Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Tak ja ku*va neodmaturuju no. Thanks Spider. *1*
  • MrSanta
    Tak zrovna vyhození možnosti ukládání jak hráči libo mi jako HC prvek nepřijde. Opravdu miluju, když potřebuju hru ukončit, ale ejhle, jsem uprostřed levelu a uložit nemůžu. Takže skončím a když hru spustím znova tak jsem na začátku levelu. Fakt hard core. Nebo dorazím na nějaké obtížné místo. Místo abych si pomocí savu procvičil různé taktiky, tak se po každé smrti musím opět prokousat větší či menší částí hry. Děsná zábava.

    Nevím, kde se vzala ta představa, že odebráním možnosti hru ukládat prospěji hratelnosti. Ukládat se mohlo v Doomu, v System Shocku a nějak mi nepřišlo, že by to hru zlehčovalo. O kejhák jsem se bál stejně. A umíral jsem. Ale díky uložené pozici jsem měl možnost si obtížný úsek procvičit. A to je to, co rád při hraní dělám. Zkoumám různé možnosti, jak daný problém vyřešit. Proto mi Steam ukazoval po prvním dohrání Deus Ex: Human Revolution nějakých 90 hodin. Protože jsem zkoušel různé cesty, různé zbraně, různou kombinaci skillů.
  • N0isy
    Příklad ignoranta, který si hru ani nezkusil nebo mu nejde a hned musí brečet, jak je hra špatná. Chápu, že nemusí bavit všechny, ale zrovna prvky, které si hře vytkl dělají z Dark Souls, Dark Souls a kvůli nim se z nich stalo nejpopularnější RPG vůbec. Hrou to asi nebude, že? Ale jak je vidět, jsi jeden z těch lidí, kteří si už zvykli, že mají checkpoint za každým druhým rohem, automatickou obnovu života a na zabití bosse potřebují jedno tlačítko. Podobně propracovaná RPG série se v budoucnu těžko najde. Hlavně, co se týče souboje.
  • tomocz
    S názorem na DS souhlasím.
  • tomocz
    naučit hrát se v tomhle případě rovná zjistit, kterej xbox čudlík odpovídá tlačítku na klávesnici/myši xD Ne, tak ve dvojce už to alespoň šlo v nastavení zjistit... ale stejně je to blbá hra :D
  • BoB.2
    Hodně to podle hraní připomíná takovej temnej Kingdoms of Amalur: Reckoning.
  • Vypadá to opravdu hodně bakelitově, něco mezi Dragon Age a Kingdoms of Amalur. Za vyzkoušení to ale určitě stát bude, jen co bude dohraná Dark Souls 2 -a to mi ještě pár týdnů potrvá.
  • Nevysla uz nekde nejaka recenze? Nemam ted co hrat a premyslim o koupi hned v patek.
  • BoB.2
    Přesně tak s tím souhlasím. *3*
  • DS je obtizna hlavne proto, ze se ji clovek musi naucit hrat, coz pro dnesni casuly, kteri jsou zvykli, ze je hra vodi z rucicku a bavi sama, neprekonatelny problem, ktery je frustruje.
  • InfidelBro
    Tahle hra se nehorázně snaží vypadat jak Zaklínač a Dragon Age.
  • Krescz
    takoveto becka mam rad...clovek od toho nic neceka a kdyz to prekvapi hned je z toho srdcovka *14*
  • God-of-War
    Vypadá to parádně a má to nádhernej soundtrack. Jasná koupě.
  • Kinet1c
    DS, DS je simulator frustracie a nasledneho nasr.nia sa na cele okolie. Tazku hru znej robi iba nemoznost ukladania, a smiesny system subojov. Inak by ta hra mohla byt aj zabavna. Nehovorim, ze toto bude o niecom inom, skor naopak, tejto hre osobne velmi ani neverim.
  • Az an to ze jsou to uplne odlisny hry, ale chápu ze nekomu staci videt chlapa s mecem a staci mu to:)
  • Měkký jak mořská okurka neboli mořský h***o - jedině DARK SOULS 2 !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit