz
      Snad se někdy dočkáme i remasteru již remasterované verze. Remasterované verze také časem zastarají a bude vhodné je znovu remasterovat *1*
      • Jack1947
        Počkej za rok Definitive remaster developers mega edition.
        • remaster of the year edition *1*
          • Jack1947
            Remaster of the remaster edition of the year. *3*
      • Princ.Jablon
        *1*
  • Jack1947
    Počkat a ten remaster, (opravte mne či se pletu) by spočíval v tom že by hra měla jen detailnější grafiku nebo by přidaly fičury jako endless respawn, no brain ai... protože jestli i tohle tak o tom samozřejmně vůbec nestojím. *6* *7* *3* Kapištoo?
    • walltar
      Ty není potřeba přidávat, ty jak v MW, tak v BO byly vždycky.
      • Jack1947
        Počkej? takže ty si už zapoměl na COD-UO- 2 nebo marná snaha to přece nikdo nebude remasterovat. Lool. *7* *3*
        • walltar
          Tak si přečti článek... "Hirshberg nic nepotvrdil ani blíže nenaznačil, on sám by si však prý moc rád zahrál aktualizovaný Modern Warfare či první Black Ops."

          Ty jen podceňuješ blbost typického kravaťáka.
          • Jack1947
            Hlavně mám kravatáky u řitního otvoru, tak jo no...

            I když MW1 ještě nemělo takový přísun do zad se respawnujících nepřátel... u BO si tak moc jistý nejsem a opět se jen dokazuje fakt že hlavní jsou až peníze pak to ostatní ale defakto když oni to zaplatí a budou vrnět blahem tak kein problem ne? *12*
  • Mart9
    Chceme nové COD z 2. světové války!
    • walltar
      No jak kdo... Já bych se teda zastavil už u toho "Chceme nové COD"

      Ale nějakou novou FPS z druhé světové... ne skriptovaný koridor a MP mapy velikosti fotbalového hřiště... bych si klidně zahrál.
      • Ty jo, bych hned vrátil dobu z COD 1. Pavlov only snipa. *5*
        • Pavlov only snipa? Nechci se do tebe navážet, ale co tím myslíš? Mluvíme tu o tom ruském psychologovi?
          • ZvacA
            No nejspíš pozůstatek server-syndromu Gamepark

            Ale pokud tak:
            https://en.wikipedia.org/wiki/Yakov_Pavlov
            https://en.wikipedia.org/wiki/Pavlov%27s_House
      • Mart9
        To máš pravdu, trochu mi to ulétlo *15*
  • walltar
    Tak tomuhle se člověk může jen smát. *1*
    • Corvus
      Přesně to mě okamžitě napadlo, když jsem si přečetl titulek. *1*
  • Activison přemýšlí, jak si ještě víc namastit kapsu
  • Really ? :D
  • To snad nemyslí vážně :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • vzrusujici zprava pro vsechny majitele RS4 *5*
    • Audi?
    • Princ.Jablon
      Racing Station 4?
      • Jack1947
        Musím se zasmát, jak anonymové nemají edit, hahahah. Rape station měl patrně na mysli. Hoch...
        • to bylo schvalne remake/remaster station k nicemu jinymu to dobry neni *5*
    • Jack1947
      RS?" a jsi si jistý...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit