Přejít na výpis diskuzí

Age of Empires II: HD Edition - recenze

22.4.2013 19:39
Ondřej Švára   143 příspěvků

Říkejte si tomu extrém, ale neupravená nebo lehce faceliftovaná HD retra by měla vycházet úplně zdarma. Pokud si totiž lidé zvyknout kupovat jednu hru dvakrát, stanou se bezcenné remaky normou a velet jim bude Age of Empires II: HD Edition. Tahle hra stojí pět set korun, ale ve skutečnosti má úplně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten co to recenzuje je fakt trouba. On to fakt snad nehral... :/ vzdyt je to luxus hra!
  • Po přečtení jsem dospěl k přesvědčení, že recenzent buď: 1. hru hrát neumí, 2. nikdy ji nehrál. Například když tvrdí že jde o pomalé tempo hry. Pokud třeba jen na 5 sekund přestaneš microvat, můžeš prohrát celou hru. Škoda, doufám že se v recenzování zlepšíš a taky neškodí si hru o které máš recenzovat zahrát a vyzkoušet. (Alespoň vědět nějaké základy o čem je.) Jinak, kdo chce hrát online, vykašlete se na Hamachi a GR a stáhněte si Voobly. Nedávno se hrálo mistrovství světa a šampionát War is Coming s výhrou 120 000 dolarů.
  • Mám velký problém, když dám více hráču hra se hned po spuštění začne sekat při počtu 5 hráčů se nedá už vůbec hrát.
    Je toto něják řešitelné?

Hledal jsem snad všude, ale nic se mi nepodařilo najít.

Age je nadčasová hra :)

Díky za odpovědi a rady *4*
  • Jelikož byla strategie AGE OF EMPIRE 2 (spolu s WARCRAFT) moje oblíbená hra ještě v dobách, kdy jsem nadšeně usedal ke stolnímu PC, tak se mi tenhle článek nečetl zrovna nejlépe, ale asi na názoru autora něco bude. No, ale i přes vypsaná "negativa" si z nostalgie tuhle hru koupím, jen tak pro občasný "vyblbnutí" *4*

Ovšem tentokrát si AGE OF EMPIRES 2 zahraju už jen na notebooku, jelikož se mojí hlavní herní platformou (před mnoha lety) staly pohodový konzole. Hezký den všem normálním a rozumným hráčům *3*
  • http://www.youtube.com/watch?v=nnLn49q40mI
  • Samozřejmě, že cena je posunutá moc nahoru, ale neznamená to, že je HD remake a celkově AoE II nehodnotné. Pro lidi, kteří se spokojí jedině se hrou, kde nepotřebují uplatnit žádnou taktiku, nebo v ní musí umřít každou vteřinu bytost a to tím nejbrutálnějším způsobem, možná nemá hodnotu. Ale pak jsou zde osoby, které hrají hry, pro alespoň mírné rozvíjení ducha.
  • Tahle verze je špatná a drahá.... velký zklamání :/
  • jak už tu někdo psal aoe2 a forgotenempires = paradní hra co i dneska má co nabídnout....HD remake sem si stahl a zase smazal...pak sem vyhrabal AoE2 + datadisk stahl forgotenempires a frcim paradne :)
  • lool to vam na PC ale vychazeji PECKY fakt ze jo! konzole jsou budoucnost!!!!!!
    • V dnešní době hraju v podstatě jenom na xboxu 360, ale tna téhle hře jsem vyrost a určitě jsem nebyl sám, a doteď jí hraju na noťasu. Nějak mi ale dělá problém pochopit tyhle války mezi pc, ps3 a xbox 360, no nic asi už jsem dospělý.
    • a jenom, že jsem tak smělej, ty sem píšeš komentář z konzole? :)
      • nejspíš jo, ani diakritiku napsat neumí *1*
    • to co pises vtipne nie je, ale vazne si to mysliet taktiez nemohol, to by si bol fakt divny *8*
  • Ok, poté co jsem zkusil Forgotten Empires je to jasné.

AoE HD (dokud se nepolepší) je pro mě nyní jen garance dobrého pocitu z toho, že jsem si hru koupil a v klidu si teď jdu hrát Forgotten na cracklé verzi staré hry bez výčitek že kradu :-)
    • Ahoj můžeš mně poslat odkaz?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit