Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Je to nidhogg ty barbare !
  • milos.bohonek
    Viděl jsi z recenze něco víc než jen číslo nahoře?
  • A nejhorší na tom je... že já to vážně koupil *16*
  • michaliuz18
    tieto remake su skor len pre pamiatkarov, nostalgikov ktorí si chcu uzit hru znova, v lepsom prevedeni a okusit multiplayer ktory by bez tejto novej hry bol zapadany prachom , ale samozrejme experti games.cz tomu daju 4 , neviem co chce od hry chceli ocakavat .. next gen? alebo co ?
    skoda ze to nie je indie hra, mala by 10
  • AoE 2 HD má stejně dmntní bugy v multiplayeru, proto radši počkám až to opraví tam, jelikož to následně bude i v AoM. :D
  • Super recenze Miloši! Možná trochu MMORPG overdose, nemyslíš? Objektivně, upřímně, bez komplexů - ano, tak píše profesionál. Ale mám nápad.. nechceš pracovat jako kritik jídel? Úplně to vidim - "Jednoduchá jídla pro chudé od Miloše Bohoňka". Můžeš začít v hospodě - "Zbožňuji plzeňské pivo. Ale když se do něj výčepní nebo číšník vymočí, pak je to to nejhorší, co jsem letos ochutnal. Váš Míla".
  • TheGGG
    jaký to má smysl?
  • a co ti brani sa tesit dalej? keby nebola cena 28e, ale trebars 5e tak hodnotenie nema 4/10 ale 8/10, hra je to stale rovnaka, cize na letnych zlavach mozes kludne frcat, neries to, co povie nejaky recenzent, za prve ho trapila hlavne cena a nejake online veci a to bude vyiesene casom, takze na to leto akurat a za druhe recenzent nie vzdy ma pravdu a upne zdravy usudok.
  • RakeW
    Extended Edition jsem nehrál, ale i původní AoM se svými rozmazanými texturami a hranatými panáky vypadá furt krásně.
  • HD z pohladu Microsoftu = rozlisenie vacsie nez 1024x768
    HD z pohladu PC hraca = krajsia grafika
  • maros.goc
    to je povestná ohlasovaná podpora PC hrania od Microsoftu? :DD
  • uz se mi dere z udu hlen potrebuji postrikat nejaky ty kozy jako vozy a pak jeste stencla do priposrale rite narvat
  • N7N7
    Hlavně že tam naplácali archievmenty a sběratelské karty, to je dnes pro některé hráče životně důležité! *2* Mě by především zajímalo, kam se podělo to HD. Tyhle rozmazané textury a hranatí panáčci můžou připadat "HD" snad jen Grygarovi po 20-hodinové pařbě Nidhotdoga (nebo jak se ta pixelina nazývá...)

    http://foto.games.tiscali.cz/age-of-mythology-extended-edition-16508/406988
  • slavek.skara
    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee *9* *9* *9* *9* dopr**le já se na tu hru tak nezkutečně těšil :(
  • Proč mě to po zkušenostech s AOE2HD jen nepřekvapuje?
  • Krescz
    8 stovek? *8* ...vydavatele zavrit a nedat nazrat ani kdyby prosil jako Jean ValJean

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit